Gezondheid alle pijlers

Houdbaarheidsdatum medicijnen.

02-06-2010 10:47 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn eczeem is weer in alle hevigheid terug nu het mooie weer begint. Had gehoopt dat ik er dit jaar geen last van zou hebben want de vorige zomer was het ook minder. De huisarts schrijft ook ieder jaar een voorraadje zalf voor zodat ik even vooruit kan. Aangezien ik het het afgelopen jaar er lang niet zoveel last van heb gehad, heb ik dus 2 volle tubetjes zalf over. Ook bij medicijnen kijk ik altijd naar de datum en er stond "05/2010". Normaal zou ik zoiets hebben ik wacht met smeren voordat ik nieuwe heb maar ik heb er nu best veel last van en ik heb eigenlijk zoiets van die paar dagen extra om een paar dagen te overbruggen.



Ik ga dadelijk meteen even een voorraadje bestellen. De huisarts heeft me de vorige keer zijn website gegeven waardoor ik het gewoon kan bestellen zonder langs te hoeven komen maar geen idee hoe lang het dan gaat duren voordat ik het in huis heb.



Dus nu vraag ik me af kan dit kwaad? De huisarts is rond dit tijdstip altijd moeilijk tot niet bereikbaar anders zou ik die even bellen.
Alle reacties Link kopieren
De werkzaamheid neemt af. Is de tube nog dicht? (metalen vliesje over de opening, niet dat de dop er nog op zit ) In dat geval zou ik hem zelf nog gewoon gebruiken namelijk.
Je kunt ook je apotheek even bellen.



Ik zou het zelf wel aandurven: bij iets wat kennelijk een jaar houdbaar is, zijn die twee dagen echt niet cruciaal.
Ik zou het gewoon smeren, zeker als je het niet in de volle zon hebt bewaard, is creme echt nog wel goed. En als het nog dicht is, zou ik helemaal niet twijfelen.
Alle reacties Link kopieren
Is het die hormooncreme? Die is echt nog wel houdbaar. Mijn apotheek vertelde mij dat het een jaar na datum nog goed was. Maar bel je apotheek, dan weet je het zeker.



Sterkte met je eczeem.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het gewoon gebruiken als ik jou was.



Ik gebruik ook nog wel eens mijn voetschimmelspray, die is ook al maanden over datum. Zolang ik niet een of andere groene, gemuteerde voet vol wratten krijg, maak ik me nog geen zorgen.
Liever elitair dan een pauper!
Alle reacties Link kopieren
Het is inderdaad een hormooncreme.

Ik zal de apotheek even bellen want als het nog gewoon een jaar goed is vind ik het zonde om de tubetjes weg te gooien.
Alle reacties Link kopieren
die kan je nog makkelijk gebruiken hij is tot eind mei '10 goed houdbaar en nu ishet 2 juni; niks mee aan de hand. De apotheek zal een commercieel praatje houden zodat je een nieuw recept moet aanvragen.
wees jezelf, er zijn genoeg anderen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven