Gezondheid alle pijlers

OPGEFOKT!! 1 week voor menstruatie $%^$*

13-10-2009 13:09 28 berichten
Alle reacties Link kopieren
Kan er niets aan doen, maar er hoeft maar iets verkeerd te gaan zo in de week voor mijn menstruatie of ik raak waanzinnig geïrriteerd!

Als je niet op tijd een sms terug stuurt krijg ik al de neiging om een rottige te sturen (erg he) of als er iemand voor me rijdt die te traag is dan wil ik hem/haar zowat van de weg afduwen! Haha! Zo opgefokt loop ik dan rond... Het zijn momenten.. want ik kan dezelfde middag nadat ik bij wijze van spreken die auto van de weg heb geduwd weer ontzettend lachen en is er niets aan de hand... maar er hoeft maar IETS te gebeuren en hup... opgefokt!



Ik gebruik al een jaar of 3 geen pil meer. Maar dit is pas van de laatste maanden.. Mijn beste vriend zegt altijd: Oh jee Ing moet je weer ongesteld worden... ik hoor het aan je! (grrrr denk ik dan!!)



Herkennen mensen zich hierin? Ik lijk naar mijn gevoel wel de enige die zo doet... h e l p...
Alle reacties Link kopieren
Pfff gelukkig ben ik niet de enige (gelukkig klinkt onaardig, maar bedoel het goed... zit nu NIET vlak voor menstruatie merk je het?? haha)



Terug aan de pil wil ik sowieso NIET, wat een drama is dat! blegh!



Maar wat is er dan wél aan te doen (behalve tot minstens110 tellen?) Dat vraag ik me af... Zal toch wel iets zijn?
Alle reacties Link kopieren
Ik ben van dat probleem afgekomen door een goeie homeopaat. Was zo onder de indruk daarvan, en van andere dingen die opgelost werden na jaren van niet werkende therapie, dat ik zelfs een vijfjarige opleiding ben begonnen om zelf straks anderen te helpen! Kortom... mochten alle andere tips falen, probeer een goeie homeopaat?

Groetjes en een fijne dag.
Alle reacties Link kopieren
Hallo PMS monsters! haah

Ik herken veel dingen ook en moest wel lachen om jullie beschrijvingen! Maar er zijn wel wat dingen aan te doen hoor, als je googled op PMS vind je sowieso al wel wat dingen die je beter kunt later in die periode (suiker, veel verzadigd vet, veel zout). Ja en dat zijn net de dingen waar je dan juist trek in hebt!



Maar goed, Jolanda jij zei dat van die homeopaat en daar ben ik dus ook vorig jaar geweest omdat ik dacht baadt het niet dan schaadt het niet maar heb toch wel het idee dat het wat heeft geholpen. Ik had vooral ook een leeg/ down gevoel na mijn ongesteldheid, die week erna ongeveer. Dat is nu wel verminderd vind ik. Ook had ik zomaar vorige maand niet van die opgeblazen tieten, normaal doen ze altijd echt pijn en dat was nu echt minder. Waar het aan lag? Ik ben het aan het uitzoeken. Enige verandering van vorige maand was dat ik meer vitamine C heb geslikt, van die bruistabletten. Verder niks anders dan anders...Kan dus toeval zijn maar ga erop letten.

Naast homeopathie helpt het ook om lief te zijn voor jezelf, tis lastig maar je lichaam bereidt zich voor op een reiniging en bouwt daarvoor energie op (ja dat voel je!). Probeer ook rekening te houden met je planning en neem wat meer momenten voor jezelf in die periode. Jolanda, welke 'korrels' heb jij gehad bij die homeopaat? Ik heb Anemoon gehad en iets met moedermelkbestanddelen (jak

O ik lees ook dat veel vrouwen het na hun zwangerschap erger hebben gekregen, er is mij eens verteld door een orthomoleculair deskundige dat dit komt omdat je lichaam tijdens de zwangerschap veel mineralen en vitamines verbruikt, voorraadjes worden minder of je krijgt tekorten. Bepaalde vitaminetekorten kunnen namelijk PMS veroorzaken zoals een B6 gebrek. Pilgebruik rooft ook veel B6. Een goede hooggedoseerde multi (Solgar bijv.) zou ik jullie dan zeker aanraden, desnoods als kuur dat je het na de zwangerschap weer allemaal op peil brengt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven