
Na griep nu heel duizelig
zondag 24 februari 2013 om 14:34
Ik ben nu bijna een week ziek, erge griep gehad, 40 graden koorts, hoesten etc. Sinds gisteravond heb ik last van extreme duizeligheid. Beetje hetzelfde gevoel als je na een avondje stappen in bed ligt en je het gevoel hebt alsof de kamer of je bed draait. Of alsof je uit een zweefmolen op de kermis stapt. Heel irritant en vervelend gevoel. Het gaat niet weg als ik ga liggen. Gisteravond was ik ook misselijk maar dat is nu weg. Denken jullie dat dit gewoon bij de griep hoort? En hebben jullie dit gehad tijdens de griep? Heb zelf nooit griep en dit ook nog nooit gehad.


zondag 24 februari 2013 om 14:39
Ik heb het vorige keer heel erg gehad. Zo extreem dat ik niet overeind kon komen. Dat heb ik niet snel, dus voor mij was ´t ook een onaangename verrassing. Wellicht is het middenoor of binnenoor van slag door de infectie.
Bij mij heeft het een dag geduurd. Ik merkte vanzelf dat het weer over was.
Bij mij heeft het een dag geduurd. Ik merkte vanzelf dat het weer over was.
Oh nee!!! Niet die relaasiepijler!!
zondag 24 februari 2013 om 14:45
Het kan ook een infectie aan je evenwichtsorgaan zijn. Is een redelijk bekend verschijnsel na griep of een andere infectie. Niks ernstigs, maar wel heel vervelend. Als je er morgen nog last van hebt, zou ik even naar de huisarts gaan. Deze kan dat vaststellen. Als dat het namelijk is, moet je juist niet rustig aan doen en gaan liggen, maar juist blijven bewegen. Meestal krijg je dan ook oefeningen mee.
Ik heb dit zelf ook gehad en herken je klachten (duizelig en misselijk).
Ik heb dit zelf ook gehad en herken je klachten (duizelig en misselijk).
zondag 24 februari 2013 om 15:48
Mijn zus heeft het ookg ehad na heftige griep vorige week, bleek ontsteking op evenwichtsorgaan te hebben. Ik zou morgen even met de huisarts overleggen. Zus kreeg antibiotica, speciale pillen tegen de misselijkheid en advies om rustig aan te doen, geen onverwachte bewegingen e.d. geen tv aan. Elke beweging van zichzelf of van andere binnen haar gezichtsveld werd ze hondsberoerd van.
zondag 24 februari 2013 om 15:57
