Niet ruilen maar lullen: de kletszone.

17-04-2009 18:55 1031 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi iedereen,



Het concept is bekend: jij van je zooi af, een ander blij. Nou hebben we de neiging nogal veel te kletsen. Vandaar de strikte onderverdeling: lullen hier, ruilen daar. Waar is daar: op het niet lullen maar ruilen topic.



niet lullen... maar ruilen



Hier wordt in principe gekletst maar het kan voorkomen dat er door al het kletsen per ongeluk nog geruild wordt.
Alle reacties Link kopieren
Is er nog plaats voor een ruiler? Ik heb namelijk boeken (duh) over, waar ik misschien iemand blij mee kan maken?



hallohierlievje@hotmail.com



Als dat niet de bedoeling is, hoor ik het graag. Even goede vrienden.
Alle reacties Link kopieren
Livre misschien kun je dit beter op het topic 'niet lullen maar ruilen' plaatsen. Dit schijnt het kletstopic te zijn.
Alle reacties Link kopieren
Euh, ik klets ook graag hoor.



Is goed, ik plaats hem op het andere topic.
Alle reacties Link kopieren
Welkom Livre! (ga gauw naar het andere topic, BOEKEN!)
Ze bestaan, het is moeilijk te verstaan. Je wilt het niet horen, toch ben je samen met een geest geboren. In je zit een geest die leeft, die je soms moeilijkheden geeft. Eigenlijk is een geest heel fijn, anders zou je toch nooit geboren zijn?
Alle reacties Link kopieren
Van mij mag je hier gerust kletsen hahaha, het was maar een tip
Alle reacties Link kopieren
Snap ik hoor Schravelot.



Ikbenik, ik dacht, ik vraag het eerst. De lijst met titels zet ik één dezer dagen op het topic, oké?
Alle reacties Link kopieren
Zo, ik had het eigenlijk niet willen doen, maar ik ga toch mijn mail aan Varisha hier neerzetten.

Blijkbaar zijn er mensen die denken dat ik degene ben die Varisha nare mails stuurt, dus ik wil even laten weten dat ik dat dus niet doe. Ik heb nog wel een beetje stijl, zeg maar.



Overigens schend ik hier geen privacy mee, want ik plaats alleen MIJN mail, MIJN tekst, en er staat niks gevoeligs in, alleen MIJN gedachten.



Dit heb ik vanmorgen gemaild:



Dus. Ik was weg dus, naar een verjaardag en ik was pas om 1 uur thuis, dus vandaar de late reactie.

Eerst; mijn aansluiting bij Zusje wil zeggen dat ik dat gisteren om het ruiltopic niet echt een handige actie vond. Blijkbaar stuurt één iemand je een kutmail (lullig), maar je maakt daar van dat iederéén jou zou ziet. Dat is niet zo, en het s jammer dat je mensen dat gevoel geeft. Daarbij maak je kenbaar dat er blijkbaar één zuiger tussen zit daar, maar vervolgens houd je je lippen stijf op elkaar.

Nou ja, wat Zusje zei dus; of houdt je lippen op elkaar, of speel het out in the open.



Overigens vind ik niet dat jij een geldwolf ben of wat dan ook, laten we dat duidelijk stellen. Zo, da's al iets.

Oh, en ik vind je ook al geen takkenwijf, maar ik vond gisteren forumtechnisch niet je meest briljante dag ooit



Als je dan echt mijn hele gedachtengang gespuid wilt hebben (en ik weet heus wel dat dat op delen vast niet helemaal de waarheid was):

(en dan ga ik het lekker droog en feitelijk proberen te noteren)



- Eerst ben je op het oude topic elke keer bezig over het openen van het nieuwe topic en of jij dat vast moet doen. Ik typ: joh, laat Zwieber dat zo doen. Op die opmerking wordt niet gereageerd, maar je doet wel heel hard je best om het oude topic vol te krijgen. Zodat jij een nieuwe kunt openen.

- Dan staan ineens in die nieuwe OP al die links. Daar hadden we het dus al 12 keer over gehad, en volgens mij ben jij daar ook al bij geweest (als ik het mis heb, sorry). We hebben altijd besloten dat dat de insteek van het topic verandert. En ik vind dat het gevoel achter het topic al aan het veranderen is. Vroegah gooide men gewoon een paar foto's op het topic, en nu moet dat al met een complete link. Daarbij krijg ik dan al enorme jeuk van het woord "winkeltje" omdat dat al handel impliceert, en daar ben ik het absoluut niet mee eens.

- Op mij komt 't dan een beetje over of je zo pusht over dat nieuwe topic openen om je zin door te drijven. Dat jij persé heel erg graag het nieuwe topic wilt openen. Al dan niet om je zin door te drijven zodat je lekker toch die links in de OP kunt zetten.

- Als ik daar vervolgens een opmerking over maak, en ik vertel niet eens dit allemaal, maar ik zeg gewoon waarom ik het niet leuk vind dat die links in de OP staan, doe jij mijn mening af als gezeur om niks. En daar kan ik niet zo goed tegen dus. Ik schrijf al eeuwen op het ruiltopic en vroeger was het gewoon anders.

Om dan even de onaardige formulering er in te gooien (en nee, die bedoel ik niet zo grof, maar da's makkelijker als alles subtiel verwoorden):

Jij komt net kijken in het ruiltopic, besluit op eigen houtje de boel even te gaan bepalen door het nieuwe topic te openen en dan gelijk vanalles aan de OP te veranderen (terwijl je gezegd had, ik kopieer Zwiebers OP). Dat schiet dan even in het verkeerde keelgat ja. Zeker als mijn mening dan ook nog gezeur is.

Dat jij dat hele topic zomaar opent met veranderingen in de OP vind ik nog tot daar aan toe, maar dat het dan ook nog gezeur om niks is als je gewoon feitelijk aangeeft waarom je het met de verandering niet eens bent, tja, dan schieten mijn nageltjes uit.

't Was handiger geweest om gewoon Zwiebers posting aan te houden. Of althans even te overleggen over de manier waarop je de OP verandert. Zeker gezien het feit dat hetgene wát je ingebracht heeft al zeker drie keer van de hand gewezen is.



Dus, ik vond je niet eens een enorm takkenwijf, maar ik vond dit gewoon niet je meest handige actie ooit. En wat mij dan wel irriteert is het feit dat je dat niet in ziet. Dat je degenen die er dan iets van zeggen af doet als zeikerds. Dát vind ik vervelend.

Kijk, ik geloof dat je nog niet zo lang op het forum rondloopt, of wel? (als je nou stiekem al vijf jaar forumt is dit weer een beetje jammer, deze opmerking, maar goed)

Viva heeft soms een enorme debatteer-cultuur. Tot op het irritante af trouwens. In sommige topics toch zeker. Ik en een aantal andere oudgedienden die gisteren reageerden (en zo oudgediend ben ik ook weer niet, maar goed) hechten gewoon nogal aan overleg enzo. Zoals je nu begrepen hebt hebben we dus al verschillende discussies over dit onderwerp gehad. En dan wordt er zonder overleg wat veranderd. Tja.

Oh, en misschien ben ik wel de enige die er zo over denkt hoor, maar jij wilde dat ik vertelde wat voor takkenwijf ik je vind, dus bij deze



Genoeg epistel zo?
668, the neighbour of the Beast
Alle reacties Link kopieren
Marels, je kan me veel vertellen maar dit waren echt geen 12 kantjes!
Alle reacties Link kopieren
quote:Marels schreef op 18 april 2009 @ 09:59:

Zeg, als we toch aan het rellen waren



Mag ik dan nóg even wat in de groep gooien?



Ik heb het idee dat het op het moment heel erg een vaste groep posters is hier. Da's natuurlijk prima, maar ik heb een beetje het idee dat doordat het zo'n kletsgroepje geworden is, nieuwe posters (meelezers, weet ik het) een drempel voelen om binnen te komen. Moet het ruiltopic niet juist voor iedereen zijn die iets graag wil hebben of iets te ruilen heeft?

Dat was vroeger veel meer, nu is het veel meer de vaste groep.



Da's enerzijds echt gezellig hoor, maar anderzijds jammer, omdat het het ruiltopic zoals het is om zeep helpt. 't Gaat om het ruilen, zeg maar, en niet om het kletsen.

En het zou zo jammer zijn als nieuwe mensen afgeschrikt worden hierdoor.



Ik vond het vroegah leuker, meer verschillende mensen, gewoon de fotootjes in het bericht in plaats van elke ker door te moeten linken.

Ik zuig weer hoor, natuurlijk. Maar ik vroeg me gewoon af hoe het kan dat vroeger bij wijze van het halve forum hier kwam, en het nu maar een klein groepje is dat hier komt.

En ik zeg al, zo help je het topic om zeep, want een klein groepje kan niet maar met elkaar blijven ruilen. Op een gegeven moment is de koek dan op, zeg maar, terwijl dat niet nodig zou zijn.



Dus, dit is naar niemand een verwijt (voor ik straks boze mails krijg ) maar gewoon een open vraag:

Voelen meer mensen dit zo? En dan hoop ik ooook op antwoord van de meelezers (als ze dat eventueel echt zo voelen. En als ik uit mijn nek klets mag je het ook zeggen).

En zo ja, hoe kunnen we dat veranderen?



Misschien ruiltopic en kletstopic scheiden?



Shoot!



eventjes complete mosterd van mij misschien, want ik zie dat er al 7 pagina's meer zijn. Ik ben op een gegeven moment afgehaakt omdat het zo snel ging, die pagina's volkletsen. Ik kan het gewoon niet bijhouden. Soms gluur ik nog wel eventjes, maar ik "durf" dan niet te zeggen dat ik iets wel leuk vind, omdat ik niet dagelijks meeklets.



Mocht het nou dramatische mosterd zijn. Blame it on my husband. Ik geef hem van alles de schuld vandaag want hij was vergeten een verjaardagskadootje te kopen. Dus ik lig om 09.00 uur verwachtingsvol in bed tot zoon en lief luid zingend naar boven komen. NEE HOOR! Zat hij formule 1 te kijken. Romanticus.



En om dan toch maar even brutaal te zijn. Zwieber, heb ergens gezien dat je het had over schoentjes die misschien naar humanitas gingen. Heb je ook fotootjes van die schoentjes?
Alle reacties Link kopieren
quote:Zwieber schreef op 18 april 2009 @ 13:42:

Marels, je kan me veel vertellen maar dit waren echt geen 12 kantjes! tuurlijk wel, gewoon grote letters gebruikt.
Alle reacties Link kopieren
quote:lola68 schreef op 18 april 2009 @ 08:42:

[...]





Ik heb nog een babyfoon. Is al wel oud. Maar werkt nog prima. Kan op stroom en op baterijen.



Linkje plakken werkt niet. .



Oud maakt niet uit zolang het werkt

Wat zou je er voor terug willen?

Kun je me anders even mailen op baasrepair@gmail.com
Alle reacties Link kopieren
Wat betreft marels' opmerking over het scheiden van topics (wat al gebeurd is, maar toch ): eens met Jacqie, het is mij om het even.



Wat betreft Varisha: ik vind het niet fair dat je je nú terugtrekt. Had dat dan gisteren gedaan, voor je hier de boel op stelten zet. Nogmaals: niks persoonlijks, maar je ziet wat je actie heeft opgeleverd en je nu terugtrekken van reactie oid vind ik erg flauw.



Bambino, misschien een idee om een onderwerpje op de hyves te openen? Dan kan iedereen die wil het lezen. Mijn mailadres is iig zusje78 @ gmail.com.



En dan op een leukere noot: Ikbenik, het aquarium staat al op zijn plek, hij is druk in de weer met inrichten . Bedankt!!
If at first you do not succeed, try doing it the way your wife told you.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb me nog niet door de laatste 2 bladzijden heengeworsteld, maar er moet me iets van het hart.

Meiden meiden, ga toch allemaal even lekker in de zon zitten. Denk overal een dagje / nachtje over na en ga morgen weer verder met dit topic waarvoor dit bedoeld is .... in eerste instantie om te ruilen. Liever wel met een gemengd groepje, dus niet alleen maar de vaste ruilers. Dit topic moet laagdrempelig blijven, en met al het geklets gaat dat hem niet worden denk ik. Velen hebben elkaars mail- en hyve-adres en klets daar verder, maar laat dit topic daarvan vervuild. Een beetje is niet erg, maar niet al te lang.



Zo ... ik ga weer verder met waar ik mee bezig was ... een kinderkamer oppimpen (lila/paars), zodat dochterlief als ze thuiskomt weer helemaal blij is!



O mijn mailadres: renealexdartmaar@hotmail.com
Alle reacties Link kopieren
Ok, dus als ik het goed begrijp zijn we in 1 dag 2 topics verder en hebben we een kletsruiltopic en een nietkletsruiltopic? En als ik dus dingen te ruilen heb, kan ik dat het beste op het nietkletsruiltopic zetten (zie opmerking naar Livre)?
Alle reacties Link kopieren
In de zon???

Hier regent het al 2 dagen
Alle reacties Link kopieren
Bambino je vroeg om de mailadressen: die van mij heb je nog als het goed is
Alle reacties Link kopieren
Klopt helemaal Bertrade!



En inderdaad de zon, het is hier warm.



livre, ik zei het al op het andere topic, maar hier 'mag' het . Hoe is het met je? Echt jammer dat je topic weg moest, maar ik begrijp het wel. Is die situatie al verbeterd?
If at first you do not succeed, try doing it the way your wife told you.
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig wel, Zusje.



