Cadeau ter nagedachtenis dierbaar persoon

15-10-2012 14:30 33 berichten
Lieve allemaal,

omdat het al 'zoveel' jaar geleden is, dat mijn vader overleed, wil ik graag een cadeautje geven aan mijn 3 zussen en moeder.



Ik vind het alleen ontzettend moeilijk iets te bedenken.

Ik heb gedacht aan een fotoboek of een bedeltje met foto oid.



Nu vind ik zo'n bedeltje erg leuk, maar die zijn al gauw 60 euro en dan heb je er niks bij. Geen armband of ketting bedoel ik dan. Dus dat is een beetje buiten mijn budget.



Ik wil een kleinigheidje doen, iets moois. Liefst ook iets blijvends.

Ik heb er zo'n 100 euro bij elkaar voor over.



Heeft iemand een ander idee?

Het hoeft niet perse iets te zijn wat ik moet kopen, het mag ook iets creatiefs zijn. Ik maak graag zelf dingen.



Ik ben benieuwd naar jullie reacties,

alvast bedankt voor het meedenken!
Dat is helemaal een goed idee! Die ga ik opzoeken, dank je.
Alle reacties Link kopieren
Je kan een Ster kopen. Je krijgt dan een certificaat dat de ster welke je uitgekozen hebt vernoemd is naar jou dierbare.
quote:waterplant schreef op 15 oktober 2012 @ 15:41:

Je hebt van die lichtjes die op batterijtjes gaan en dan doe je die erin. Moeten overal te krijgen zijn want het is weer bijna St Maarten. Volgens mij heb ik die dingen ook bij de Action en Blokker gezien.Waarin, in de luchtballonnen? Dan stijgen ze toch niet op, want ze gaan op hitte
Detail Whopper... detail...



Die wensballonnen zijn inderdaad verboden. Een ster kopen vind ik zelf heel erg leuk. Wat je ook zou kunnen doen is een mooie foto van je vader op canvas laten printen.
Haha, ja! Wat stom zeg! En ik maar denken; 'goed idee, ik ga morgen meteen naar de Action!'

Haha, detail inderdaad!



Ik ben er inmiddels uit;

ik heb medaillons besteld en daar doe ik natuurlijk een foto in van paps.

Nu ben ik online aan het zoeken naar leuke (bedel)armbandjes waar ik het medaillon aan kan hangen.



Verder ga ik stenen kopen of zoeken en dan laten beschilderen of erop laten tekenen door de familie. En dan die stenen in een hartvorm op het graf leggen.



De ballon moet ik nog even over denken en inderdaad contact met de brandweer over hebben. (is wel heel mooi)



En je kan ook kleine gebakjes bestellen met een foto, dat ga ik ook even uitzoeken!



Bedankt allemaal voor het meedenken, ik heb leuke ideetjes door jullie opgedaan!
Alle reacties Link kopieren
Wensballonnen zijn niet verboden!!!! Je moet alleen heel goed uit kijken waar je ze op laat en dat het geen droge periode is (waarbij bijv bbqen ook verboden is in de natuur).

Ik heb nog nooit gehoord dat er brand is ontstaand door een wensballon. Tuurlijk kan het, maar vuurwerk met oud en nieuw lijkt mij brandgevaarlijker.



Wij hebben ze afgelopen zomer 3 weken na het overlijden van mijn moeder op mijn verjaardagsfeestje opgelaten. Je kan er ook wensen of dergelijk opzetten, maakt het nog een stuk persoonlijker.
Alle reacties Link kopieren
ps: er is tot 2010 een verbod geweest, maar gelukkig opgeheven :-)
Alle reacties Link kopieren
nvt

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven