Gezondheid alle pijlers

Galblaas

18-08-2009 11:45 10 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vorig jaar november is mijn galblaas verwijderd en sindsdien heb ik erg veel last van "spetterpoep"/diarree...



Voornamelijk als ik dingen eet met vet erin. Niet alleen de slechte vette dingen, maar ook normale dingen.



Nu vraag ik me af of er hier meer mensen zijn met deze problemen. Ik poep (sorry voor de "juicy details!!!") echt gal met diarree en vaak dan een keer of 4 op een dag. Erg vervelend.



Het is natuurlijk "makkelijk" op te lossen door geen vet meer te eten. Maarja, ik hou wel van een snack maar buiten dat, krijg ik ook last als ik simpelweg iets in croma/olie bak of boter op mijn brood heb.
Alle reacties Link kopieren
Mijn galblaas is ook verwijderd, jaren geleden. Ik heb voor de rest nergens last van. Misschien en idee om eens langs de huisarts te gaan?
Alle reacties Link kopieren
Ben er begin dit jaar al meer naar de doc geweest. Het zou vanzelf over moeten gaan en anders veel minder vet eten, maarja, wat is veel en wat is normaal...
Alle reacties Link kopieren
Nou ja, het gaat niet vanzelf over en in jou geval heb je al last door het eten van een gevulde koek oid. Dat klopt niet dus weer terug naar de huisarts zou ik zeggen en vragen om medicijnen of je laten doorverwijzen naar een internist. Succes en sterkte ermee!
Alle reacties Link kopieren
Hier vind je informatie over de operatie. Lees vooral de laatste zin dus laat je niet afschepen door de huisarts met het gaat wel vanzelf over, eet minder vet oid.http://www.mlds.nl/pages/ ... ery&action=download&id=22
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Je bent niet de enige hoor, die hier last van heeft (gehad).

Bij mij is drie jaar geleden de galblaas verwijderd en ik heb bijna twee jaar last gehad van hetzelfde euvel.

Het was bij praktisch alles wat ik at of dronk, binnen een kwartier na de maaltijd was het hoog tijd voor een toiletbezoek.

Het eten hoefde niet eens vet te zijn, het kwam er gewoon met de grootste snelheid weer uit.

Ik ben doorverwezen naar een internist en daar is, na diverse onderzoeken, helemaal niets uit gekomen. De dokter vond het heel vreemd maar had er geen verklaring voor.

Dus.. hij stelde voor om maar gewoon verder af te wachten en als ik er erg veel last van had, af en toe eens loperamide te gebruiken.



Vandaag de dag heb ik dus nergens last meer van; het is inderdaad vanzelf over gegaan.
Alle reacties Link kopieren
Hoi..



3jr geleden is bij mij de galblaas ook verwijderd. Sindsdien ben ik niet meer de oude. Ik heb hetzelfde als wat jij hebt. Spetterpoep(solly)veel vaker dan normaal naar de wc(heb ook te maken met de ziekte v crohn, dus gaat gezellig dubbel op)

Kan slecht tegen vet, en alcohol en met name wijn, valt erg slecht.

Ik denk dat het verwerkingsproces even wat anders is geworden dan wanneer je nog een galblaas hebt.

En ben vooral moe en moe.

Na die operatie ben ik nooit meer de oude geworden.



Ik hoor van veel mensen die dit ook ervaren.

Of het over gaat bij mij? denk het niet..
Alle reacties Link kopieren
Oke, blij dat ik niet de enigste ben...

Op zich zit ik niet zo mee met dat ik vaker naar het toilet moet en dat het spettert, maar ik heb het idee dat ik helemaal geen voedingsstoffen meer opneem en daar maak ik me wel zorgen over.



Begin dit jaar heb ik wel een poeder gehad, maar dat was zo goor, dat kotste ik meteen weer uit...
Alle reacties Link kopieren
2 jaar geleden galblaas verwijderd, in het begin veel last gehad van spetters en nu toch nog regelmatig als ik niet op mijn voeding let. Ik ben toendertijd ook doorgestuurd door de HA naar een diëtiste.



Wat wel echt werkt bij mij is 's ochtends ontbijten met 2 bruine boterhammen, tussendoortjes laten staan, goed lunchen en 's avonds warme maaltijden. Heel af en toe 's avonds nog een snack, maar niet vaker dan 2 keer. Dus eigenlijk gewoon gezond eten en snacks e.d. laten staan. En veel vezels!!
Alle reacties Link kopieren
bij mij is het 5 jaar geleden gedaan en ik had precies hetzelfde. ook uiteindelijk doorgestuurd naar de internist, die dacht al dat het daar vandaan kwam. toch onderzoeken voor de zekerheid, alles prima in orde. heb zakjes gekregen, poeder oplossen in water, geleidelijk aan ging het over.

wel let ik goed op wat ik eet, ben meer gevoelig voor vet of gekruid eten..

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven