Kokosnoot nog goed..?

10-02-2012 15:45 35 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste mensen,



Ik open zojuist een "verse" kokosnoot uit de supermarkt... Zo één waar nog wel sap in zit, maar... In plaats van een heerlijk zoetige bounty lucht komt mij een misselijk makende zure geur tegemoet Juk!



Nu moet ik eerlijk toegeven dat ik nog nooit eerder een kokosnoot heb geopend en dus ook geen idee heb of een kokosnoot eigenlijk wel naar bounty hoort te ruiken. Ook het vruchtvlees is niet echt stevig.. Maar eerder een beetje papperig zeg maar.



Zijn er hier kokosnotenexperts in the house die mij kunnen vertellen of dit zo hoort?



Alvast bedankt!
Zuur is niet goed hoor. Kokosmelk kun je normaal gesproken gewoon drinken. Ik zou hem weggooien.
Alle reacties Link kopieren
Wegdoen!

Heb laatst ook een zure kokosnoot gehad. Toch voorzichtig geproefd en direct uitgespuugd, Jak!
Alle reacties Link kopieren
In een kokosnoot zit klappermelk, dit is helder. De kokos kun je gewoon prima eten. Zurige geur of smaak is niet goed. Maar je hebt hem al weg gegooid!
Een kokosnoot ruikt niet naar bounty, nee. Het ruikt een beetje zurig. Ik vind de kokosmelk ook niet lekker ruiken en smaken. Het vruchtvlees vind ik wel heerlijk en dat ziet eruit zoals op jouw foto ongeveer.
Alle reacties Link kopieren
Dat bedoel ik idd sitka, kokosmelk is wel degelijk een beetje zurig en is doorzichtig. Maar de kokosnoot van het plaatje ziet er ranzig uit en als het vruchtvlees zurig smaakt is het zeker niet goed meer. Kokosnootvlees is wel gewoon zoetig.
Alle reacties Link kopieren
quote:xalliesuper schreef op 10 februari 2012 @ 16:15:

[...]





haha Iemand had het er nog over op dat andere topic....en ja hoor daar is de kokosnoot
quote:Beschuitje357 schreef op 10 februari 2012 @ 16:05:

[...]





Tsja dat is dus het volgende probleem... Heb ook nog nooit verse kokosnoot op



Hap geproefd... Smaakt zwaar ranzig!! Net zo zuur als het ruikt zeg maar...



Lijkt mij dat dat niet hoort toch?Verse kokosnoot vinden de meeste niet lekker, ook omdat ze het niet kennen. Het is een droge smaak, taai ook vind ik. Je moet ervan houden, en da's beslist anders dan van een Bounty-reep!
quote:ceci_nest_pas_un_bal schreef op 10 februari 2012 @ 16:38:

Dat bedoel ik idd sitka, kokosmelk is wel degelijk een beetje zurig en is doorzichtig. Maar de kokosnoot van het plaatje ziet er ranzig uit en als het vruchtvlees zurig smaakt is het zeker niet goed meer. Kokosnootvlees is wel gewoon zoetig.Ik heb die tweede foto net pas gezien: die ziet er niet goed uit, nee. Het vruchtvlees vind ik heerlijk! Dat moet inderdaad wel zoet zijn.
Ik vond de eerste foto ook al niet erg aantrekkelijk... Ik eet regelmatig verse kokosnoot en dit klinkt niet goed. Het sap hoort niet zuur te zijn, het vruchtvlees mooi wit. Alleen het bovenste laagje is wat glad vanwege de kokosmelk die er tegenaan lag te klotsen. wat jij laat zien en beschrijft lijkt mij niet zoals de kokosnoot hoort te zijn.
Alle reacties Link kopieren
Getver heb net zelfs de vuilniszak moeten verwisselen omdat m'n hele huis zuur ruikt van die vieze noot, blehh... Denk dat jullie gelijk hadden

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven