Gezondheid alle pijlers

Herstellen van de griep

05-11-2013 13:56 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,

ik ben eigenlijk nooit ziek dus vandaar dat ik geen idee heb wat ik nu moet doen! Vrijdag stond ik op met verschrikkelijke buikgriep en ik ben tot gister ook echt flink ziek geweest. Vannacht was ik ook nog niet zo lekker, maar ik voel me vandaag al stukken beter!

Ik heb gewoon weer normale kleren aangetrokken en ik ga ook niet meer de hele dag in bed liggen vandaag, daar wordt je alleen maar lustelozer van lijkt me.

Nou ben ik wel doodmoe en wil ik eigenlijk alleen maar slapen.



Ik snap dat je, nadat je flink ziek bent geweest, ook even een herstelperiode nodig hebt, maar ik heb geen idee hoe ik dat aan moet pakken. Moet ik veel slapen? Of juist langzaam dingen gaan ondernemen? Mijn streven is om sowieso donderdag weer te gaan werken, maar op dit moment kom ik nog maar met moeite de trap op.



Hoe pakken jullie dit aan?
Alle reacties Link kopieren
Als je moe bent moet je gewoon even een dutje doen, je lichaam is aan het herstellen en heeft het nodig. Je voelt vanzelf wel wanneer je weer een halve of een hele dag kan werken. Als je nog zo afgepeigerd bent is donderdag misschien wel een beetje te ambitieus. Misschien kun je morgen of overmorgen even een loopje naar de supermarkt doen, weet je meteen hoever je alweer op de rails bent.
Als je lichaam vraagt om slapen, gewoon toestaan. Je lichaam moet herstellen en dat heeft tijd nodig. Luister naar je lichaam.



Probeer voldoende eten, dat draagt ook bij aan het herstel.



Als het lukt kun je een blokje om gaan lopen, hoewel het weer hier nu wel heel slecht is.
Alle reacties Link kopieren
Dankjulliewel voor de reacties! Ik begin gelukkig wel weer wat eetlust te krijgen en ik zal, als het eindelijk stopt met regenen, eens een paar boodschapjes gaan doen!
Alle reacties Link kopieren
Even een hoog gedoseerde multivitamine gebruiken,wat ook helpt is

die speciale producten voor de darmen zoals yacult.

En inderdaad je rust nemen.
Alle reacties Link kopieren
Even frisse neus halen, gezond eten, stukje fruit en even slapen als je echt echt heel moe bent, je lichaam kan het gebruiken.
En de tijd nemen voor je herstel! Ik zou eerder mikken op na het weekeinde, gezien het feit dat je toch wel 4 dagen goed ziek bent geweest. Buikgriep wil doorgaans zeggen dat je weinig eten binnen houdt, en je lichaam moet dan de reserves aanvullen. Als jij die nu al gaat opgebruiken, schiet het niet op...



Eet gezonde, licht verteerbare maaltijden, rust zoveel als nodig is, probeer om af en toe naar buiten te gaan en ga er van uit dat je donderdag nog niet beter bent, eerder aanstaande maandag weer. Gebruik verder multivitamines, eet extra fruit en groente, drink vruchtensap en groene thee (weerstandverhogend door de anti-oxidanten die erin zitten). Op tijd naar bed is ook een belangrijke.
Donderdag gaan werken lijkt me ook te snel, ik zou ook gokken op de maandag.



Ik heb net een hevige buikgriep gehad die maar liefst twee weken duurde. Vrijdag heb ik voor het eerst in die twee weken weer wat warm eten kunnen eten, en gisteren heb ik een halve dag gewerkt. Maar dat viel me nog erg tegen, ik voelde me sowieso nog wat slap, en aan het eind van de dag was dit verergerd en was ik daarbij ook nog licht misselijk geworden en hoofdpijn gekregen.



Even naar buiten gaan is een goede, dan voel je vaak goed waar in het herstel je zit.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven