Hier Kitleren we verder :D

12-09-2015 14:33 3009 berichten
Welkom iedereen bij deel 6 van de Kitlers

Uitgebreide welkomspost komt nog



Euhm, tja......

...............................

We proberen het maar nog een keer

Hier Kitleren we verder







Welkom iedereen, in deel 7 alweer, die gezellig hier wilt komen kletsen en plaatjes plakken (please do! ) Een introductietje.



Meme (spreek uit als: meem)

A cultural item in the form of an image, video, phrase, etc., that is spread via the Internet and often altered in a creative or humorous way.



En dan onze levensgedichten



Een kitler is een kat

die eruit ziet als Hitler

Desondanks toch een schat

daarom houden we van Kitler

Want het arme beest

kan er zelf ook niks aan doen

dat hij lijkt op de geest

van iemand die alleen maar kwaad kon doen

daarom verdienen ze een kroel

en een aai over hun lelijke bol

dus dit topic is een vrolijke boel

al gaat het over....geen ene hol

©Tardarsauce



Poor little Kitler

Little Kitler feels displeased..

He can not rest NOR sit with ease..

Some women, our fine Kitler heard,

think he’s evil! Which is absurd!



“It’s not my feline fault!”, he yells!

You all are mad at someone else!

I’m just a cat, it’s clear to see.

I luvz al Huuumins, equally! (Eno)



Although some Huuumins really suck

Which is simply their bad luck

It's so obvious to spy

Kitler is a cutie pie! (Max)



I’m a Kitler and I’m just a cat

Some people think something different and that makes me sad

I have nothing to do with the man with the moustache, so don’t be mad

If you stick here around, you’ll see: I’m not that bad (Luvvvvstar)



NOOT: Wij vinden Kitlers alleen grappig puur vanwege de vergelijkenis. We distantiëren ons verder geheel van zijn waanideeën.



***newsflash***

Het plakken van spinnenplaatjes (brrrr) is verboden, PUNT. Vooruit, links met een spoiler zijn toegestaan

Het gebruik van de :hihi : smiley is ook verboden, PUNT.



Voor wie geen leven heeft:

Kitlers (deel 1)

Kitlers the sequel

Kitleren! (deel 3)

Kitler and friends part 4

Kitlers & Co. The greatest gift is the love of a cat (deel 5)

To-kitler-or-not-to-kitler-thats-the-question (deel 6)



Happy new topic!
Alle reacties Link kopieren
Ik stop bij 100, hoor



'Viking' Fordham (106 kilo lichter) is terug op hoogste niveau



Voormalig wereldkampioen Andy Fordham keert in november terug op het hoogste dartspodium. De 53-jarige Engelsman heeft zich voor het eerst in zijn carrière geplaatst voor de Grand Slam of Darts, een jaarlijks toernooi met spelers van beide dartsbonden PDC en BDO.



Het is alweer acht jaar geleden dat de vriendelijke kolos tot de top van de dartswereld behoorde. In 2007 raakte '' De Viking', goed voor minstens 25 halve liters bier per dag, vlak voor zijn eerste ronde van het WK in Lakeshide onwel. Hij werd met loeiende sirenes naar het ziekenhuis gebracht, het enorme lichaam kon het niet meer aan.



Fordham, de wereldkampioen van 2004, herstelde volledig, viel gigantisch af, maar het lukte hem aan het bord niet meer om zijn oude niveau te halen. Hij was na zijn vermagering niet meer in de juiste balans om de pijlen op de goede plek te krijgen, verklaarde hij zelf.



Maar zie, inmiddels 53 jaar en naar zeggen 106 kilo lichter dan in zijn glorietijd, knokte Fordman zich toch terug naar het grote podium. Hij plaatste zich in Hull voor de tv-wedstrijd, de Grand Slam of Darts, die later dit jaar in Wolverhampton zal worden gespeeld. Het toernooi is bij voorbaat al verzekerd van een hogere amusementswaarde.
quote:Kia-Ora schreef op 08 oktober 2015 @ 11:22:

[...]



Mel en Charly staan op de lijst voor de volgende twee topics .Bij deze nomineer ik Corona voor daaaar weer na.
Aaah, lief Kia en Roos!



Ben nu écht een ouwe muts hè, houden jullie een beetje rekening met me?
Alle reacties Link kopieren
waarom stoppen? Vind het wel interessant hoor en ben benieuwd waar je verder nog mee komt
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
dat is pas over 3 jaar hoor Grobje
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
quote:TardarSauce schreef op 08 oktober 2015 @ 11:35:

[...]





Bij deze nomineer ik Corona voor daaaar weer na.



Yep! Eerst Charly (Mel gaat naar zonnigere oorden) en dan Corona.



Zo, da's dan geregeld
quote:rosanna08 schreef op 08 oktober 2015 @ 11:36:

dat is pas over 3 jaar hoor Grobje
Alle reacties Link kopieren
Oudste bewoonster Arnhem (105) krijgt eigen straatnaambord



ARNHEM - Mevrouw Boonstra-Van der Bijl vierde dinsdag haar verjaardag. Ze werd 105 jaar en is daarmee de oudste bewoner van Arnhem. Burgemeester Herman Kaiser zocht haar op met een cadeau: een eigen straatnaambord voor een hal in woonzorgcentrum Vreedenhoff.
Alle reacties Link kopieren
quote:Kia-Ora schreef op 08 oktober 2015 @ 11:18:

[...]



Natuurlijk mag dat!!! Doe gezellig mee . Niet iedereen leest alles terug.

Misschien kun je de instellingen wijzigen met 50 posts per pagina dan zijn het vast geen 34 pagina's meer .
Alles komt goed en alles komt goed en alle dingen komen goed.
quote:MadameHooch schreef op 08 oktober 2015 @ 11:38:

Oudste bewoonster Arnhem (105) krijgt eigen straatnaambord



ARNHEM - Mevrouw Boonstra-Van der Bijl vierde dinsdag haar verjaardag. Ze werd 105 jaar en is daarmee de oudste bewoner van Arnhem. Burgemeester Herman Kaiser zocht haar op met een cadeau: een eigen straatnaambord voor een hal in woonzorgcentrum Vreedenhoff.Vandaag 105 geworden? Goeie datum!
quote:Proffeltje schreef op 08 oktober 2015 @ 11:39:

[...]





Ik mee hoor, kan het ook allemaal niet bijhouden
Alle reacties Link kopieren
Het verhaal achter de foto: ‘104-jarige hipster uit Berlijn’ blijkt hoax



Het begon met een simpel berichtje op de populaire website Reddit: ‘This man is 104 years young. And he has more swag than some youths‘, was de titel boven het bericht. Het bericht zelf omvatte niet meer dan een foto van een elegante heer op leeftijd die, gekleed in een hip kostuum met groene vlinderdas en bijpassende zomerhoed, op een station muziek luistert op zijn iPhone. De foto werd binnen no time meer dan een miljoen keer bekeken en was het hele weekend all over the internet te zien.



Als snel gingen ook serieuze media met de foto van de hippe opa aan de haal. Van The Huffington Post tot de internationale editie van Metro – iedereen was er als de kippen bij om een graantje mee te pikken en views te scoren.



Bij zo’n ‘dit is te mooi om waar te zijn-bericht’ gaan de alarmbellen natuurlijk meteen af. Klopt de informatie wel? In de comments onder het facebookbericht van website Unilad – die de foto op Facebook plaatste en daarmee meer dan 400.000 likes genereerde – staan reacties als: ‘Toen ik deze foto eerder voorbij zag komen was deze meneer nog tachtig’, en: ‘Op een andere facebookpagina staat dat deze man 102 jaar oud is. Of is hij in twee dagen twee jaar ouder geworden?’ En: ‘Het duurt, gezien de snelheid waarmee deze man verouderd, vast niet lang voordat hij als ‘114-jarige hipster’ wordt voorgesteld.’

Maar wie is deze man dan wel? De website BoredPanda wist te achterhalen dat het om Günter Anton Krabbenhöft gaat – die door de website Il Color Blu recentelijk werd gefotografeerd in de buurt van metrostation Kottbusser Tor in Berlijn. Over de leeftijd van de geportretteerde zijn ze het nog niet eens. Krabbenhöft zelf zegt daarover op Facebook: ‘Ze hebben mijn leeftijd verdubbeld.’ Over zijn eigenlijke leeftijd wil de bejaarde dandy niets zeggen, maar uit een eerder gepubliceerd interview met de Frankfurter Allgemeine Zeitung blijkt dat ‘de 104-jarige opa’ in werkelijkheid pas zeventig jaar oud is, houdt van hippe feestjes en zich al jaren zo smaakvol kleedt. “Je kledingstijl is de spiegel van de ziel: zoals je je kleedt, voel je je. Ik wil met plezier naar mezelf kunnen kijken. En ik heb me altijd al zo gekleed: ik ging zo naar het werk en ik ging zo naar de sportschool.”



En zo kan het dat de op hol geslagen fantasie van een sensatiebeluste redditer, plus een paar prachtige portretten van een bejaarde heer met stijl, het internet een heel weekeinde domineren.
quote:Grobbekuiken schreef op 08 oktober 2015 @ 11:36:

[...]





Yep! Eerst Charly (Mel gaat naar zonnigere oorden) en dan Corona.



Zo, da's dan geregeld En ik dan...
Alle reacties Link kopieren
quote:Grobbekuiken schreef op 08 oktober 2015 @ 11:41:

[...]





Ik mee hoor, kan het ook allemaal niet bijhouden Gezellig! Begrijp ik nu goed dat je jarig bent? heppie bursdeeej!
Alles komt goed en alles komt goed en alle dingen komen goed.
quote:ikeaverslaafde schreef op 08 oktober 2015 @ 11:43:

[...]





En ik dan...



Oh....oeps

Oké, geen goed idee dat ik me er weer tegenaan bemoei
Alle reacties Link kopieren
Oudste medewerker Walmart is 103

Buitenland



WINFIELD – De oudste medewerker van Walmart, Loren Wade, vierde onlangs zijn 103e verjaardag. Nog altijd staat hij vijf dagen per week op de afdeling tuinartikelen van een vestiging van Walmart in Kansas.



Het televisieprogramma Today maakte een reportage over het opmerkelijke personeelslid, die mogelijk de oudste werknemer is in de Verenigde Staten. Loren Wade vocht nog in de Tweede Wereldoorlog en ging in 1983 bij Walmart werken toen hij bij zijn reguliere werk met pensioen ging. Nog altijd is hij vijf dagen per week te vinden in de winkel in Winfield, Kansas.



Geen plannen om te stoppen

Volgens Today is hij populair bij zowel klanten als collega’s en heeft hij voorlopig geen plannen om te stoppen met werken. Ter gelegenheid van zijn verjaardag heeft Walmart 125.000 dollar gedoneerd aan de organisatie achter het monument voor de Tweede Wereldoorlog dat in de Amerikaanse hoofdstad Washington te vinden is.
Alle reacties Link kopieren
quote:TardarSauce schreef op 08 oktober 2015 @ 11:35:

[...]





Bij deze nomineer ik Corona voor daaaar weer na.Uhm en Ikea en Roos dan? da's ook niet liehief.
Het vivaforum heeft wel een hoop regels waar de werkelijkheid slecht in past. *Feow
quote:Proffeltje schreef op 08 oktober 2015 @ 11:44:

[...]





Gezellig! Begrijp ik nu goed dat je jarig bent? heppie bursdeeej!
Alle reacties Link kopieren
quote:MadameHooch schreef op 08 oktober 2015 @ 11:21:

Minitruitjes voor onfortuinlijke dwergpinguïns breien. De 109 jaar oude Alfred 'Alfie' Date doet dat met volle overgave. De oudste man van Australië kon nooit nee zeggen in zijn leven en zo begon hij aan de belangrijke taak in het rusthuis in New South Wales waar hij verblijft.



Een jaar geleden vroeg de Victoria's Phillip Island Penguin Foundation aan de ervaren breier Alfie Date of hij dwergpinguïns wilde helpen die in maart slachtoffer werden van vervuiling door een olievlek. Date begon zo wollen minisweaters te breien voor de dwergpinguïns, een soort die alleen in Zuid-Australië en Nieuw-Zeeland voorkomt. Op Phillip Island huist nog een kolonie van zo'n 32.000 stuks.



De 80 jaar ervaring als breier kwam Alfie uiteraard goed van pas. Al in de jaren 30 breide hij een babyjasje voor zijn neefje. Die kunst had de vader van zeven kinderen, grootvader van 20 kleinkinderen en overgrootvader van nog eens zoveel achterkleinkinderen zichzelf aangeleerd.



In een interview met Nine MSN herinnert hij zich dan ook nog de ramp met de Titanic en de verklaring van de Eerste Wereldoorlog. Zijn geheim? "Gewoon elke ochtend weer wakker worden."



Zijn hulpactie voor de pinguïns is tot een eind gekomen, er zijn geen jumpertjes meer nodig voor de beestjes. Maar Alfie blijft niet stilzitten: hij breit nu onder meer sjaals voor vrienden.
I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order.
Alle reacties Link kopieren
http://www.telegraaf.nl/t ... sjes_hilarisch_uit__.html
Alle reacties Link kopieren
Van harte gefeliciteerd allerliefst Kuikentje van het forum.



I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order.
Alle reacties Link kopieren
quote:Grobbekuiken schreef op 08 oktober 2015 @ 11:48:

[...]







Haha ik zit het heel subtiel te doen door alleen maar kusje te geven omdat ik niet zeker wist of je het wereldkundig wilde maken.



Maar bij deze!

Het vivaforum heeft wel een hoop regels waar de werkelijkheid slecht in past. *Feow
Alle reacties Link kopieren
Ahum.
Just because I rock, doesn't mean I'm made of stone.
Alle reacties Link kopieren
Grobje! Gefeliciteerd!



Just because I rock, doesn't mean I'm made of stone.
Alle reacties Link kopieren
Kijk nou wat ik tegenkom



101 tips om energie te besparen



1. Let bij het kopen van een (nieuwe) wasmachine goed op het energieverbruik

Er zit bij wasmachines een enorm verschil in de mate van energieverbruik. Je kunt dit verbruik goed vergelijken aan de hand van het voor wasmachines verplichte energielabel. Zo kan een wasmachine die qua aanschafprijs duurder is, uiteindelijk toch goedkoper zijn doordat je veel bespaart op energiekosten.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven