topic sluiten

27-12-2010 19:16 9 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste vivamod,



kan je a.j.b. mijn topic "40 en proberen zwanger te worden" sluiten. Ik heb een aantal heel bruikbare reacties gekregen, maar wil niet dat het topic verzuurd wordt.



B.v.d.



Dido
Alle reacties Link kopieren
Dido het is niet gebruikelijk om hiervoor een nieuw topic te openen. Verzoekjes voor de mod kan je hier kwijt: Moderator Kinderen
Alle reacties Link kopieren
Dat verzoekje moet je even hier neerzetten: Moderator Kinderen



Dan kijkt er een moderator naar.
Alle reacties Link kopieren
Dit is niet zo slim, want nu vestig je juist de aandacht erop
Alle reacties Link kopieren
Verzuurd?
Alle reacties Link kopieren
De enige die zuur daar is ben jij zelf trouwens.
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
Een topic kan alleen verzuren als er iemand is die daar brandstof aan geeft Dido.



Dit is een discussieforum. Daar loop je kans op discussies. Als je heel gebeten reageert op reacties die je niet aanstaan, dan geef je het verzuren die brandstof.

Dat gebeurt ook door reacties te wissen en te verzoeken topics te sluiten als de reacties je niet aan staan overigens. Just my 2 cents.
Alle reacties Link kopieren
Wat primabella zegt.
Als onlangs verkozen HRS voorzitter kan ik alleen maar het volgende zeggen: TO, je overdrijft ontzettend, want je wordt niet afgezeken, men plaatst alleen heel netjes wat kritische kanttekeningen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven