Entertainment alle pijlers

De val van Lance

22-10-2012 17:28 3 berichten
Alle reacties Link kopieren
De UCI neemt alle conclusies van het USADA-rapport over. Gevolg: Lance Armstrong is alle zeges na augustus 1998 kwijt en hij is levenslang geschorst.



Link: http://www.sportprimeur.nl/wielrennen/2 ... port-over/



Een beetje hypocriet is het wel, want er gaan geruchten dat de UCI in het verleden geld heeft aangenomen van Armstrong om testen niet te publiceren. Zo zou Armstrong in 2002 al eens op doping zijn betrapt. Dit wordt uiteraard door de UCI ontkend.



Ik zei in 2003 al tegen m'n pa, toen we voor de tv de tour zaten te kijken, "die man gebruikt doping". Jammer dat het altijd zo lang duurt voordat mensen naar je luisteren. Maar ja, wat wil je met een tourorganisatie die ASO heet. ;)
Alle reacties Link kopieren
Er is al een topic over dit onderwerp.
Alle reacties Link kopieren
quote:Galadriel schreef op 22 oktober 2012 @ 17:32:

Er is al een topic over dit onderwerp.Ja, zag het net. Bovenstaande bericht had ik ook wel daar kwijt gekund, maar ja.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven