Gezondheid alle pijlers

Durf niet naar de dokter, na Google "sympthonen".

26-02-2013 23:22 123 berichten
Alle reacties Link kopieren
Heb al een tijdje, lees een maand last van een paar kleine dingetjes. Het zijn -waren- van die kleine dingen, waarvan ik zei ga er niet voor naar de dokter.( ben eigenlijk niet zo'n fan van naar de dokter gaan, stel het altijd zo lang mogelijk uit.)

Vriend bleef aandringen om voor de zekerheid toch even langs te gaan, wat ik niet nodig vond.



Kan iedere symthoom eigenlijk wel plaatsen onder " het komt door de stres." ;huis is verkocht, we hebben nog geen ander huis, vriend's werk was onzeker, hij is donderdag "ontslagen"-niet op een manier hoe het hoort.- spanning tussen schoonmoeder en mij.



Ik kan mij best voorstellen dat iemand in deze situatie afvalt, onstilbare honger heeft naar zoetigheid. (Heb soms echt de drang hele snoept leeg te eten, pak hagelslag, liter cola. Drang naar puur suiker.) onstilbare dorst, liters water achter elkaar. Veel plassen, vind je het gek met al dat drinken. ;), trilhanden. Hoofdpijn,echt knallende koppijn. Ochtend misselijkheid.( nee ben niet zwanger, helaas.) Concentratie is stuk minder geworden. Begin wazig te zien.

Als je het zo onder elkaar zet, zijn het best wel veel dingen bij elkaar.



Zoals ik al zei; vriend wil graag dat ik naar de dokter ga. Wat ik niet wil, eigenlijk ben ik gewoon bang. Dus om mijn vriend gerust te stellen ging ik de sympthonen googelen.



Kwam op diabetes uit. Ik die pagina lezen, had ik nooit moeten doen! Klinkt heel dom, ben gewoon bang van geworden. Als je ziet hoeveel dingen overeenkomen...



Kan mezelf ook gek maken, door dat het tussen de oren zit. De gedachte zit nu wel in mijn hoofd.



Vrees dat ik naar de dokter moet. Durf niet.



Iemand, iemand die mij asjeblieft gerust kan stellen. Of tips heeft?
Alle reacties Link kopieren
Jullie krijgen verslag, morgen hoe het bij de dokter ging.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb wel eens gelezen dat stress ook diabetes kan veroorzaken.

Weet iemand hier daar meer van?
Wees jezelf, er zijn al anderen genoeg
Waar ben je precies bang voor?

De kans dat je geen diabetes hebt is veel groter dan dat je het wel hebt. Geef mij een rijtje met symptomen, wedden dat ik een groot deel ook kan plaatsen? Ik ben student geneeskunde en als ik alle symptomen van allerlei enge ziektes die ik voorbij zie komen bij mezelf ging plaatsen (want ja, veel kan je er plaatsen) en het zou allemaal kloppen, dan was ik nu niet meer in leven en waarschijnlijk overleden aan kanker of zoiets.

Schop onder je kont en gaan. Het wordt er niet anders van, behalve dat als je wel diabetes hebt je ernaar kunt gaan handelen. En anders is de geruststelling van de huisarts hier ook wel op z'n plaats denk ik.
Alle reacties Link kopieren
quote:hallem schreef op 26 februari 2013 @ 23:43:

Zal vriend vragen of hij morgen vroeg mij een trap onder mijn kont wil geven. En of hij om 10 uur met mij naar hij spreek uur wil.



Dank jullie dames! Denk dat ik gewoon een trap onder de kont nodig heb.Kunnen jullie nog gewoon een spreekuur binnenlopen? Hier is het gewoon afspraak maken
De waarheid is dat iedereen zomaar wat probeert
Alle reacties Link kopieren
@marcellav



Dat kan inderdaad, als iemand veel stress heeft aangezien het voedselpatroon meestal niet al te best is bij stresskippen. Ook slapeloze nachten kunnen op den duur je systeem behoorlijk in de war schoppen. Ook teveel overgewicht kan voor diabetes zorgen. Maar da's allang bekend. Er lopen nu 1000'den door NL die het niet in de gaten hebben dat ze diabetes hebben.
Alle reacties Link kopieren
Als je morgenvroeg kan gaan: probeer dan nuchter te gaan dan kan de huisarts meteen je nuchter testen. Is dan misschien al direct iets aan te zien - of niet!
Dorst, koppijn, wazig zien.. Idd dé combinatie voor diabetes. En zo getest met een klein prikje. Ga maar naar je dokter. Wellicht is het totaal onschuldig! En zo niet, als je wacht (dat heet patiënt delay) kan het veel erger worden dan ooit met behandeling gebeurd zou zijn.



