**September 2009**

14-07-2009 20:45 2755 berichten
Alle reacties Link kopieren
Meiden, ik maak een nieuw topic, zodat we Mayls ( ) niet lastig hoeven te vallen met gezeur over de tabel. Ik heb nog nooit een tabel gemaakt, dus het kan even duren voor het klopt.





NaamLeeftijdKind nr.GeborenNaamBijzonderhedenMayls28213 juliZaidEngeltje Nadine34226 augustusLuuk8500 gram

64 cmMinie2313 septemberMiniemeisje6980 gram

66 cmBieteltje3424 septemberSander6500 gram

63 cmMamasax2528 septemberBastiaan8340 gram

68 cmChoca33212 septemberTom7230 gram

64,5 cmKwimmie30115 septemberFinn8076 gram

69 cmVisje28117 septemberSilje6210 gram

66 cmSoshiva37118 septemberBink6500 gram

65 cmJojo35220 septemberDochter6010 gram

63 cmSaxmania31227 septemberSaxbaby8550 gram

69 cmLynx37130 septemberNick6920 gram

64 cmLinda29130 septemberThijs6540 gram

63 cmLieselotje3837 oktoberKeesje6985 gram

67 cm
Alle reacties Link kopieren
O ja hoor, Soshiva, niet iedereen heeft voorweeën. Zeker bij de eerste niet. Bij een tweede en volgende komt het vaker voor.
Alle reacties Link kopieren
Ik kan me inderdaad ook niet herinneren dat ik voorweeen had bij de eerste. Bij de tweede heb ik zo vaak gedacht dat de bevalling begon. Maar. toen was het wel dicht tegen de bevalling aan. Nu moet ik nog bijna 4 weken. Dus bij een derde zal het waarschijnlijk weer anders zijn Ach.. we zien het wel... Hij is iig flink gezakt.

Bij mij is hij ook niet zo heel druk meer, 1 of 2 x per dag voel ik hem goed bewegen en daarbuiten af en toe een schopje. Maar lang niet zoveel meer als voorheen. Maar dat komt gewoon omdat hij niet zoveel ruimte meer heeft nu.
Alle reacties Link kopieren
Visje, Bieteltje? Iemand aan het bevallen?

Ik slaap erg onrustig vannacht; wiebelbeen, veel harde buiken en wat krampen. Had ook steeds het droomgevoel alsof er meer mensen in mijn huis zijn, die allemaal aan het bevallen zijn. Dus ik dacht: "Misschien op het forum?" Je weet het niet natuurlijk.

Ik hoop zo terug naar bed te kunnen, nadat ik wat gegeten heb en mijn man wat rust gegund. Al dat gedraai en gewiebel van mij is voor hem ook niet echt fijn.

Gister was hij stiekem mijn harde buiken aan het timen (ik legde elke keer mijn hand op mijn buik als ik er één had) en kwamen ze om de tien minuten. Hij vertelde het helemaal blij, en toen moest ik hem gaan uitleggen dat weeën en harde buiken heel wat anders zijn. Hij keek zo teleurgesteld, ik smolt gewoon helemaal. Hij is echt enorm nieuwsgierig naar en blij met zijn dochter.



Mooi verhaal Nadine! En ook gefeliciteerd met je andere knulletje!
Alle reacties Link kopieren
Gezien het vroege tijdstip dacht ik even dat je aan het bevallen was Minie

Het is wel spannend om hier iedere ochtend in te loggen om te kijken of er iemand bezig is om te bevallen!

Heb je nog wel een beetje kunnen slapen?
Alle reacties Link kopieren
Nadine nogmaals gefeliciteerd met Luuk! Wat fijn dat de geboorte ondanks alles toch zo vlot is verlopen. Ik heb de foto van de kleine op Hyves gezien. Wat een schatje!



Hier bij mij is de rust weer terug gekeerd. Nog steeds wel veel harde buiken maar die heb ik ook al maanden. Maar geen heftige krampen meer.



Vandaag ga ik naar een borstvoedingsbijeenkomst, was aan het twijfelen of ik zou gaan of niet maar doe het maar wel. Misschien steek ik er toch nog wat van op.



En Minie heb je na je gebroken nacht nog even kunnen slapen? Ik was vannacht ook weer wakker van 03.00 tot 05.30. Echt verschrikkelijk. En dan gaat om 06.00 de wekker. Heerlijk hoor...



Bieteltje, ik ben wel heel nieuwsgierig hoe het met jou gaat.
Alle reacties Link kopieren
Haha ook hier nieuwsgierigheid. Inderdaad spannend om hier in te loggen of er al bevallingen gaande zijn Lieselotje.



Minie nog wel weer lekker geslapen?



Visje ben benieuwd of het wat is zo'n bv bijeenkomst.



Hier een vrij goede nacht. Gisteravond echt niet lekker geworden. Ontzettend duizelig. Dus vroeg naar bed en ondanks dat ik er 3x uit moest om te plassen heerlijk geslapen. Nu nog erg moe, maar zometeen lekker nog even naar de schoonheidsspecialiste. Daarna komt een vriendin lunchen en vanmiddag maar weer even plat.



Bieteltje?!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!!

Hier alles nog rustig na een druk weekend. Manlief is vroeg opgestaan om te werken en heeft dochter naar de crèche gebracht zodat ik eens lekker rustig kon uitslapen: héérlijk!

Lig nu lekker wat te internetten in bed :-)

Gisteren hadden we drukke dag, naar m'n ouders geweest - kermis - lang in de auto zitten: was helemaal kapot gisteravond en toen ik lekker op de bank wilde gaan tv-kijken/relaxen rond tien uur toen werd zoonlief wakker en heeft zeker 3 uur liggen schoppen/zwemmen/buitelen/rellen in mijn buik. Had de puf niet om de camera te pakken maar was echt niet normaal! Het deed alleen ook wel flink zeer en al helemaal als ik teveel bewoog dus kon er niet echt van genieten... Buik is nu weer minder pijnlijk gelukkig, ben rond uur of twee in slaap gevallen en toen in 1x doorgeslapen tot acht uur!



Vandaag wat mensen bellen en wat dingen opruimen in huis en hopelijk straks nog even wat tijd om m'n foto's wat bij te werken op de computer.. Leuk werkje (not) maar wordt anders helemaal btje onoverzichtelijk straks met twee kinderen...



Tot straks allemaal, ga nu lekker nog wat tv kijken en dan rustig douchen (moet ook weer scheren-hou ik goed bij al wordt het bij bikinilijn wel erg lastig zal iedereen wel last van hebben, toch?)
Alle reacties Link kopieren
Toch nog ff korte reactie:



@ Nadine, goed om te lezen dat de bevalling goed was 'bevallen'! Mooie foto ook op Hyves, leuk zo met grote broer erbij!

Fijn dat je weer thuis bent, zal wel lekker zijn... Fijne kraamhulp?



@ Minie: haha vooronder! Leuk woord en nog nooit van gehoord in deze context! Snap dat je schoonmoeder niet tussen je benen wil laten kijken

Dacht dat je moeder kraamhulp was, te snel gelezen denk ik... Mijn kraamhulp vorige keer heeft trouwens helemaal niet naar hechtingen gekeken. Heeft vk gedaan bij controle met dag of vier en na acht dagen heeft zij ze ook verwijderd.. Maar ik zou t risico ook niet willen lopen, dan kun je beter van haar extra hulp genieten en er stiekem gewoon twee hebben!
Alle reacties Link kopieren
@ visje: heftig dat van die echte voorweeen! Kan me voorstellen dat je jezelf al zag bevallen. Couveuse zou misschien maar heel kort hoeven in jullie geval maar wellicht nog wel wat extra aandacht voor de longetjes.

Zo'n bv-avond is handig hoor, heb ik twee jaar geleden gedaan en veel van geleerd: ook dat het lastig is de eerste dagen en wat je kunt doen als je gaat twijfelen. Ik lag in ziekenhuis met allemaal bv-fans als verpleegkundigen om me heen maar niet alle kraamhulpen zijn zo en dan is het best handig als je weet dat het normaal is dat het de eerste dagen best even lastig kan zijn en wat je dan kan doen!

Gaat je man/vriend ook mee?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen Dames,



Helaas nog niets hier. Was gisteren niet online, we hadden een luie dag. Zoon heeft vannacht bij opa en oma geslapen en wij hadden besloten een dagje te bankhangen. Zijn hier allemaal enorm verkouden en lief en ik zo'n pijn in ons hoofd dat we heel vroeg zijn gaan slapen (eindelijk, met dit weer slaap ik een stuk beter en jullie hopelijk ook)



Ff een update: Heb net de VK gesproken en zij denkt dat er waarschijnlijk toch hoog in mijn vliezen een scheurtje zit (khoophetkhoophet!)



Als je nog niet gegeten hebt, ff overslaan dan maar :):

Had VK gebeld omdat ik vannacht een paar keer wakker werd van natte benen, maar twijfelde heel erg omdat het niet zo was dat mijn bed nat was (of er hele plonsen kwamen), maar meer een vorm van extreem zweten, maar dan plakkerig (get the picture) Als ik dan naar de wc ging moest ik steeds behoorlijk plassen (met weinig drinken en terwijl alle andere nachten ik er met moeite 3 druppels uitperste na wel aandrang tot plassen te hebben) en verloor ik best wat slijm.



VK vroeg of ik bij niezen/hoesten ook wat dacht te verliezen, Tja ik nies me gek ivm verkoudheid en doe dat bij voorkeur op de wc dus. Maar goed, nog steeds geen enorme hoeveelheden water die ik verlies ofzo, echt druppels. Maar dat schijnt dus te kunnen, het kan een klein scheurtje zijn.



Nu moet ik vandaag mijn temp. bijhouden en hopen dat er weeën komen, vanavond belt de VK terug voor een plan de campagne, want ze wil niet langer dan 24 uur met gebroken vliezen laten lopen (zelfs als is het maar een miniscuul scheurtje) Nou, graag dan! Vriend zei al, zelfs al is het geen scheurtje, dan gewoon vocht blijven verliezen, dan leiden ze je misschien in, yep........... enniewee, wordt vervolgd.



Dan nu:

Sax: Heb inderdaad ook een P&T, maar heb ook een minimonkey (draagdoek) en een babybjorn die ik bij de eerste veel heb gebruikt, dus denk dat ik die nu ook weer veel zal gebruiken als zoon op kdv zit. En anders dan toch maar de wings aan het bovenste zitje maken (vlgns mij wordt dat heel snel een handigheid) als ik ver wil wandelen met ukkie.



Oef, jouw relatie met je schoonmoeder lijkt mij net zo hartelijk als bij mij haha. Ze loopt hier aan iedereen te verkondigen dat het een meid wordt (riep ze bij de eerste ook) en kijkt zelfs alleen maar naar jurkjes (net als bij de eerste) en erg irritant is: als ze langskomt vraagt ze altijd: waar is mijn kind (doelend op onze zoon) waarop mijn lief stanadaard zet: ik ben hier hoor. Nou ja, kleine irritaties die een berg kunnen vorme, dus 2 oren beleid toepassen is mijn advies (ene in en andere weer uit)



Choca: Oh heerlijk een relax ochtend voor jezelf! En goed idee foto's bijwerken. Is iets wat hier ok te vaak vergeten wordt (als de pc stukgaat ga ik echt huilen, dus maar weer snel een back up maken haha)



Nadine: Wat heerlijk om van je te horen en vooral dat de bevalling zo goed verlopen is. Hoe reageert je zoon op zijn broertje? En hoe was de verjaardag? Hoop je snel te kunnen volgen met ene bevalling haha.



Kwimmie: Baby's en muziek echt een heel goed idee! Wij zijn in beide zwangerscahppen naar meerdere concerten geweest en onze zoon is in iedergeval een enorme muziekliefhebber (in alle vormen en soorten) dus you go girl! Die uk zit gewoon te swingen in je buik, vandaar dat ie ff hard is natuurlijk haha.



Enne Lynx: Donderdag lijkt mij een prima bevaldag hoor! Zet em op.



Nou, ga nu even douchen en nog snel wat boodschappen in huis halen, want je weet maar nooit!
Alle reacties Link kopieren
Oh spannende Bieteltje!

Dat gaat bij jou dus niet meer lang duren waarschijnlijk!!!

Wordt het misschien toch nog een augustus-kindje



Ik zou ook inzetten op gebroken vliezen hoor als je er helemaal klaar voor bent... kan me voorstellen dat je nu wel je kindje wilt zien/bewonderen/knuffelen dus kan opmerking van je vriend wel voorstellen!



Leuk zo'n schoonloeder

Die van ons zei vorige week nog toen dochter beetje nukkig / eigenwijs was tegen haar (krijg je als ze twee worden en sowieso al echt een eigen willetje hebben): hopelijk krijgen jullie nu een jongetje, die zijn veel gemakkelijker! Dat zeg je toch niet?

Bij mijn moeder heeft ze het nooit dus denk dat dochter precies weet hoe ze is en wat ik van haar denk...soms wel erg grappig (oh dat mag ik niet zeggen ()



Douche en boodschap ze Bieteltje en ga er dan maar lekker voor zitten en laat die weeen maar komen! (misschien kun je wat ananasharten/tonic en al die andere dingen kopen die schijnen te helpen om weeen op te wekken, haha!)
Alle reacties Link kopieren
@ Lynx: balen dat je niet helemaal lekker bent...wel fijn dat je zo kan gaan relaxen bij de schoonheidsspecialiste! Ik ga donderdag :-)

As donderdag gaat het dus gebeuren bij jou? Kruip je wel een aantal dames voor he?

Kan me voorstellen dat je eraan toebent met zoveel slaapproblemen... staat je bed nu al omhoog en zeiltje erin? Hier nog niet omhoog, denk dat we gaan afwachten of het wel moet van de kraamhulp. De vk komt toch niet bij ons thuis zei ze (ivm snelle bevalling vorige keer) dus daar hoeven we het niet voor te doen. Ik ben niet zo van de hoge bedden, zelf niet en vind het ook niet handig met lage wiegje straks en dochter die nu net zelf op dit bed kan klimmen... we wachten maar af of het mag!

En sorry soms voor m'n ouders/schoonouders verhalen: moet wel lastig zijn om te lezen als je zelf alleen nog maar een schoonmoeder hebt

Hoe is je band met haar?
Alle reacties Link kopieren
@ Lieselotje:

Compressen en maandverband al ingeslagen? Zag dat je ook fv hebt gekocht, ga je wel eerst bv proberen of zijn ze alleen tegen het lekken? Ik heb extra geen fv ingekocht: is de drempel weer wat hoger als het niet meteen lukt... en in noodgevallen kan ik het hier vlakbij bij de apotheek kopen.

Hier was ik me ook suf aan het ondergoed: wil ook dat alles beetje netjes is en goed bij qua was dus & haat inlegkruisjes dus er gaat hier om de dag wel een wasje strings/boxers in de machine! Hoe is het met de oefenweeen? Herinnerden ze ook aan de echte weeen of ben je die pijn 'vergeten'?



En dat jaloers zijn op zo'n tennispakje: heb het nu ook steeds meer....ik ben deze kleren echt een beetje beu aan het worden behalve mijn zwarte jurkje want daar krijg ik zoveel leuk commentaar op!

Zal foto op Hyves proberen te zetten straks. Maar verder wil ik ook weer normal shirtjes/broeken aan! Mijn spijkerbroek ligt al klaar en heb ik gisteren nog gepast...zit beetje strak bij billen/benen en past helemaal niet bij buik maar ik was niet ontevreden!

Manlief alweer terug uit Monaco trouwens?
Alle reacties Link kopieren
@ Saxmania:

Die tip van de voicemail ga ik onthouden: die gaat er vanaf 9-9 op bij mij! Werd vorige keer helemaal gek van de telefoontjes, toen was ik 4 dagen over tijd en als ik niet binnen kwartier reageerde gingen ze weer sms-en/bellen!!

Balen dat je beetje ziekjes bent geweest dit weekend, nu wel weer wat fitter?

Dat boek over veilig bevallen ligt in m'n nachtkastje na verbouwing erin gedaan (2 mnd geleden) en zal toch maar weer eens gaan lezen...sommige dingen zijn misshcien wel weer handig om te lezen! Alleen dat het zo'n pijn kan doen dat vind ik ook wat minder...

Ga je echt nog invallen bij je band over 1,5 week? Is dat niet zwaar dan? Wel knap hoor!

En flauw van je schoonmoeder om zo te zuchten toen ze hoorde wanneer je was uitgerekend, volgende week zondag zal ze wel veel aan de lijn hangen...of gaan jullie naar d'r verjaardag dan? Zou ik toch grapje gaan uithalen door glas water te laten vallen en dan net te doen of je vliezen zijn gebroken, haha!
Alle reacties Link kopieren
@ Soshiva:

heb jij echt al zo lang harde buiken? Wow, heftig zeg! En dan echt bijna elke dag wel een paar? Ik heb er denk ik nog geen 5 gehad in totaal, schrik dan ook echt als ik er wel eentje heb...

Bij dochter helemaal niet. Wat is het toch vreemd dat iedereen zo anders is he?

Die voorweeen had ik trouwens de vorige keer pas de dag voor de bevalling en dat waren meer wat verstrijkingsweeen. Van mijn zwangerschapsgroepje toen was ik een van de weinigen die het niet had en hoorde toen ook dat het vaker pas bij de tweede voorkomt.. Tot nu niets gehad dus ben benieuwd!

Hou je het allemaal nog goed uit?



@ Kwimmie:

Pijn in het vooronder heb ik ook best heftig gehad, paar weken terug toen zoon ingedaald is (tenminste bij controle vk paar dagen later lag ie klemvast in m'n bekken). Ik had het vooral als ik wat langer stond/liep die dagen en nu doet het bijna geen zeer meer...behalve weer als ik lang sta/loop dus gisteren niet te lang op de kermis bij m'n ouders geweest...

Het was dus gezellig op het festival? Jammer dat je toch nog buikpijn had en dat het daardoor een dagje korter was dan anders: maar het is allemaal voor het goede doel he?
Alle reacties Link kopieren
Zo he hahahahaha Flinke reakties choca



Even snel een reaktie op je vragen:

Ik ga flesvoeding geven. Heb het niet op borstvoeding. Heb het geprobeerd bij mijn dochter, maar vond het echt helemaal niks voor mij. Flesje bevalt me prima!



De oefenweeen voelen hetzelfde aan als gewone weeen. Dat herken je direct als je al een keer bevallen bent. Ik schrik er niet zo van eigenlijk omdat ik het nog weet van de vorige. Toen heb ik echt 3 x gedacht dat de bevalling begon. Alleen was het toen wel heel dicht tegen de bevalling aan. Het is nu wel erg vroeg. Woensdag toch maar even met de VK bespreken. Ik denk dat hij gewoon echt al flink vast zit.

Harde buiken heb ik ook konstant vanaf een week of 17 al geloof ik. Die harde buiken gaan nu meer over in weeen zeg maar.



Spijkerbroeken durf ik nog niet zo goed te passen. Ben toch wel bang dat hij niet over mijn bovenbenen gaat.... :(

Ben bang dat het nog wel even leggings dragen gaat worden

Man is weer terug uit Monaco. Deze week nog 3 dagen buitenland en dan mag hij niet meer. Hij wilde die weer erop nog naar Helsinki (is dat WK of EK) vrouwenvoetbal. Heb ik ten strengste verboden hahahahahahah. Al die vrouwen.. en stel je voor dat ik ga bevallen



Ow.. en de bikinilijn: ook heeeeeeeeel herkenbaar!

Ik had vorige week een snee in mijn snee hahahahahah

Zag ineens allemaal bloed, was in het wilde weg aan het maaien daar bij mijn benedenonder. GIng niet helemaal goed. Ik zie het echt niet meer.

Zal vanavond in bad weer eens een poging wagen.



Bieteltje: Dus het gaat er van komen vandaag!!!! Spannend

Ben zo vreselijk nieuwschierig wat het gaat worden bij jou.

Succes meid!!!
Alle reacties Link kopieren
Choca: is die foto op je hyves met die dolfijn ook in Curacao gemaakt???? Bijzonder he?! Wij hebben het 2 jaar geleden gedaan.
Alle reacties Link kopieren
Heej meiden,



Ook hier een slechte nacht gehad. Ben op een gegeven moment maar tv gaan kijken in de woonkamer en nadat ik compleet verkleumd weer in mijn bedje ben gekropen heb ik toch tot half 10 doorgeslapen. Hier ook flink verkouden, ik heb echt werkelijk waar geen idee waar ik zuurstof vandaan moet halen, ik loop maar te zuchten en te steunen, maar ja dat gaat wel weer over en dan heb ik dat iig meteen gehad haha.



Onze kater wil vandaag alleen maar knuffelen, zo erg dat ik het bijna eng vind worden. T is altijd al een knuffeltje, maar nu loopt ie me overal achterna en kruipt continue in mijn nek (tik van toen t nog een katertje was en niet dat lel van 6 kilo wat t nu is ).

Zelf moest ik vanmorgen ontzettend huilen om echt helemaal niks, niks zieligs gezien of gelezen echt heel bizar was dat.



Ik ben echt super benieuwd wie de volgende zal zijn. Blijf ook continue kijken of er al nieuws is.



Bikinilijn probleem is vind ik minder een probleem dan mijn benen, maar dat komt misschien omdat ik stiekem al op blind scheren heb geoefend voor ik zwanger was (had natuurlijk al flink wat verhalen gehoord)
Alle reacties Link kopieren
Haha, Lieselotje, een snee in je snee!

Dat blind oefenen van Kwimmie had ik beter ook kunnen doen, was hier laatst ook bloederige bedoening door opgesneden scheerbultje Wat een gedoe allemaal.

Foto is van Curacao inderdaad, zijn we bijna drie haar geleden getrouwd :-) echt zoooo super!

Helsinki had ik ook verboden hoor, veel knappe en strakke voetbaldames: veel te veel concurrentie voor ons momenteel met onze waggelfiguurtjes



Lekker dat je nog wel hebt uitgeslapen Kwimmie! Balen dat jezo verkouden bent, dochter heeft t ook flink te pakken - hoop dat ik deze keer niet aan de beurt ben. Zou ivm astma niet zo handig zijn met bevalling.



Dat verdrietige gevoel dat je soms hebt herken ik wel: ook soms last van en zaterdag was ik chagrijnig en verdrietig: beetje afgereageerd op manlief helaas.... Kon er even echt niets aan doen, stom allemaal die hormonen ook! Maar hij was het gisteren alweer bijna vergeten en zei dat t bij mij nog wel meeviel: had van collega's ergere dingen gehoord!



Kga ff eten, straks weer even hier kijken of er nog nieuws is van Bieteltje (of van iemand anders)!!
Alle reacties Link kopieren
Wij begrijpen elkaar Choca: Niks geen strakke blonde dames meer in de buurt voorlopig hahahahahaa

Wij zaten in Lions Dive, vond het zo gaaf. Zal best weer eens terug willen.... Maar ja, zit er voorlopig niet in



Kindjes worden hier ook verkouden merk ik.

Zal het dan toch iets met die mexicaanse griep te maken hebben???
Alle reacties Link kopieren
Haha, inderdaad! "Vroeger" waren het nog lelijke 'manwijven' maar nu gaan sommigen de hockeydames achterna! (behalve Duitse keepster dan en aantal Russische dames die ik vd week zag...daar was weinig vrouwelijks aan)



Wij zaten ook in Lions Dive, lekkere plek hè? Eerste week zaten we in Chocogo met familie/vrienden en toen na het trouwen iedereen weer naar huis was zij wij bij LD gaan honeymoonen... Wij gaan over twee jaar weer als t goed is: hebben afgesproken om daar onze 5-jarige jubilea te vieren :-)



Op kdv dochter is trouwens mex griepgeval in peutergroep aan andere kant gebouw. Ze belden vorige week (protocol dat alle zwangere mama's > 6 mnd gebeld moesten worden) maar we laten dochter toch gaan. Overleg gehad met vk en die zei dat je het overal en van iedereen kan krijgen. Dochter heeft met die groep ook bijna geen contact dus hoop er maar het beste van! Ze is volgens mij gewoon snotterig van weersverandering in combi met airco enzo...

Ga weer ff wat doen, beetje was wegwerken....
Alle reacties Link kopieren
Meiden, de Mexicaanse griep verloopt gewoon zoals een normale griep hoor. Niks om je zorgen over te maken. Er wordt zoveel aandacht aan besteed omdat er meer mensen dan gebruikelijk griep zullen krijgen en dat is natuurlijk economisch gezien een zware belasting, maar over de griep zelf hoef je je echt niet druk te maken. Niet dat het leuk is als je griep hebt natuurlijk, dat is wat anders.



Bieteltje, ik dacht dat VK altijd kunnen ruiken of het vruchtwater is (he jakkes, nu ik het opschrijf besef ik pas hoe goor dat klinkt). Wel spannend, ik hoop voor je dat er actie ondernomen wordt (of dat de weeën inmiddels spontaan begonnen zijn). Wat bedoel je trouwens met die "wings"? Welke P&T heb jij? Ik heb de Vibe, weet niet of er verschil in zit.



Choca, was jij niet diegene die dacht niet te kunnen wennen aan verlof? Aan je hoeveelheid reakties te zien, heb je net als wij de wereld van het niets doen ontdekt, hahaha. Als jij het niet was, heb ik niks gezegd hoor. Ik vind het in ieder geval wel gezellig dat er veel geschreven wordt.



Spijkerbroeken nu al passen? Zelfpesterij!!! Ik heb ze nog lekker op zolder liggen.



Scheren ook hier een probleem. Weet niet wat voor creatie er iedere keer weer uitrolt. Twee weken geleden kon ik die buik nog wel opzij duwen, maar lukt nu echt niet meer.



Hier slechte nacht gehad. Hele nacht het gevoel gehad dat ik ongesteld moest worden. Zo jammer, dat die ellende zometeen ook weer begint.



Oudste slaapt nu wel op zijn nieuwe kamer, maar nog niet in zijn nieuwe bed. Afgelopen 2 nachten hebben we hem overgelegd in zijn nieuwe bed en hij is 's ochtends wel helemaal trots als hij wakker wordt, maar zelf daar in slaap vallen, ho maar. Hij is alleen maar aan het klimmen en klauteren en gek doen, dus dat wordt hem nog niet. We hebben het boomhutbed van Lifetime, dus dat nodigt ook wel uit om te klimmen zeg maar. Ik denk dat ik maar een goede matras koop voor in het campingbedje en dat-ie daar maar op moet slapen.
Alle reacties Link kopieren
Lynx, ik heb je denk ik aangestoken. Een paar dagen geleden had ik precies hetzelfde als jij (met als enige verschil dat ik niet wakker ben geworden om te plassen, maar 's ochtends heel hard naar de wc moest rennen). Trouwens, les 1 t/m 10 van start to run heb ik inmiddels, dus die hoef je niet op het cd-tje te zetten. Veel plezier bij de schoonheidsspecialiste.



Ben benieuwd hoe dat is, Visje, zo'n BV-bijeenkomst. Ga je alleen of gaan jullie samen?



Balen, Minie, dat je zo'n slechte nacht achter de rug hebt. Vanmiddag dan maar met de beentjes omhoog?
Alle reacties Link kopieren
In mijn geval was het spijkerbroeken passen een onbedwingbare vraag van passen ze nog. Ik heb het een paar dagen kunnen uitstellen, maar toen ging het niet langer. Het viel gelukkig niet tegen .



Stiekem ben ik wel blij dat ik die verkoudheid nu al heb, ben altijd wel 1 van de eersten ivm chronische bronchitis en dan heb ik t maar vast gehad denk ik dan. Voor de griep ben ik niet bang, heb pas 1x in mijn leven echt griep gehad dus volgens mij kan ik dat wel goed aan. (schoonzus haalt ieder jaar de griepprik en krijgt ieder jaar de griep, dat bewijst voor mij dat je beter zelf aan je weerstand kan werken).



Ik plas trouwens ook al een paar dagen grotere hoeveelheden dan voorheen en dan vooral 's nachts, misschien morgen toch even aangeven bij de vk. Stiekem doe ik even een dansje na zo'n plasje, eindelijk weer een beetje opluchting haha als iemand het kon zien zou die niet meer bijkomen.
Alle reacties Link kopieren
Heb inderdaad al zo lang harde buiken choca, hield urenlang aan en werden krampen, de vk was bang dat het weeen werden en daarom moest ik ook voorgaande 3 maanden plat liggen en nix doen, vreselijk. Nu mag ik gelukkig 'alles' weer want de kleine mag gewoon komen, maar ja, dat ik helemaal geen fut heb om veel te doen hadden ze er niet bijgezegd ...ik wil veel meer dan ik kan..



Bikinilijn is ook hier bijna misgegaan, doe af en toe ook wat in het wilde weg maar ik blijf bezig, kan je niet tegenop scheren, benen en oksels idem. Ondergoed wassen is ook zo'n ding, draag er ook 2 per dag en ' snachts een boxer van shivaman, en een dun lakentje, heb het steeds bloedheet!



Wat die griep betreft eens met saxmania, maak me er ook niet druk om maar heb dan ook helemaal geen verkoudheidklachten.

Ben af en toe wel dizzy maar zal er wel bij horen, heb ook een lage bloeddruk maar da's verder alleen maar goed.



En vruchtwater ruikt zoetig toch?

Hoe is het met Minie en Visje?



Bieteltje ben zooo benieuwd!



Hoe zit dat eigenlijk met dagen voor je partner? Weet dat hij er 2 krijgt voor de regelzaken maar wat als hij eerder naar huis moet of niet kan komen ivm de bevalling?



Had gisteren trouwens enorme kramp, uk was aan het indalen volgens mij (hoop ik, mag wel een keer!) terwijl ik boven was en ik beneden geroepen werd, ik kon bijna niet bewegen en bedacht me ineens dat ik straks met pijn de trap af moet... aiaiai dat wordt afzien...



En zijn Jojo en Linda nog in de house?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven