Dresscode doop
donderdag 29 oktober 2020 om 13:28
Het betreft mijn schoonfamilie, dus ik weet het echt niet eerlijk gezegd! Ik heb al wel gevraagd wat zij aandoen, maar vrij vaag antwoord: '' gewoon iets wat lekker zit''. Dus dat doe ik ook maar denk ik haha.tulpje21 schreef: ↑28-10-2020 20:28Lijkt me handig dat TO ff reageert. Zoals ik al zei mogen er op het moment maar erg weinig mensen naar de kerk. Of je moet in staphorst naar de kerk gaan
Dus als je al uitgenodigd wordt om zo'n dienst bij te wonen dan moeten die mensen erg dicht bij je staan lijkt me. Geen vage kennis. Dus dan weet je ook heus wel naar welke kerk ze gaan. Je weet dan wel of ze refo's zijn bijv, dat zie je in het dagelijks leven namelijk ook aan ze. Kunnen wij wel zeggen dat je geen blote lichaamsdelen mag laten zien, maar als je naar mijn kerk zou gaan, protestants, dan kan je echt gewoon aan wat je wil.
Als je twijfelt wat wel of niet kan in die kerk lijkt het me dat een jurkje altijd ok is. Maar lijkt me dus wel handig dat TO ff zegt welke kerk het is.
donderdag 29 oktober 2020 om 13:29
Dat klinkt in ieder geval lekker makkelijk.Hoofdstuk2021 schreef: ↑29-10-2020 13:28Het betreft mijn schoonfamilie, dus ik weet het echt niet eerlijk gezegd! Ik heb al wel gevraagd wat zij aandoen, maar vrij vaag antwoord: '' gewoon iets wat lekker zit''. Dus dat doe ik ook maar denk ik haha.
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
donderdag 29 oktober 2020 om 20:16
Tijd om in dikke joggingbroek en fleece-trui te gaanHoofdstuk2021 schreef: ↑29-10-2020 13:28Het betreft mijn schoonfamilie, dus ik weet het echt niet eerlijk gezegd! Ik heb al wel gevraagd wat zij aandoen, maar vrij vaag antwoord: '' gewoon iets wat lekker zit''. Dus dat doe ik ook maar denk ik haha.
Of in jeans, truitje en op sneakers.
(Hier is de standaard zo'n beetje "hetzelfde als op een bruiloft". Alleen de kleur-eisen - iedereen in roze, of in babybellblauw - ontbreken
Is dit nu later?
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
donderdag 29 oktober 2020 om 20:26
Een vlecht kan zelfs verkeerd zijn hoor. Uit het boek zelf
"Desgelijks ook, dat de vrouwen, in een eerbaar gewaad, met schaamte en matigheid zichzelven versieren, niet in vlechtingen des haars, of goud, of paarlen, of kostelijke kleding"