Geld & Recht alle pijlers

Help..Bijna blut

02-03-2017 19:30 226 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een nieuw account gemaakt omdat ik een vraag heb die nogal gênant is en ik liever niet herkend wil worden.

Er zijn de afgelopen tijd wat dingen gebeurd die ertoe geleid hebben dat ik momenteel weinig koopruimte heb.

Mijn salaris dat vorige week is gestort is voor een deel opgegaan aan een grote vordering die nog betaald moest worden en ik niet kon laten liggen.



Vandaag zijn er meer vaste lasten afgeschreven dan verwacht en nu heb ik nog een paar tientjes over waar ik het met mijn dochter tot 20 maart mee moet redden. Ik heb geen spaarpotje, stom stom, ik weet het Zou ik uiteindelijk echt helemaal geen cent meer te besteden hebben dan zou ik over m'n schaamte heen stappen en m'n moeder om een een paar boodschappen vragen. Ik heb dit gelukkig nog nooit hoeven doen en hoop dat het ook deze keer niet nodig is.



Voel me ellendig over deze situatie en wil heel graag weten of jullie tips voor me hebben. Ideeën waar ik op dit moment wat mee zou kunnen. Ik heb m'n boeken, wat spulletjes en de halve inhoud van mijn kledingkast op Marktplaats gezet met de gedachte dat wat ik uiteindelijk mis ik wel weer bij koop als ik weer geld heb. Gelukkig inmiddels een paar reacties gehad dus hopen dat dit wat oplevert!



Misschien zijn er meer forummers die in deze situatie hebben gezeten of zitten? Wat hebben jullie eraan gedaan om het toch te kunnen redden? Ik heb havermout van 35 cent ontdekt en een kilo bonen voor 59 cent. Misschien kent iemand nog meer goedkope voedingsmiddelen waarvan je maar net moet weten dat ze bestaan. Of gerechten die je voor een paar cent in elkaar flanst? Andere slimme tips en tricks? Ik kan me voorstellen dat ik commentaar ga krijgen omdat ik het zo ver heb laten komen en ik zal bij voorbaat zeggen dat ik me superstom voel en dit topic ook niet heb gemaakt om geld te vragen, want dat hoef ik niet



Ik heb al zitten googelen maar zie even door de bomen het bos niet meer, ben er niet zo in thuis en elke extra tip die ik kan gebruiken is mooi meegenomen.

Alvast bedankt voor het meedenken
TO reageert al ff niet meer . Ook niet op pb.

Als ze had lopen klagen en of hier voordeel uit had willen halen had ze mijn aanbod wel aangenomen denk je niet?



En zelfs als je een prima inkomen hebt kun je een keer in de positie komen dat het ff niet lukt. Door pech of wat dan ook.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven