Kitlers & friends part 4

17-08-2015 15:28 3006 berichten
Kitlers and friends kitleren voor de vierde keer weer vrolijk verder. En we hebben er nog steeds de grootste lol in!



Disclaimer: Ook al vinden wij een kat die op Hitler lijkt hilarisch, dit geldt uiteraard NIET voor de ideologieën van deze meneer....

In tegendeel zelfs! Daarom gooien we het gedichtje er nog maar eens een keer in:



Een kitler is een kat

die eruit ziet als Hitler

Desondanks toch een schat

daarom houden we van Kitler

Want het arme beest

kan er zelf ook niks aan doen

dat hij lijkt op de geest

van iemand die alleen maar kwaad kon doen

daarom verdienen ze een kroel

en een aai over hun lelijke bol

dus dit topic is een vrolijke boel

al gaat het over....geen ene hol





De voorgaande Kitleravonturen zijn te lezen in Deel 1, Deel 2 en Deel 3







Nogmaals, alle gelijkenissen zijn toeval en gewoon terug te vinden via google.



We houden van gekkigheid, gezelligheid, lachen, en we zijn geen groepje. Iedereen is welkom, de rode loper gaat voor je uit. Dus welkom!
anoniem_146139 wijzigde dit bericht op 17-08-2015 16:12
Reden: x
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Wat een goede moeder ben je toch, Max
I don't care what is written about me so long as it isn't true.
Vertel hem dan meteen over melk, je weet wel, dat die uit een koe komen en zo. Je kan het maar beter groots aanpakken, heb je het maar gehad
Maar hij weet wel dat het roze van roze koeken van luizen komt Die eet hij nóóit meer
quote:OlympeMaxime schreef op 20 augustus 2015 @ 18:03:

Maar hij weet wel dat het roze van roze koeken van luizen komt Die eet hij nóóit meer







Die noemt man altijd zelfmoordkoeken, die dingen zijn zo droog.
Saus, ik zie nu waar je de hele dag al mee bezig bent. Heb in dat topic niets nuttigs toe te voegen, maar wilde je toch even laten weten dat ik het balen voor jullie vindt. Kan me voorstellen dat jullie er van geschrokken zijn. Hopelijk loopt het los (op de boete na, die al balen genoeg is natuurlijk, maar waarschijnlijk wel betaald zal moeten worden).



En dat topic die ene die maar blijft volhouden dat mijn man wat stuk heeft gemaakt. Dat is dus het hele punt hij heeft niks stukgemaakt. Dat is ook de reden dat hij niks heeft gemeld en dat zijn werk het ook niet nodig vond. Dan zou ik nu de popo moeten bellen omdat er een hoekje van de stoep is beschadigd omdat ik mijn kliko er te hard overheen heb gesleept. Al die paaltjes langs de rijbaan hebben hier en daar krasjes. My god dat zijn gebruikerssporen. Kapot is als het niet meer functioneert toch?
Ah, ik vind dat die vrouw zo'n mooie bril op heeft! Als ik een bril kon dragen zou ik er graag zó eentje gehad willen hebben!
Lezen is een kunst, dat blijkt maar.
Ik word er gewoon een beetje irritant van dat mensen in dat topic maar blijven volhouden dat hij het had moeten melden. En de regels had moeten kennen. Wisten wij veel dat het ook geldt dat je het moet melden als je mógelijkerwijs iets hebt kapotgemaakt wat er helemaal niet zo uitziet. Sterker nog ik kon met geen mogelijkheid onderscheid zien tussen al die domme paaltjes omdat overal wel hier en daar krasjes op zaten en er stond er geeneen recht. Ik vraag me dan af hoeveel mensen in deze situatie de politie zouden hebben gebeld.



Maar goed.... we gaan het zien. Het ging er om (en dat legde ik ook uit in mijn topic) dat ik gewoon even gallisch word van zoveel bureaucratie en gezeik om zoiets futiels. Want dat hij onschuldig is aan waarvoor ze hem voor beboeten staat voor mij meer dan vast.
quote:OlympeMaxime schreef op 20 augustus 2015 @ 20:00:

Ah, ik vind dat die vrouw zo'n mooie bril op heeft! Als ik een bril kon dragen zou ik er graag zó eentje gehad willen hebben!



Brillen zijn cool.



Dit is de mijne



Brillen zijn hartstikke cool, maar door een ernstig asymmetrisch gezicht kan ik ze helaas niet dragen . Tijdje lenzen gehad, maar dat vond ik drama. En gelukkig is mijn afwijking niet zo ernstig dat ik niet zonder kan. Heb wel een leesbrilletje die er uit ziet alsof er op gezeten is maar die mij perfect past. Ziet er alleen niet uit dus alleen thuis op
quote:OlympeMaxime schreef op 20 augustus 2015 @ 20:11:

Brillen zijn hartstikke cool, maar door een ernstig asymmetrisch gezicht kan ik ze helaas niet dragen . Tijdje lenzen gehad, maar dat vond ik drama. En gelukkig is mijn afwijking niet zo ernstig dat ik niet zonder kan. Heb wel een leesbrilletje die er uit ziet alsof er op gezeten is maar die mij perfect past. Ziet er alleen niet uit dus alleen thuis op En een randloos montuurtje? Ok dan staat wellicht het neusbruggetje ietwat scheef om te zorgen dat je goed door de glazen kijkt maar dan zie je wel weer lekker.
En dat hij het had moeten melden is achteraf gezeik. Ik zou ook niet geweten hebben dat je dat moet melden, zou niet eens weten bij wie. En zoals je man ook gedacht heeft, als er niks stuk is, wat valt er dan te melden?

'Ik denk dat ik dát paaltje geraakt heb, kan ook dát paaltje geweest zijn, hoor, maar ik zie alleen een krasje bij mijn truck, en die paaltjes zien er uit zoals paaltjes die neergezet zijn om wagens tegen te houden uit.'
quote:TardarSauce schreef op 20 augustus 2015 @ 20:15:

[...]





En een randloos montuurtje? Ok dan staat wellicht het neusbruggetje ietwat scheef om te zorgen dat je goed door de glazen kijkt maar dan zie je wel weer lekker.Ik bedoel echt ernstig asymmetrisch. Mijn ene oog zit ruim anderhalve cm hoger dan het andere, en mijn oren ruim 5 cm verschil. En dan ook nog eens fijn hoger oor bij lager oog. Bovendien zit mijn neus ruim 1 cm dichter bij het ene oog dan bij het andere. En staat hij ook nog eens scheef. Mooie neus, hoor, daar niet van, maar scheef. 't Is gewoon geen pan . Met of zonder bril, trouwens
quote:OlympeMaxime schreef op 20 augustus 2015 @ 20:17:

En dat hij het had moeten melden is achteraf gezeik. Ik zou ook niet geweten hebben dat je dat moet melden, zou niet eens weten bij wie. En zoals je man ook gedacht heeft, als er niks stuk is, wat valt er dan te melden?

'Ik denk dat ik dát paaltje geraakt heb, kan ook dát paaltje geweest zijn, hoor, maar ik zie alleen een krasje bij mijn truck, en die paaltjes zien er uit zoals paaltjes die neergezet zijn om wagens tegen te houden uit.'Ja dit precies dit!!!!! Er was echt geen reet te zien. Elke drempel en paal die ik ken hier in het dorp heeft wel krasjes/gebruikerssporen. Dat is dus onze hele frustratie want als hij het wel netjes had gemeld, had het onder de verzekering van zijn werk gevallen, niks aan de hand. Maar hij wist niet dat het in dit geval moest en zijn werk wist het ook niet. Om daarvoor 300 euro te moeten dokken terwijl het paaltje in kwestie niet stuk is en er hoogstwaarschijnlijk nog staat is gewoon kak.
quote:OlympeMaxime schreef op 20 augustus 2015 @ 20:20:

[...]



Ik bedoel echt ernstig asymmetrisch. Mijn ene oog zit ruim anderhalve cm hoger dan het andere, en mijn oren ruim 5 cm verschil. En dan ook nog eens fijn hoger oor bij lager oog. Bovendien zit mijn neus ruim 1 cm dichter bij het ene oog dan bij het andere. En staat hij ook nog eens scheef. Mooie neus, hoor, daar niet van, maar scheef. 't Is gewoon geen pan . Met of zonder bril, trouwens







Ja ik ben opticien geweest jarenlang en niemand is recht. Scheve oren is kwestie van de pootjes ongelijk stellen al is 5 cm verschil wel aanzienlijk. Maar ik neem aan dat er goed naar is gekeken bij de brillenboer.
Ja, is goed naar gekeken hoor. En het is ook niet zo zeer dan het écht niet mogelijk was, maar het zag er gewoon niet uit. En ik ben al geen plaatje, dat wil ik echt niet beaccentueerd hebben, al schaam ik me absoluut niet voor hoe ik er uit zie. Maar er nadruk op gaan leggen is ook weer zo wat Wat ik zeg, mijn leesbril ziet er serieus uit alsof er iemand op gezeten heeft

quote:ikeaverslaafde schreef op 20 augustus 2015 @ 12:03:

[afbeelding]Awww hahaha die blik. Net mijn siammetje!
quote:OlympeMaxime schreef op 20 augustus 2015 @ 20:29:

Ja, is goed naar gekeken hoor. En het is ook niet zo zeer dan het écht niet mogelijk was, maar het zag er gewoon niet uit. En ik ben al geen plaatje, dat wil ik echt niet beaccentueerd hebben, al schaam ik me absoluut niet voor hoe ik er uit zie. Maar er nadruk op gaan leggen is ook weer zo wat Wat ik zeg, mijn leesbril ziet er serieus uit alsof er iemand op gezeten heeft

[afbeelding]Hahaha om dit fenomeen heb ik eens gigantische ruzie gehad met een klant. Zijn bril stond scheeft dus die stelde ik bij. Maar zijn hoofd en met name zijn oren waren asymetrisch. Om het ding dus recht op zijn kop te krijgen moest ik de pootjes dus overdreven scheef zetten. Die man in de spiegel kijken "ja prima", om hem vervolgens op de balie te leggen "Ja maar hij is nog STEEDS scheef". Dus ik subtiel uitleggen dat hij zelf niet recht was maar hij snapte het werkelijk waar niet. Dus ik die bril helemaal rechtgezet en uit gelegd dat als hij hem nu op zou zetten, de bril scheef zou staan. Wat dus ook zo was. Maar het was puur even om mijn verhaal kracht bij te zetten "Ja maar nu heeft u het ERGER gemaakt" was zijn antwoord. Echt
quote:KiaOraHoi schreef op 20 augustus 2015 @ 15:59:

[afbeelding]Grote hond bang voor die kittens. Wat schattig!
Hahaha het wordt steeds mooier. Leuk hoe topics totaal uit de hand kunnen lopen. Inmiddels zijn we op het punt dat man wel een kind of oud vrouwtje had kunnen doodrijden
Niet mijn meest briljante zet ooit om uit frustratie een topic te openen. Ik had kunnen aanvoelen op mijn roze klompjes dat er dan gereld gaat worden want niets leuker dan een TO die boos wordt omdat dingen uit zijn verband worden gerukt. Denk dat ik er maar gewoon niet meer ga reageren wel zo goed voor mijn gemoedsrust.
Nooit gefrustreerd het internet op gaan. Leidt alleen maar tot:



Ja ik had beter even een rondje kunnen lopen. Maar ik dacht echt !#!#%!%verde #!#%!^ Kan nog steeds niet normaal plassen en heb ook bijwerkingen van het medicijn wat ik heb gekregen ~misselijk~ dus ik denk dat ik maar even deze week door de plee trek.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven