Oh geweldig, ik ben tijdens de verhuizing nog allerlei computermeuk tegengekomen. Dat kan ik dus bij jullie komen droppen? Mijn laptop is gecrashed dus als je nog een goede werkende hebt dan mag je alles hier droppen hoor .
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
quote:mylenevalerie schreef op 06 mei 2010 @ 20:24:
[...]
Mijn laptop is gecrashed dus als je nog een goede werkende hebt dan mag je alles hier droppen hoor .Haha, nee nog wel een kapotte. Maar die mag niet weg, mijn man heeft hetzelfde hamstergen als Xander.
Ook even offtopic maar heeft iemand een tip voor mij? Ik vlieg zaterdagmiddag naar Italië voor een welverdiende vakantie maar nu lig ik sinds vanmorgen met opgezette klieren en keelpijn in bed/op de bank. Boehoe. Er is zeker niks aan te doen he?
Anoniem_82338
donderdag 6 mei 2010 om 20:30
oe en wat een cliffhanger tijdens gtst... dikke gay porn!
even offtopic: PODE en SD hebben jullie mijn meel ontvangen?Ikke niet?! Ik heb niets gezien, maarrrrrrr misschien kun je me nog even mailen, want ik heb ook nog een vraag aan jou!
Peas on earth!
Anoniem_82338
donderdag 6 mei 2010 om 20:31
oxxinokoksilum of hoe die troep ook moge heten. Morgen even halen Char. samen met zoutoplossing om je holtes open te houden en trachitol voor de keel.