Meid, kom op. Ff langs de huisarts.

Stel je krijgt de diagnose diabetes... Leuk is het niet.. Maar er valt tegenwoordig goed mee te leven. Een stuk beter dan met de complicaties van onbehandelde diabetes.
quote:choca schreef op 27 februari 2013 @ 00:20:

Als je morgenvroeg kan gaan: probeer dan nuchter te gaan dan kan de huisarts meteen je nuchter testen. Is dan misschien al direct iets aan te zien - of niet!



Hele goede tip. Nuchter gaan idd.

Mocht je nou ÉCHT niet willen... ken je iemand met diabetes? Vragen of je nuchter mag testen (schoon naaldje!!!). Als je boven de 7 zit is de diagnose diabetes een feit. Dan moet je wel naar de dokter. Nu niet gaan googlen op complicaties. Als jij gewoon ff naar de dokter gaat hoeft er weinig tot niets aan de hand te zijn/te veranderen.
Alle reacties Link kopieren
Waar komt die angst voor de huisarts vandaan?
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Gewoon naar de dokter gaan. En geloof me: diabetes betekent niet het einde van de wereld. In ons gezin van 4, hebben er 4 diabetes...
Waarom doe je zo panisch? Met diabetes valt best te leven als je het behandelt.

Als je het níet behandelt, ja, dan kun je er doodziek van worden.
Alle reacties Link kopieren
Even een zijspoor, iets wat me opviel..



Je zei; " Ik ben zeker niet zwanger, helaas.."



Dit terwijl je even hier voor deze situatie geschetst hebt;

"Kan iedere symthoom eigenlijk wel plaatsen onder " het komt door de stres." ;huis is verkocht, we hebben nog geen ander huis, vriend's werk was onzeker, hij is donderdag "ontslagen"-niet op een manier hoe het hoort.- spanning tussen schoonmoeder en mij."



Het lijkt mij dan niet echt het moment om te balen dat je NIET zwanger bent, toch? Of zie ik dat nou verkeerd..?
Alle reacties Link kopieren
Ik ben benieuwd wat de dokter zegt.



Rare redenatie trouwens dat je niet naar de dokter gaat omdat je bang bent dat je in coma kan raken zonder medicatie. Door zoiets ga je toch juist wél naar de dokter??
Hup schop onder je kont, kan je zelf ook, en naar de huisarts. Je hebt het hier over je gezondheid!
Alle reacties Link kopieren
Ik had zo goed als dezelfde symptomen, alleen was ik ook nog moe, vreselijk moe.

Vanwege het drinken (en plassen) en het wazig zien dacht ik ook aan suikerziekte.

Dit bleek het niet te zijn, ik had vitamine B12 tekort.
Alle reacties Link kopieren
Ben benieuwd hoe het bij de dokter gegaan is.
Alle reacties Link kopieren
En, ben je al geweest of moest je een afspraak maken?



Ik gun iedereen die dat graag wil een zwangerschap, maar dacht hetzelfde als Anthonius.



En mocht je nog niet bij de dokter geweest zijn: nu bellen of mailen om een afspraak. Je hebt maar één lijf, zorg er goed voor. En gestresst rondlopen met klachten is geen goede zorg. De dokter mee laten kijken (en Google uitzetten).
Alle reacties Link kopieren
Als je nou eens begint met die liter cola te laten,dan zijn de helft van je klachten verdwenen.
Alle reacties Link kopieren
Wat zei de dokter?
Alle reacties Link kopieren
En is er iets uitgekomen?
Alle reacties Link kopieren
Hoe was het bij de dokter?
Alle reacties Link kopieren
Ben bij de dokter geweest;

Plaats vervangende arts, mijn normale HA is er niet.

Eerst even gesproken over de klachten, waarna hij bloed ging prikken. Meteen kwam de vraag, je bent echt nuchter? Ja. Bloedsuiker was hoog.



Ben door verwezen naar het ziekenhuis, hij zei liever vandaag dan morgen er heen gaan. Hij heeft contact met het ziekenhuis gehad, met de melding dat het spoed is.



We zitten nu in het ziekenhuis, ze hebben net bloed geprikt. We kregen het verzoek even te wachten. Wat we nu dus aan het doen zijn.
Alle reacties Link kopieren
Goed dat je gegaan bent!

Hopelijk valt de uitslag mee.
Alle reacties Link kopieren
Wel goed dat je gegaan bent hoor! Sterkte! :-)
Goed dat je gegaan bent. Hopelijk valt het mee.



Volgende keer nooit meer Googelen op symptomen, maar gewoon je huisarts bellen voor overleg. Sterkte!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven