welke ontzwanger-kwaaltjes heb jij??

24-01-2009 13:36 29 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben 4 maanden geleden bevallen van mijn dochtertje en vraag me elke dag onder de douche af wanneer die plukken haar eens gewoon op mijn hoofd gaan blijven zitten, waar ze horen. In plaats daarvan heb ik telkens een hele bos in mn handen die door het afvoerputje verdwijnt Daarnaast ben ik nog best moe (hoewel ik nog niet weer werk en geen bv meer geef) en kan ik op mijn cyclus geen pijl trekken (1 keer 1 dag gevloeid ) En last but not least is de onderzijde verre van hoe hij eerder was dus dat rolletje in die pornofilm kan ik nu ook wel vergeten



Nou weet ik dat het er allemaal bijhoort en je daar wel een jaar voor uit kan trekken...helaas.



Maar hoe (on)geschonden ben jij uit de bevalling gekomen en waar heb jij nog 'last' van?
Alle reacties Link kopieren
Ik ben bijna 10 maanden geleden bevallen en ik kan nu zeggen dat ik nergens meer last van heb. Ik had ook last van haaruitval, nu heb ik een hele rand nieuw haar, van die korte plukjes op m'n voorhoofd. Ik heb heel lang pijn in mijn knieen gehad, iedereen zei dat heeft niets te maken met ontzwangeren maar nu nergens meer last van. Cyclus is bij mij gewoon weer het zelfde. En mijn litteken (keizersnee) is ook eindelijk iets minder zichtbaar. Het komt dus inderdaad allemaal wel goed... het duurt even en dan voel je je weer top fit
Alle reacties Link kopieren
Merlin75, wat voor pijn had jij in je knieën? Ik ben 2 maanden geleden bevallen en ik heb last van mijn rechterknie, kan er niet op steunen als ik op mijn knieën zit. Voor en tijdens de zwangerschap nergens last van. (kan toeval zijn maar ik las jouw verhaal dus ik ben benieuwd)

Verder heb ik dus nog steeds last van aambeien, trekken de hechtingen in mijn onderkantje, heb een flubberbuik vol met striae, en ben zo moe als een hond ondanks dat ik maar 2,5 week bv heb gegeven. Dat laatste komt natuurlijk door slaapgebrek, heb ook een dochter van 21 maanden die deze week ziek is en de weken daarvoor ook 'snachts steeds wakker wordt.
Alle reacties Link kopieren
Het valt mij allemaal reuze mee. Ik ben 3 maanden geleden bevallen en ik ben wel met vlagen moe, maar dat komt meer door het wel of niet hebben van voldoende nachtrust. Extra kilo's draag ik al meer dan 2 maanden niet meer mee , spataderen op mijn voeten zijn ook weer weggetrokken, mijn haar valt niet uit, last van mijn knip heb ik niet meer, ongesteld ben ik nog niet geweest dus daar heb ik ook nog geen last van . Ik ben alleen wel een enorme emodoos geworden.... kan huilen om niks en merk echt dat mijn stemmingen nog wel worden beinvloedt door hormonen. Maar ook dat gaat vast weer over.
Alle reacties Link kopieren
Hier had ik een tijdje geleden ook een topic over geopend, met name over die haaruitval... Inmiddels is Mini 6 maanden en is het hele haaruitval gestabiliseerd, maar mijn kapper meldde mij van de week dat als ik ga stoppen met de bv ik nog zo'n rondje mag verwachten, heel fijn!



Verder, dat met die knieën herken ik ook. Mijn fysio zei dat het erbij hoorde, dat het iets met afvalstoffen was of zo en dat ik er veel water voor moest drinken. Maar dat maakte echt niet uit, ik drink / dronk meer dan genoeg. Maar dat wordt ook steeds minder.



Hoe zit het bij jullie met het nachtzweten? Dat is hier nog af en aan.
Inad en ik zijn echt twee verschillende personen.
Flubberbuikje, pijnlijke ledematen. Ik heb heel lang overal spierpijn/gewrichtspijn gehad. Pas nu ik weer regelmatig zwem en loop is het over. Haaruitval heb ik nog niet maar dat zal wel komen.
Alle reacties Link kopieren
Bij mij al tijd geleden dat ik moest ontzwangeren, maa rik had ook enorme haaruitval. Zodanig dat ik echt kale plekken kreeg en ik was verschrikkelijk moe. Ik bleek echt enorme bloedarmoede te hebben, weer terug op het niveau te zijn van na de bevalling (4,2 ofzo). Ijzertekort/mineralentekort/bloedarmoede kan ook haaruitval veroorzaken, dus als je zo moe blijft zeker even bloedprikken (doe dan gelijk je schildklier, B vitamines en ijzer).



Wat betreft je onderkant, kan me voorstellen dat het nog wat tijd nodig heeft. Net als de huid van je buik, dat duurt langer voordat de elasticiteit weer terug is. Ik had al eerder een platte buik, alleen was mijn huid nog vrij zacht en kneedbaar. Die was een paar maanden later gelukkig weer gewoon zoals altijd.
Alle reacties Link kopieren
Hé, ik heb ook last van mijn knieen. Ik had al zo´n vermoeden dat het met ontzwangeren te maken had, maar ik had het nog niet eerder gelezen. Verder heb ik ook haaruitval.

(zoon is ruim 6 maanden)
Ik ben 8 weken geleden bevallen, stavaza:



- Nog geen haaruitval

- Geen last meer van knip / onderkant (tot 4 weken na bevalling zware pijnklachten gehad, kon niet langer dan 10 minuten op benen staan)

- Onderkant ziet er vrij redelijk uit (rolletje in amateur porno-film zou nog nét gaan )

- Buik is weer plat, huid is nog wel uitgerekt. Linea Nigra is nog duidelijk aanwezig, geen striae

- Zwemband rond heupen nog steeds aanwezig

- Mooie volle kont is weg, ik heb geen billen meer

- Emotioneel nog steeds labiel, lach en huil nog steeds harder dan normaal
Oh ja nachtzweten heb ik alleen de eerste week last van gehad.
Alle reacties Link kopieren
Bijna 3 weken geleden bevallen en de schade is:



-Moe! (maar wat wil je met doorwaakte nachten)

-Bekkenpijn

-Mijn zweet stinkt! (1x deo'en doet het niet meer dan ruik ik mezelf zo in de middag).



Maar ik klaag niet want:



Down under is alles zoals voorheen (gevoel en looks )

(nog?) geen haaruitval

De buik is weer zo strak als ie was

Geen stiae

(nog) mooie, volle borsten

Linea negra (vinnum prachtig)

Paste vorige week alweer in mijn ouder spijkerbroek



Fck it, ik ben een MILF!
Alle reacties Link kopieren
3 maanden geleden bevallen en sinds afgelopen weekend weer op mijn oude gewicht van 58 kilo. Jippiedepippie!

Wel nog een heel klein buikje, maar de lievelingsspijkerbroek gaat net weer dicht. (Het is even proppen maar dan heb je ook wat).Geen striae gelukkig, wel nog een linea negra (maar dat vind ik niet zo erg, gek genoeg).



Qua moeheid valt het allemaal super mee, ook al slaapt meneer nog niet door.



Emoties: check! Gisteren gierend gehuild om het nieuws van het kdv in Belgie.
Alle reacties Link kopieren
uhm weet nog niet of ik onder te catagorie ontzwangerde val....want ben pas 6 dagen geleden bevallen maar heb idd ook last van veel zweten en dorst, vandaag de kraamtranen, blubberbuikie en van onder geen idee....ik zal zo eens gaan kijken ;)
Alle reacties Link kopieren
Grappig zeg, zoveel verschillende uitwerkingen! Ik heb die emo-buien ook veel meer! Die reclamecampagne tegen het vallen van kinderen met dat liedje van eric clapton verschrikkelijk!



Gelukkig zie je hier dan ook weer waar je blij mee mag zijn:



geen buikje meer, meteen na de bevalling weer zo goed als plat!

paste dus ook gelijk weer in oude broeken, al is een lagere broek niet echt charming meer

mijn pukkels zijn nog steeds niet terug gekomen!



O ja, en nog weer een kwaaltje: waar is mijn libido gebleven?? Als iemand hem vindt graag even melden
Alle reacties Link kopieren
En ik sluit me graag aan bij de MILF club! Hihi...
Nou geloof me, die emo-buien zijn geen ontzwangerkwaaltje, die blijven! Althans, mijn dochter is 13 maanden en bij mij zijn ze niet meer weg gegaan .

Verder heeft de haaruitval bij mij lang geduurd en begin ik nu pas eindelijk de slag in mijn haar weer terug te krijgen.... rare dingen die hormonen!
Alle reacties Link kopieren
layla1969, ik had vooral pijn bij traplopen en inderdaad bij op je knieen zitten. En als ik het zo lees ben ik niet de enige met knie klachten dus ik hoop dat het bij jou straks ook weer weg is.



En aambeien had ik ook, wat is dat verschrikkelijk, ik wist niet dat dat zo pijn deed!
Alle reacties Link kopieren
Bij de eerste begon het uitvallen van mijn haren na 3 maanden en stopte met 6 maanden, voor de rest nergens last van.



Nu bij de tweede (bijna 3 maanden) begint mijn haar ook weer uit te vallen, dus dat zal nog wel even duren voordat dat weer gestopt is.

Verder heel emo. En heel erg gemeen tegen man. Kan het niet helpen. Loop onwijs op hem te zeiken. Hoop dat ik hem er niet mee wegjaag. Dus ben een beetje aan het indimmen.



Libido is ook gezakt, had ik na de eerste totaaaaal geen last van juist.



Buik is slap, vol met stiae, maar ik kan wel weer mijn oude kleren aan



Onderkant is verder normaal gelukkig, geen pijn aan gehad of wat dan ook, maar zoon floepte er dan ook makkelijk uit.



Owja, wat haar betreft, ik ben mijn krullen kwijt... en ik had echt pijpenkrullen... nu nog een lichte slag... inderdaad rare dingen die hormonen.
Alle reacties Link kopieren
dubbelpost
biol wijzigde dit bericht op 24-01-2009 21:41
Reden: dubbelpost
% gewijzigd
Sometimes I question my sanity, but the unicorn and gummy bears tell me I’m fine!
Alle reacties Link kopieren
emo buien: Check!

flubberbuik: Check!

Striae: Check!



Onderkant: weer normaal ondanks inscheuren

Haaruitval: geen last van( tijdens zwangerschap wel gewoon veel haaruitval)

Vermoeidheid: ook niet zo`n last van.. zoontje van nu 8 wkn slaapt al lekker door, dus gewoon normale lange nachten als voorheen.

Pas ook mijn kleding van voor de zwangerschap weer dus ben helemaal gelukkig... hoor ook bij de MILF groep( volgens een paar vrienden :-) )
Sometimes I question my sanity, but the unicorn and gummy bears tell me I’m fine!
Alle reacties Link kopieren
MILF? MILF?
Inad en ik zijn echt twee verschillende personen.
Alle reacties Link kopieren
Mother I Like to Fuck
Sometimes I question my sanity, but the unicorn and gummy bears tell me I’m fine!
Biol, die haaruitval komt nog hoor . Dat begon bij mij pas na het stoppen met de borstvoeding, zo rond zeven maanden.
Alle reacties Link kopieren
Ah, biol, thanks!
Inad en ik zijn echt twee verschillende personen.
Alle reacties Link kopieren
Hahahaah dan ben ik een MDLF= Mother who doesn't like to fuck, libido is beneden nulpunt gezakt. Had ik bij de eerste ook geen last van, ws is het ook omdat ik nu 2 kinderen heb, dat is een stuk vermoeiender.

overigens is de knip wel netjes geheeld, heb vorige week de nacontrole bij de gyn met een spiegel gekeken. Daarvoor had ik er totaal geen behoefte aan om de boel te inspecteren. Was bang voor de ontplofte egel.

Zeiken op man = check.

emobuien = check



Nachtzweten nu geen last van, bij de 1e wel, maar toen gaf ik ook bv, dat scheelt misschien ook? (en het was eind april en flink heet toen ik bevallen ben, dat zal ook wel meespelen) Haaruitval heb ik (nog) geen last van.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven