Mode & Beauty alle pijlers

Ugg ?

25-08-2012 16:52 49 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zijn Ugg's dit jaar nog steeds hip? Of moet ik opzoek naar andere laarsjes voor de winter ? Moeilijk..moeilijk...
Alle reacties Link kopieren
Ik doe er al 4 jaar mee en zodra het weer onder een graad of 16 is, trek ik ze gewoon weer aan. Ik draag ze elke dag in huis en buiten ook regelmatig. Ze zijn niet charmant, nee, maar ze zitten goddelijk. Spuuglelijk vind ik ze trouwens ook niet. Dus hip of niet, ik trek ze gewoon aan.
Zwanenmeer : dat zijn dan nep-uggs. Bij originele heb je dat niet hoor, die zijn bij de hiel verstevigd nl.
Alle reacties Link kopieren
Die meiden die ernaast lopen, hebben vast nep-Uggs.
Heb geen echte Uggs maar look-a-likes, met bont aan de buitenkant, van een ander merk. Lekker warm en het zal me echt helemaal worst zijn of ik wel of niet hip ben. Heb in ieder geval geen koude voeten en dat vind ik een stuk belangrijker. Lekker dragen dus.
Alle reacties Link kopieren
Uggs zijn juist niet meer 'uit' te krijgen! En naar mijn bescheiden mening (bezitter van 6 paar, nr 7 is onderweg) terecht!!
Alle reacties Link kopieren
quote:aaquamarine schreef op 25 augustus 2012 @ 18:18:

Die meiden die ernaast lopen, hebben vast nep-Uggs.Zeker weten. Bij de 'echte' Uggs (die van het merk Deckers) ga je niet naast de zolen lopen.
Alle reacties Link kopieren
quote:zwanenmeer schreef op 25 augustus 2012 @ 18:12:

En funest voor je voeten, als je ziet hoe sommige meiden erop lopen... Gewoon ernaast helemaal weggezakt, heel shabby.Dan zijn het dus neppers, in elk geval niet de Deckers-Uggs.
Nog een ugg-liefhebber het is echt een verslaving, maar ik ben met elk paar weer zo ontzettend blij en nooit meer koude voeten in de winter!
Ik kom de winter ook niet door zonder uggs, draag bijna het hele jaar door mn uggs gympen, (heb ook andere schoenen hoor) maar op echt koude vriesdagen doe ik lekker mn uggs laarsen en mn uberwarme parajumpers jas! Afgelopen winter had ik het niet koud met -20 nou ja beetje dan haha
Alle reacties Link kopieren
Altijd leuk die griploze pantoffels overal te zien. Het zijn zulke geweldige goede laarzen voor 300 euro, daar ga je spontaan van op je bek



En neuh komt echt niet door de schoenen hoor vast!
Ik heb een aantal paren met diep profiel, nergens last van in de sneeuw. Maar ik draag ze zelden als het sneeuwt. Suede en sneeuw/water is geen goede combi
Welk leed? Serieus? Dacht je dag die wol aan bomen groeide in Australie?
Alle reacties Link kopieren
Ik moet overigens zeggen dat ik eigenlijk alleen maar types tegen kom waarvan de schoen helemaal versleten is en helemaal uitgezakt. En ja er staat dan uggs op, anders zijn het geen uggs maar ella of weet ik veel merk schoenen :P
Alle reacties Link kopieren
quote:Ivetje schreef op 25 augustus 2012 @ 18:50:

Ik heb een aantal paren met diep profiel, nergens last van in de sneeuw. Maar ik draag ze zelden als het sneeuwt. Suede en sneeuw/water is geen goede combi Ja dat snap ik dus niet ze zijn toch voor warme voeten. Terwijl t toch altijd wel sneeuwt. De meeste hebben geen profiel, en die donderen dan tig keer op hun bek.. Ik snap dan niet dat je dat jezelf aan doet. Als er met profiel is koop je die toch lijkt me
Alle reacties Link kopieren
@Claudia2010 'mulesing'. En voor de ook volop verkrijgbare nep Uggs: wasbeerhonden. Google er eens op, of in de zoekoptie van youtube (raccoondogs skinned)als je het echt wilt weten. En nee, het zijn niet alleen die vervelende, zeurende dierenactivisten die onderzoek doen naar deze praktijken....

De bio-industrie voor vlees is niet fris, maar dit gebeurt voor mode. Mode voor wie geen zak om dieren geeft. Kan, ieder z'n ding, toch? Als je maar warme tenen hebt èn ja wie weet, zien we het wasbeerhondenvachtje weer veel terug in het straatbeeld deze winter, net als de bloederige wol van het Merino schaap.

Veel plezier van de winter met je UGGS! En wie weet,met het bontje aan je capuchon!
Alle reacties Link kopieren
"Lekker warm en het zal me echt helemaal worst zijn "

Dat gaan we hier vast nog heel veel lezen als reactie op mn vorige post! Ja toch, dames?
Om het 'de moderne mensch' nog wat makkelijker te maken: Ugg's en zo
Alle reacties Link kopieren
n.a.v Uggs en zo, het is vooral de aziatische wasbeerhond die uh, laat ik het zo zeggen, gebruikt wordt, niet de wasbeer. Verder ook veel honden-, katten- en vossenbont maar ach, hier zijn het de nertsen. Die boffen nog, die worden nog 'netjes' vergast na een bestaan in een gaaskooi. China doet het tenminste lekker goedkoop! En een mooier resultaat, hè? Een mooi rechtop staande vacht, na levende villing. Overigens kan het nog tot 10 uur duren voor het bloederige hoopje dood is. Tezamen op de grote hoop gegooid met de andere nog levende dieren.

Maar hee, het zal 'ze' worst wezen, want het is MODE!!!! En ze eten toch ook vlees? Nou dan!

...huisdieren hebben ze vast niet...

Maar goed, het gaat in dit topic om de echte UGGS, en dat mulesing gebeurt ook met een doel! Je moet wel het goede leer en de beste wol hebben, hoor. Anders zijn het geen UGGS!
Cookie-dough : er word heel veel nagemaakt, compleet met logo en alles. Maar ook daar ga je naast lopen, want de kwaliteit is slecht.

En ik ben er heel zuinig op, dus vandaar dat ik alleen mijn oudste paar aan doe in de sneeuw de rest wil ik graag netjes houden haha!
Alle reacties Link kopieren
quote:Ivetje schreef op 25 augustus 2012 @ 19:26:

Cookie-dough : er word heel veel nagemaakt, compleet met logo en alles. Maar ook daar ga je naast lopen, want de kwaliteit is slecht.

En ik ben er heel zuinig op, dus vandaar dat ik alleen mijn oudste paar aan doe in de sneeuw de rest wil ik graag netjes houden haha!Ah oke. Vandaar. :$
Ik heb ook uggs, maar draag ze het meest in m'n vrije tijd. Voor laarzen vind ik shabbies van Fred de la Bretoniere ook erg mooi!
Alle reacties Link kopieren
Het bizarre aan deze sloffen is dat het surfschoenen zijn. Ze zijn dus niet voor in de sneeuw en regen, maar voor in de hitte van Australië.

Dat maakt ze niet alleen `lelijk´ maar ook functioneel gemankeerd.
Oh nee!!! Niet die relaasiepijler!!
Uggs isoleren. Dat houdt dus in dat het warme voeten warm houd en koude voeten koud. Ik heb in de winter ooit die dingen aangedaan terwijl ik koude voeten had. Serieus, ik heb de hele dag koude voeten gehouden! Die worden dan echt niet meer warm. Dus in de zomer ga je er met koude voeten in, dan heb je de hele dag koele voetjes. Niks raars aan dus wat ze in australië doen
Alle reacties Link kopieren
Kan jou het schelen of ze hip zijn, als ze maar lekker lopen.

En kijkend naar bepaalde kledingstukken die als 'hip' en 'helemaal van deze tijd' worden beschouwd, zijn Uggs zo erg nog niet.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven