Mode & Beauty alle pijlers

Tips truitje

12-03-2017 19:02 7 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ha dames,

Ik heb een truitje met lange mouwen, daaronder een top. Probleem is dat het truitje eroverheen steeds naar boven schuift maar dan zie je de top niet meer, terwijl die zo'n leuk kanten randje heeft en wil graag dat die er bovenuit komt.

Is er iets hiervoor uitgevonden? Een plakstrip oid?
Top boven het truitje?

Ander truitje erover?
truitje aan de voorkant klein stukje in je broek doen, dan kan het truitje niet meer omhoog trekken. en je ziet dat zeker vaker. ik stop soms ook een bloesje aan de voorkant een stukje in me jeans.
Een vest of jasje aan doen in plaats van een trui?
Alle reacties Link kopieren
Veiligheidsspelden. Trui en top aan elkaar naaien. Knoopjes of drukkers eraan zetten.
De tand des tijds kan een antieke kast nou juist nét dat karakter geven. Zonde om over te schilderen. Avena.
quote:sassa_82 schreef op 12 maart 2017 @ 19:09:

truitje aan de voorkant klein stukje in je broek doen, dan kan het truitje niet meer omhoog trekken. en je ziet dat zeker vaker. ik stop soms ook een bloesje aan de voorkant een stukje in me jeans.Dat gaat natuurlijk niet.
quote:Perzina schreef op 12 maart 2017 @ 21:31:

[...]





Dat gaat natuurlijk niet.Waarom zou dat niet kunnen?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven