***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Leen, ik duim voor je!



Framboosje: wat hebben jullie voor ringen uitgekozen?



Pfff...Max had geen zin in adijviestamppot. Vorige keer vond hij het heerlijk, maar vanavond gingen de lipjes stijf op elkaar. Ik heb hem maar Bambix gegeven. Dit was trouwens de eerste keer dat hij iets echt niet wil hebben. Hoe doen jullie dat?
Alle reacties Link kopieren
*gooit wat energie in westerlijke richting*
Alle reacties Link kopieren
Framboos GEFELICITEERD. Fijn dat alles goed was en dat jullie een heel mooi meisje krijgen.



Moeeeeee. Koen had vannacht bedacht om van 2 tot 4 wakker te zijn. Wie heeft er een gebruiksaanwijzing voor doorslapen,

Aan de andere kant kan hij er nix aan doen. Hij is gewoon niet helemaal fit en krijgt tandjes.



Swissie: Fijn dat jullie weer heelhuids thuis zijn. Is toch wel heel erg schrikken je kleintje in een buitenlands ziekenhuis.

En nu ook weer beterschap voor jullie kleine man.

En ook op naar een tweede. Het wordt hier gezellig.



Leen: Hopelijk krijg je snel iets te horen over je sollicitatie.



Lara en Swissie: Thanx voor de vakantie-meeneem-tips. Wij gaan over twee weekjes lekker op wintersport. Wat betreft kinderstoel. Ik denk dat ik gewoon onze triptrap uit elkaar schroef en meeneem. Daar zit Koen echt prinsheerlijk in.



Icke: Kom je je winterdepressie een beetje te boven. Het is echt geen leuke tijd van het jaar als het van dit weer is. Het mag van mij echt vriezen, maar dit laffe weer en die wind daar heb ik helemaal nix mee.



Verder weet ik het ff niet.

Lekkere avond allemaal.. ik ga bankhangen
Alle reacties Link kopieren
Koen eet ook weer heel slecht de laatste tijd. Vijf hapjes gaan ok. Dan wil nog wel een paar hapjes nemen als hij zelf een lepel in zijn hand heeft.

En vervolgens nog een keer hetzelfde met de yoghurt.
Alle reacties Link kopieren
Oef, dat is beroerd....van 2-4. Was hij aan het huilen of echt wakker?



Ja, dat deed hij inderdaad ook; het lepeltje pakken, met een vingertje erop voelen en zelf in zijn mond stoppen (maar alleen bij de Bambix, want ook op die manier was de stamppot niet goed).



Jeetje, de Tripp Trapp helemaal uit elkaar?? Jij liever dan ik... ik zweer bij de sack'n seat.
Alle reacties Link kopieren
Dropneusje, ik zal zeker los gaan ja! En die koopjes tips gaan komen

meteen maar de eerste dan! Ik kocht hele leuke leren slofjes op Marktplaats. nieuw..Als je kijkt op babykleding/schoentjes

of je doet als trefwoord "leren slofjes" krijg je ze wel te zien.

Ik zag dat iemand uit Lierop nieuwe slofjes verkoopt voor 14,95!

Zelf kocht ik ooit van het merk I-WAWA ook fijne schoentjes.



(Als je dit al niet eens bekeken hebt!vast al wel...)



Leen, geen wintersport overhaal tip want ik sluit mij volledig bij je man aan! Alhoewel....wat zou ik dan leuk vinden als ik toch moest....?Misschien op zoek naar sauna's, en andere leuke activiteiten in de buurt van jullie ski gebied? en dat voorleggen?

Of een lekkere luxe hotelkamer waar jullie na het skien lekker romantisch op kunnen warmen? Succes!
Alle reacties Link kopieren
lara af en toe een hapje yogurt tussendoor?of partje mandarijn? Ik heb uit wanhoop het groente hapje ook wel eens op het gemengd met danoontje... het ging wel allemaal op!
Alle reacties Link kopieren
Leuk een meisje voor framboos, gefeliciteerd meid !! En natuurlijk ook gefeliciteerd met je aanstaande huwelijk !!
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor de tip Framboos. Lieshout, daar kan ik bijna kruipend naartoe, dus dat is best handig!!!! Ik ga morgen eens voetjes meten en dan bestellen. De sokken raken nu steeds kwijt, dus kom er niet meer onderuit...
Alle reacties Link kopieren
Verdorie, Finn heeft alweer een paar keer overgegeven vandaag. Als het morgen nog zo is ga ik echt weer even naar de kinderarts. Ik wil alleen niet te snel gaan, want daar zijn momenteel zoveel kinderen met maag darm problemen dat Finn het alleen daarvan al ook kan krijgen.

Zielig kereltje hoor, gelukkig was hij weer wat aangesterkt. Bovendien is hij momenteel nog wel redelijk vrolijk.



Lara, ik zweer ook bij de sack 'n seat. Finn vindt het ook helemaal geweldig. Hij zit er makkelijk in.

Buitenmeisje, ik kan je echt aanraden op zoek te gaan naar zo'n ding. Je kan het heel gemakkelijk overal mee heen nemen. Hoef je nergens mee te slepen.



In het ziekenhuis waren wij op een gegeven moment even eten (iets anders dan ziekenhuiseten) en de zusters hadden Finn in de sack 'n seat op een bureau stoel tussen hen ingezet. Zag er echt prachtig uit. Ons kleine blonde mannetje tussen die thaise dames.

Ze waren helemaal gek op hem (Finn I love you), renden elke keer met hem de gang op.



Framboos, leuk zeg ook nog voor een meisje shoppen, goed voor de adviezen.
Alle reacties Link kopieren
quote:dropneusje77 schreef op 16 januari 2008 @ 20:19:

Bedankt voor de tip Framboos. Lieshout, daar kan ik bijna kruipend naartoe, dus dat is best handig!!!! Ik ga morgen eens voetjes meten en dan bestellen. De sokken raken nu steeds kwijt, dus kom er niet meer onderuit...



Goed zo!! Das handig! Kan je ze misschien meteen ophalen, en daar schoentjes ter plekke uitzoeken!!



Swissie niet te lang wachten met naar de dokter gaan hoor! Finn is natuurlijk nu wel even een ander gevalletje met zijn Thailand verleden..geen risico's nemen, er gaan mensen voor veel minder naar de dokter!

Heb je ook leuke foto's van thailand voor op de msn?
Alle reacties Link kopieren
dropneus, die witte schoentjes met madeliefjes zijn lief!!!
Alle reacties Link kopieren
Framboos, done. Op speciaal verzoek een aantal foto's op msn (dit keer maar niet van mijn zieke mannetjes. Dat willen we zo snel mogelijk vergeten.
Alle reacties Link kopieren
ja lief he!!!! Ik wil ze gewoon allemaal
Alle reacties Link kopieren
Framboos, is dat die site waar ik die laarsjes besteld heb? www.baby-schoenen.nl , Aapies heten ze. Ik vind die ballerina's leuk voor van de zomer, dus die ga ik binnenkort bestellen. Voor Zootjes moet je bij www.kiddybiz.nl zijn, die zijn het goedkoopst op deze site.

Oh ik zie nu de advertentie op MP en het zijn niet dezelfde. Wat ik ook leuke vind, zijn de Roosjes.

Zo dat waren de babyschoentjes even.

Leen, ik mis mijn man wel hoor, en hij mist ons ook enorm zegt ie, het is natuurlijk heel anders nu we Zahra hebben. Vroeger ging ik ook wel eens weg voor mijn werk ofzo en hij ging ook wel eens een weekje naar zijn familie, maar nu is het echt anders hoor. Wat is Luna trouwens een popje om te zien! Zahra heeft nog niet maat 86 hoor, ze heeft nu maat 80 maar ik heb veel rompers in maat 74/80 en die worden echt te krap, ze zijn meer 74 dan 80 denk ik. En aangezien daarna de rompers maat 86/92 zijn lijkt het net of ze die maat al heeft. Terwijl ze ook nog wel kleertjes in maat 74 past, maar sommige rompers vallen echt klein. Pfff lekker boeiend verhaal weer over rompers.

Ik ben trouwens wel heel boos op man hoor, hij heeft veel meer geld opgemaakt in Turkije dan we hadden afgesproken. De tandarts was wel duurder dan hij dacht, maar dan nog heeft hij veel meer opgemaakt. We zijn nu helemaal blut, dus daar is het laatste woord nog niet over gevallen. We hadden al niet zo'n gevulde spaarpot, maar die is nu ook leeg, dus we kunnen dit jaar ws niet op vakantie. Zijn familie legt altijd een enorme druk op hem om dingen te betalen, bijv. boodschappen, een auto huren zodat ze mensen kunnen bezoeken etc. en hij heeft er weer aan toegegeven. Ik baal daar enorm van en had dus al helemaal geen zin om mee te gaan, omdat ik die bui alweer zag hangen en het is dus weer uitgekomen. Moeilijk hoor, het zou een stuk makkelijker zijn als zijn familie hier woonde zodat ze wisten hoe het leven hier in NL is. Ze denken daar dat iedereen heel rijk is ofzo. Nou hebben we het wel niet slecht, maar we zijn zeker niet rijk, maar dat snappen ze gewoon niet. Nou manlief kan dus de komende maanden flink overwerken zodat we weer kunnen sparen, want ik krijg het benauwd bij het idee dat we niks achter de hand hebben, zeker nu we nog een 2e kindje zouden willen.
Alle reacties Link kopieren
haha die dropneus!

Swissie leuk!, ik ga meteen kijken! En daarna naar bed...Tot morgen!!
Alle reacties Link kopieren
Oh Framboos, ik heb vandaag ook zo'n Tripp Trapp kussentje binnengekregen van die Dorothee. Hij is echt leuk, wit/zwarte barokstof en ze verkoopt ook Bobike setjes, ziet er leuk uit, ze had een foto meegestuurd. (Misschien iets voor Dropneus?)
Alle reacties Link kopieren
ja layla dat zijn die schoentjes!! misschien alleen het zelfde merk maar andere dealer?

Niks mis met je romper verhaal hoor! Ben wel nieuwsgierig naar de babymaatjes hier..Tommy heeft 74 maar past ook nog 68.

Nu ga ik echt msn kijken en naar bed!
Alle reacties Link kopieren
quote:layla1969 schreef op 16 januari 2008 @ 21:31:

Oh Framboos, ik heb vandaag ook zo'n Tripp Trapp kussentje binnengekregen van die Dorothee. Hij is echt leuk, wit/zwarte barokstof en ze verkoopt ook Bobike setjes, ziet er leuk uit, ze had een foto meegestuurd. (Misschien iets voor Dropneus?)Dorethee is een leuk mens hè???En die kussentjes zijn super!weet welke jij bedoelt...
Alle reacties Link kopieren
Swissie die foto in phuket is super!! hahaha (behalve de omstandigheden natuurlijk....)
Alle reacties Link kopieren
Framboos, wat een eng verhaal van die baby in de auto! Ik kreeg er spontaan rillingen van! (kan sinds ik kinderen heb uberhaupt niet meer normaal naar dit soort verhalen luisteren!)



Ik heb vandaag ook slofjes besteld op die Aapie-site (goede tip Layla), ik hoop dat ze net zo goed blijven zitten als die inch blue slofjes (dropneus, slofjestip: Bimbambini).



Ole draagt nu mt 74-80, maar heeft afen toe ook al 86 aan (weliswaar met de mouwen omgeslagen) broekjes echt nog mt 74, broekjes en truitjes verschillen hier altijd minimaal 1 maat, is bij Kaj ook nog steeds zo!



Swissie, die foto met die verpleegsters is idd super!



Ole is wel weer aardig opgeknapt, alleen heeft hij vandaag maar (met grote moeite) een klein half (!) uurtje geslapen! Kaj is nog niet helemaal de oude, hij banjert wel het hele huis weer door en heeft ook lekker gespeeld, maar hij zat zonet ook weer rechtop in zijn bed, een beetje te rillen en te smakken met zijn mond. Hij slaapt nu weer. We zien het morgen wel. Mijn moeder komt dadelijk met de trein aan, ze blijftslapen om morgen op te passen.
Alle reacties Link kopieren
Trouwens....Framboos... ging jij nou de meisjesnaam verklappen op msn????

(Ben helemaaaal niet nieuwsgierig hoor...), ben ook wel benieuwd wat de jongensnaam nou geworden zou zijn.......
Alle reacties Link kopieren
OH Framboos wat leuk! Gefeliciteerd, en wat fijn dat alles goed is! Mén wat ben jij een geluksvogeltje!!



Moet bekennen dat ik nu ook kriebels krijg door jouw verhalen. Zou ook erg graag een meisje erbij willen. Ook een jongetje, maar toch iets liever een meisje. Jaha, ik geef het eerlijk toe. Meisjes zijn gewoon anders, en dat andere dat wil ik ook nog! Maar goed. Eerst even werken en geld verdienen en dan weer verder kijken. Net als Lieflustje.



Swissie, wat zielig voor Finn... Kan een salmonellavergiftiging (wat een woord!) door water komen? Hoop dat het snel beter wordt!! Ga zo even foto's bekijken.



Ik heb de laatste tijd last van haaruitval. Ineens. Gaat het dus nu pas gebeuren! Had tijdens zwangerschap een enorme bos haar, daarvoor veel minder. 9 Maanden later valt het pas uit! Da's laat!



Nou, werkze meiden, of wat dan ook, later!
Alle reacties Link kopieren
Swissie, die foto van ziekenhuis Phuket, die is ge-wel-dig! Daar kan je geld mee verdienen joh! Alles klopt gewoon! OK, de reden van die foto is absoluut niet leuk, maar de foto zelf is fantastisch!
Alle reacties Link kopieren
Fleur heeft minivoetjes. ze zijn maar 10 cm. lang. ????? dus ik ga de kleinste maat slofjes maar bestellen. Als ze dan niet pasen bewaar ik ze wel voor iemand anders! ga even snel foto's kijken. tot later!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven