Janid

30-07-2010 12:17 33 berichten
Alle reacties Link kopieren
Is Janid een jongens of meisjesnaam ? of mogelijk beide ?
Alle reacties Link kopieren
Heel erg mosterT..
Alle reacties Link kopieren
quote:Arion schreef op 30 juli 2010 @ 12:42:

Ik ben er inmiddels achter dat het een jongetje was, ik had nog nooit van de naam gehoord en kreeg een sms-tje vanmorgen dat Janid was geboren maar ik wist niet of ik moest feliciteren met een zoon of dochter van daar mijn vraag hier.Oh, dat is lastig. Ik zou het voor de zeker ontwijken, dus; gefelicteerd met jullie spruit/kleine/baby/wonder
The time is now
Alle reacties Link kopieren
Ik dacht ook janet. Maar idd wat banda zegt, proberen te ontwijken. Wel lastig als je een kraamcadeautje wilt kopen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Caro127 schreef op 30 juli 2010 @ 12:56:

Ik dacht ook janet. Maar idd wat banda zegt, proberen te ontwijken. Wel lastig als je een kraamcadeautje wilt kopen.Misschien staat het wel op het geboortekaartje. Iets als; we zijn blij en gelukkig met de geboorte van onze zoon/dochter.
The time is now
Alle reacties Link kopieren
Janid, bij die naam krijg ik Dewey, Dylan, Priscilla neigingen.

*gaat even over balkon hangen en naam gillen*
quote:Arion schreef op 30 juli 2010 @ 12:42:

Ik ben er inmiddels achter dat het een jongetje was, ik had nog nooit van de naam gehoord en kreeg een sms-tje vanmorgen dat Janid was geboren maar ik wist niet of ik moest feliciteren met een zoon of dochter van daar mijn vraag hier.

Le-zen, dames

't is een jongetje!
Alle reacties Link kopieren
quote:elleinspe schreef op 30 juli 2010 @ 12:19:

Ja...niet!!
Alle reacties Link kopieren
quote:Suze2hier schreef op 30 juli 2010 @ 12:27:

Doe je ongeboren kind een lol: doe het niet...Te laat dus....het kwaad is al geschied...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven