
Wat heb je jezelf gegund? deel 2
zaterdag 6 maart 2021 om 17:47
Hier weer verder! Wat heb je jezelf gegund? Waarmee maak je jezelf blij? Show het hier, of twijfel hier verder of je het wel of niet moet doen
Wij halen je wel over om het wel te doen! Want iedereen verdiend zo nu en dat een kadootje voor zichzelf 



irregular_choice wijzigde dit bericht op 07-11-2023 07:00
18.37% gewijzigd
donderdag 24 april 2025 om 11:45
Heerlijk! Welk merk gebruik je? Ik snap je hoor, ik heb daar toch ook liever wat meer geld voor over! En ik wissel af met producten van The Ordinary, fijne producten en fijne prijzen.
donderdag 24 april 2025 om 12:02
donderdag 24 april 2025 om 12:08
Oh die ken ik idd, die verkoopt mijn huidspecialist ook.
Haha ja dat is balans toch!
donderdag 24 april 2025 om 13:01
Voor de verandering eens wat nieuwe kleren gekocht, ook in de sale, 70% eraf.
Een leuke kleurrijke jurk die ik al langer zag hangen maar echt te duur vond, en een lichtblauwe dunne trui.
Wat make upjes, ook heel erg afgeprijsd. Een bronzing poeder voor mijn witte snoet, een mooie roze lipgloss, groene en antraciet-met glitter eyeliner.
Gewoon omdat ik er zin in had.
Ugli, mooie jurk!
Een leuke kleurrijke jurk die ik al langer zag hangen maar echt te duur vond, en een lichtblauwe dunne trui.
Wat make upjes, ook heel erg afgeprijsd. Een bronzing poeder voor mijn witte snoet, een mooie roze lipgloss, groene en antraciet-met glitter eyeliner.
Gewoon omdat ik er zin in had.
Ugli, mooie jurk!
donderdag 24 april 2025 om 13:21
Ik heb mezelf wat vrijheid gegund. Na een ongelooflijk hectisch jaar waarin ik mezelf compleet voorbij ben gelopen, kreeg ik het aanbod om onze dochter te laten logeren. Nu kreeg ik zojuist een berichtje dat ze nog een nachtje wil logeren, of dat oké is. Mijn eerste gevoel is om te denken "daar wil ik iemand anders niet mee belasten". Maar bij hen weet ik dat ze het graag doen. En heb ja gezegd. Voelt vreemd maar gun mezelf ook wat rust nu.
donderdag 24 april 2025 om 13:43
Wat fijn, geniet ervan!apiejapie schreef: ↑24-04-2025 13:21Ik heb mezelf wat vrijheid gegund. Na een ongelooflijk hectisch jaar waarin ik mezelf compleet voorbij ben gelopen, kreeg ik het aanbod om onze dochter te laten logeren. Nu kreeg ik zojuist een berichtje dat ze nog een nachtje wil logeren, of dat oké is. Mijn eerste gevoel is om te denken "daar wil ik iemand anders niet mee belasten". Maar bij hen weet ik dat ze het graag doen. En heb ja gezegd. Voelt vreemd maar gun mezelf ook wat rust nu.
maandag 9 juni 2025 om 23:29
woensdag 18 juni 2025 om 14:50
Ja, het lijkt mij ook erg leuk. Ik zat nog in dubio omdat het 6x op zondagochtend is, ik niet in Amsterdam woon enz. Maar dacht ook... het is maar 6x en wat ga ik anders doen? Uitslapen? Huishouden?


Vervolgens zonet nog flink ingeslagen bij een enorme uitverkoop van creaspullen. Denk aan goede kwasten voor 1 euro, schetsboekjes voor 1 euro.

Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
woensdag 18 juni 2025 om 16:32
Ja, absoluut! Ik zat een beetje in een mwa, alles is saai-modus. Want ik heb geen creaworkshops, hardloopwedstrijden of vakanties in het vooruitzicht, omdat ze of niet beschikbaar zijn of ik kan niet beslissen wat ik wil. Dus dit is ook een mooie manier om eruit te komen.
Ik ben wel heel benieuwd hoe het zal zijn, maar de omschrijving is veel belovend. Misschien dat als ik dan toch in Amsterdam ben, dan ik erna bijvoorbeeld nog naar een ander museum of zo ga.
Ik ben wel heel benieuwd hoe het zal zijn, maar de omschrijving is veel belovend. Misschien dat als ik dan toch in Amsterdam ben, dan ik erna bijvoorbeeld nog naar een ander museum of zo ga.

Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
donderdag 19 juni 2025 om 15:41
Het Rembrandthuis op de Jodenbree is een aanrader, vind ik. Ik ben er jaren geleden geweest, ik hoop dat het nog zo is als toen, want toen hadden ze, naast de tekeningen en schilderijen, ook vanalles staan over materialen en pigmenten, ik was met neefjes en nichtjes en je mocht ook echt aan de slag, heel leuk.

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in