Het gaat slecht eigenlijk. Gedoe met medicijnen wel of niet gebruiken, gedoe met falende gezondheid. Vooral veel gedoe dus.

Hoe is het met jou?
Zo, een dagje niet geweest, maar was gelijk de weg kwijt!!! Jemig wat een gedoe allemaal zeg! Jammer dat het zo moet gaan. Begrijp dat dit nu het klets tropic is en een ander om te ruilen. Vind het wel jammer dat het gescheiden is. Je leert elkaar toch een beetje kennen als er ook gekletst wordt i.p.v. alleen maar ruilen.



Hier een paar zware dagen achter de rug. Ben erg moe. Heb een zoontje dat nu ingedeelt is als huilbaby. Dus loop heel de dag met hem rond te zeulen. Is zo zielig. Huilen, maar je weet niet wat er is. Moet van de week naar de huilpoli. Wist niet eens dat dat bestond. Zal een lekker gehoor zijn daar ;)

Er was iemand die daar geloof ik een boek over te ruil had. Weten jullie wie dat was. Heb nu niet de puf om alle linkjes af te zoeken.
Alle reacties Link kopieren
Was dat niet ElleMichelle? Staat me iets van bij.. Hoe oud is je zoontje? Zwaar is het als zo'n kleine constant huilt en je niet weet wat je kunt doen. Ik hoop dat ze een oplossing hebben!
Alle reacties Link kopieren
He liev, dat is klote. Heeft het met de reva te maken? Hoe dan ook, ik vind het erg vervelend voor je lieverd . Als ik iets voor je kan doen, dan roep maar...



Met mij is alles goed, drukke tijden op het werk, dus wat moe. Maar ach, als je dan in het weekend lekker in de zon kan gaan zitten, dan is dat alweer vergeten.
If at first you do not succeed, try doing it the way your wife told you.
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat die gelijk in gebruik is Zusje! Niks te danken erg blij die goed terecht is gekomen!
Ze bestaan, het is moeilijk te verstaan. Je wilt het niet horen, toch ben je samen met een geest geboren. In je zit een geest die leeft, die je soms moeilijkheden geeft. Eigenlijk is een geest heel fijn, anders zou je toch nooit geboren zijn?
Alle reacties Link kopieren
Mooi, dan heb ik het door. Dan kan ik hier vertellen dat ik vandaag nuttig bezig ben geweest en daarbij nog wat ruilspullen heb gevonden en vervolgens het resultaat plaatsen in het andere topic.

Ik heb sinds vandaag een extra boekenkast met als resultaat dat ik boeken kwijt wil . Eindelijk ruimte, hoeft het niet meer. Van die dozen die dan ergens in een berging staan te verstoffen en die je dan eindelijk een keer openmaakt om de boeken in de kast te zetten, om ze dan te bekijken en te bedenken dat je die echt nooit meer gaat lezen. Ja, duh, al die tijd heb je ze ook niet gemist.
anoniem_40852 wijzigde dit bericht op 18-04-2009 17:26
Reden: En smileys worden overal weer met andere leestekens gemaakt
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
quote:Marels schreef op 18 april 2009 @ 10:29:

Zo, nog een keertje uppen, mijn vraag.



Dus, dit is naar niemand een verwijt (voor ik straks boze mails krijg ) maar gewoon een open vraag:

Voelen meer mensen dit zo? En dan hoop ik ooook op antwoord van de meelezers (als ze dat eventueel echt zo voelen. En als ik uit mijn nek klets mag je het ook zeggen).

En zo ja, hoe kunnen we dat veranderen?



Misschien ruiltopic en kletstopic scheiden?



Ik denk dat, als je de topics scheidt, je uiteindelijk op 2 dezelfde topics uitkomt. Dus 2 topics waar gekletst en geruild wordt. Ik heb inderdaad wel het idee dat het de laatste tijd meer praten en minder ruilen is dan in het begin, maar dat kan dus ook komen doordat de handel opraakt. En dat je dus ook misschien minder reacties van andere mensen krijgt, omdat ze niet duidelijk weten waar ze aan toe zijn. Daar wat de openingspost van het eerste topic een stuk duidelijker over. Nu vraag je, met korte OP's, wel weer meer inlevingsvermogen van nieuwe mensen. Ik denk dat er dus niet zoveel nieuwen bij komen maar dat is eigenlijk gewoon even afwachten.

De topics zijn toch al geopend dus ik ben sowieso mosterd . Als ik dat had geweten toen ik mijn nick aan ging maken, dan had ik een andere nick gekozen .
Alle reacties Link kopieren
Pff 9 bladzijdes doorgeworsteld. Wat een gedoe zeg!

Nu maar eens dat andere topic zoeken

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven