Entertainment alle pijlers

Ziek, zwak of misselijk in showbizzland

22-02-2017 17:13 260 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Dit is een algemeen topic, bedoelt om diegene in Showbizzland te bespreken die getroffen worden door allerlei ziektes





Bij Nicolette Kluiver is longkanker in een voorstadium ontdekt
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren Quote
Rouge__ schreef:
04-06-2025 10:49
Bij zangeres Jessie J is een vroeg stadium van borstkanker gediagnosticeerd. De 37-jarige zangeres deelt dat nieuws in een video op Instagram. ‘Kanker is in elke vorm verschrikkelijk, maar ik klamp me vast aan het woord ‘vroeg’.’

https://www.linda.nl/nieuws/buitenland/ ... kotsAleK7g
Heftig.
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren Quote
calvijn1 schreef:
04-06-2025 11:53
Zij was in het begin toch nog behandelbaar meen ik?
Freek is onbehandelbaar
Nee hoor volgens mij hoorde zij ook meteen dat ze ongeneeslijk ziek was. Ze heeft wel veel levensverlengende (experimentele) behandelingen gehad, waarmee groei tijdelijk werd verkleind of gestagneerd. Dat heeft volgens mij met bepaalde mutaties te maken of dat wel of niet kan.
Alle reacties Link kopieren Quote
calvijn1 schreef:
04-06-2025 11:53
Zij was in het begin toch nog behandelbaar meen ik?
Freek is onbehandelbaar
Freek is ongeneeslijk ziek net als Eva was. Maar niet uitbehandeld. Er is nog levensverlengende behandeling mogelijk. Eva heeft nog 3 jaar en 8 maanden geleefd.
Alle reacties Link kopieren Quote
calvijn1 schreef:
04-06-2025 11:55
Heftig.
Ze was al eerder ziek ook volgens mij.

Morten Harket, A-ha, heeft Parkinson.

https://nos.nl/artikel/2569975-zanger-v ... -parkinson
Alle reacties Link kopieren Quote
Star⁴ schreef:
04-06-2025 20:20
Ze was al eerder ziek ook volgens mij.

Morten Harket, A-ha, heeft Parkinson.

https://nos.nl/artikel/2569975-zanger-v ... -parkinson

Rot ziekte ook

Mijn hart breekt ook iedere keer als ik Michael J Fox zie. Zo'n aftakeling
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren Quote
https://www.ad.nl/show/suzan-en-freek-g ... ~aa2a5c7f/

Suzan & Freek gaan deze zomer toch weer optreden, maken ze bekend via Instagram. Het populaire zangduo legde eind mei al hun werkzaamheden neer nadat bekend werd dat Freek ongeneeslijk ziek is. ‘Genieten is voor ons muziek maken én optreden.’
Alle reacties Link kopieren Quote
Voormalig baanwielrenster Elis Ligtlee heeft borstkanker. Dat schrijft de 31-jarige olympisch kampioene, die in 2016 in Rio de Janeiro goud won op de keirin, op Instagram.

https://www.rtl.nl/nieuws/sport/artikel ... orstkanker

Journalist Derk Sauer (72) is ernstig gewond geraakt bij een ongeluk op zijn zeilboot. Dat meldt Het Parool, waarvoor hij al jaren wekelijks een column schrijft.

https://www.rtl.nl/boulevard/entertainm ... t-zeilboot
Alle reacties Link kopieren Quote
Gerard Cox is ongeneeslijk ziek, laat hij zaterdag in een interview met het AD weten. Er is uitgezaaide slokdarmkanker bij de 85-jarige zanger geconstateerd.

Cox voelde zich eind juli "ineens ontzettend beroerd en slap", vertelt hij aan de krant. Hij was tien kilo afgevallen en kreeg na een onderzoek in het ziekenhuis de diagnose.

De zanger heeft besloten zich niet te laten behandelen. "Ik heb geen zin in dat hele circus met chemokuren, haren die van je kop vallen en dat je je doodziek voelt", aldus de zanger tegen het AD. "Of een ingrijpende operatie waarvan je niet weet hoe het afloopt. Ik heb misschien nog een paar maanden: daarin wil ik niet gaan lopen lijden."

Omdat de tumor zorgde voor problemen bij het slikken, werd hij deze week wel elke dag bestraald. "En dat ding bloedt ook. Dus hopelijk helpen de bestralingen. Daarna hoop ik maar dat de tumor zich een beetje gedraagt."

De kanker is onder meer uitgezaaid naar zijn lever.

Cox is naast zanger ook liedjesschrijver, cabaretier, acteur en regisseur. De Rotterdammer verwierf bekendheid met de hitserie Toen was geluk heel gewoon.
There's nothing fair in this world,there's nothing sure in this world,there is nothing pure,so you better look for something left in this world.
Alle reacties Link kopieren Quote
Gerard Cox🩷
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat een triest nieuws.

Ik begrijp Gerard Cox wel. Op die leeftijd nog chemokuren gaan doen, waardoor je nog zieker wordt, om tijd te rekken. Wat is dan nog de kwaliteit van leven in de tijd die je nog rest? Hopelijk helpen de andere behandelingen hem nog wel in de tijd die hij nog heeft. :(
Stressed is just desserts spelled backwards

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven