Gezondheid alle pijlers

Pijnlijke gewrichten bij slecht weer

05-11-2013 15:34 6 berichten
Alle reacties Link kopieren
Elk jaar als het vochtig is en kouder word kan ik erop wachten: pijnlijke gewrichten, vooral mijn vingers. Bij het minste of geringste knakt en kraakt er van alles en zo hier en daar blijft er een kloppend pijntje in een knokkel achter.



Wie heeft dé tip om hier vanaf te komen? (emigreren naar een warm land is helaas geen optie)
Alle reacties Link kopieren
is er niet! (helaas heb het zelf ook, in de vastgestelde reuma vorm).



Soms lukt het mij het ongemak en de pijn wat te verzachten door plekken goed warm te houden, een warm bad of douche te nemen.



Neem bij erge pijn gewoon paracetamol. Sterkte ermee!
Alle reacties Link kopieren
Het is niet zo erg dat ik er een pijnstiller voor zou nemen, maar wel storend. Buiten heb ik inderdaad al heel snel handschoenen aan enzo, maar op kantoor is dat toch lastig.
Alle reacties Link kopieren
Ik draag veel vingerloze handschoentjes binnen, dat scheelt al weer iets.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Laat het onderzoeken in een handkliniek. Daar zijn ze gespecialiseerd en ze kunnen je adviseren/verder helpen.
Alle reacties Link kopieren
Vingerloze handschoentjes zijn een goed idee!



Handkliniek moet ik even over nadenken, is dat niet een heel erg grote stap voor iets waar (volgens mij) best veel mensen last van hebben?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven