Postcrossing deel 10

13-05-2014 21:12 3008 berichten
Alle reacties Link kopieren
Praat hier mee over postcrossing!



Hoe werkt het?

registreer je op de website en vul je profiel invraag op de website een adres aan van iemand ergens over de hele wereldstuur een ansichtkaart naar dat adresals de kaart ontvangen is krijg je een 'hurray!' in je mail en dan wordt jouw adres aan een willekeurige ander gegevenwacht tot je een kaart ontvangtregistreer de ontvangen ansichtkaart in het systeem

Dus regelmatig al dan niet tropisch verrassingen op je deurmat , leuke contacten met onbekenden over de hele wereld, mooie verhalen en mooie plaatjes!



Het vorige topic staat hier!
Alle reacties Link kopieren
Zo, dat is best wel een enorm tegoed, Snorhaar! Hoop dat je snel wat krijgt!



Ik heb 6 adressen aangevraagd, 2x Duitsland. Eén van deze personen is blij met elke kaart, als het maar niet.... en dan volgt er een waslijst. Wat snapt zo'n man niet aan 'elke kaart'? Daarnaast iemand, die het niet uitmaakt wat voor kaart het is, als het maar in een envelop zit en mooie postzegels heeft, liefst nog wat postzegels erbij in de envelop. Het vervelende is: ik heb een aantal losse gebruikte postzegels over, dus misschien doe ik dit dit keer ook nog.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Dreamer, wat een leuke, fantastische verrassing vandaag!

Wat een cadeautje! Heel erg bedankt!

Ik werd er een beetje emotioneel van. Zo lief ❤️❤️❤️❤️
That's a fine looking high horse, what you got in the stable!
Alle reacties Link kopieren
Dus je hebt m al? Snel! Dat was dus het kaartje, dat ik maar nergens kon vinden

Fijn dat je er blij mee bent
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Het heeft echt mijn zware dag helemaal goed gemaakt!

Prachtig en grappig!

That's a fine looking high horse, what you got in the stable!
Alle reacties Link kopieren
Kijk, dat was nou net het doel! Maakt mijn dag ook weer een beetje goed (dat is in elk geval de meest enthousiaste 'hurray' in dagen )
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Kaart naar Duitsland was aangekomen, ik trek een nieuw adres en het is... Puerto Rico! Nu ben ik er echt van overtuigd dat ze iets in het postcrossingsysteem hebben veranderd! Gokje: misschien een minimum aantal dagen tot je weer een kaart naar eenzelfde land stuurt bij de optie spreiden over landen? Ik zou dat best een goed idee vinden, het is in ieder geval mijn belangrijkste reden om vaak niet naar mijn eigen land te sturen als ik daarmee om de dag een adres in Duitsland trek (en maar eens in de ca 3 weken in Rusland). Maar zou ik daarom zelf ook bijna geen kaarten meer krijgen?



Er zat maar zo weinig post in mijn bus de afgelopen 2-3 weken. Ik vind het harstikke leuk om kaartjes te versturen, maar mijn brievenbus wil ook wat!



Mijn nieuwe poging om mijn eigen kaarten gedrukt te krijgen is gelukt! Ze zijn nu wel heel mooi en van goede drukkwaliteit, jippie!
Alle reacties Link kopieren
Ik trek verschillende keren Duitsland bij dezelfde sessie adressen trekken, Snorhaar, dus daar gaat je idee niet op



Maar Puerto Rico! Cool!

En fijn dat het drukken ook gelukt is
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Hmm, dan is het misschien alleen voor het eigen land? Het blijft raden natuurlijk. Maar ik ben er vrijwel zeker van dat er íets veranderd is, want het begint wel op te vallen.
Alle reacties Link kopieren
Hee hoi!



Mijn kaart naar Zuid-Afrika, die perfect was voor gebruiker is naar 79 dagen aangekomen. En dit is de hurray die er bij hoort:



Hi



YOU ARE AWESOME!

Firstly, thank you for the amazing postcard! It is the third one I have received from the series and I was so excited to receive this one!

Secondly, thank you for the two stamps with the buildings on, they will make a wonderful addition to my Dutch stamp collection.

Thirdly, thank you so much for giving me such an amazing stamp that was so special to you! I am truly grateful! It will forever hold such an important place in my collection.

Thank you again!

Have a great day and happy postcrossing!

Anastasia



Ik vind het leuk
It ain't me
Alle reacties Link kopieren
Wat een ontzettend leuke hurray is dat Cocomo! Jou dag is vast helemaal goed!



Ik had zelf ook een paar hele leuke uitgebreide hurrays uit Rusland en van een Russische in Japan. Het meisje in Japan had mijn eigen foto gekregen van de ruiters op het strand en ze was er erg blij mee. Mijn ego vond dit ook erg leuk, haha Maar wat nog leuker is, het kaartje werd ook nog gefavoriet door een vrouw uit Noorwegen die paardenkaarten verzameld. Dus ik had haar een berichtje gestuurd of ze het leuk zou vinden om te swappen tegen een mooi Noors natuurkaartje en ik kreeg echt een superenthousiast berichtje terug. Zo leuk! Ik heb nog nooit geswapt, dus ik ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
Wat een leuke berichtjes hier

Een geweldige hurray Cocomo!

En leuk dat iemand je zelfgemaakte kaart graag wil ontvangen, Snorhaar



Bij mij was er niet veel postcrossingsactiviteit. Alleen gisteren een bedankje uit de USA voor mijn 'AWESOME' giraffekaartje.

Ik moet de kaartjes van de adressen van vorige week nog versturen



Van 't weekend heb ik wel het ultieme 'anycard' kaartje gevonden. Wij zijn naar Paleis het Loo geweest en daar lag bij de uitgang (of ingang, maar ik zag het pas toen we weggingen) een heeeeele grote stapel met steeds hetzelfde kaartje "Welkom bij de Oranjes" staat er voorop en dan heb je een soort multiview van Het Loo, met een roodwitblauw filter ervoor ofzo. Ik zou 'm niet willen ontvangen, maar hij is fleurig, hij is Nederlands en er zijn vast mensen heel blij mee, zeker de 'anycard' verzoekers. Helaas heb ik met mijn ene greep slechts 6 kaartjes ofzo meegenomen.
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ik heb zostraks een hurray in het Duits geschreven. vertalen.nu erbij en gaan met die banaan. Blijkt deze ontvanger de hurray's onder het kaartje te zetten, als tekst. En natuurlijk niet even de fouten eruit halen he, gewoon knippen en plakken.. ;'-(

Afijn.. even diep ademhalen en dat zie ik nooit weer, toch? Wel een leuk idee, op zich.



Daarnaast nog een redelijk blije bedankt uit Sicilië voor Buurman en ik heb zelf nog steeds geen kaartjes verstuurd. ~zucht~ maar wel 2 hurray's binnen, dus
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Oh oeps, Dreamer, hahahaha! Mijn ervaring is vooral dat Duitsers het een beetje genant vinden dat ze zelf (meestal) geen Nederlands kunnen, maar de Nederlanders wel Duits. Dus het zal wel goedkomen hoor



Mijn kaartje voor de vrouw in Noorwegen is geschreven. Wat een leuk mailcontact!



En ik doe er ook nog een naar Rusland, naar een vrouw die niet alleen geen Engels kan, maar die ook uit Google translate maar een half Engels-half Russische tekst heeft gekregen. Zij wint met gemak van jou Dreamer, ik weet het zeker
Alle reacties Link kopieren
Lang geleden maar hier ben ik weer eens. Ik ben helemaal klaar met de Post hier. Er is een tijdje een vervanger van onze normale postbode die de bussen leegt en dat heb ik geweten. 7 kaarten expired maar ook onbetaalde facturen omdat die dus nooit bezorgd waren... Zag dit topic net voorbij komen en ga nu om die 7 alsnog achteraan te sturen uit fatsoen en misschien daarna nieuwe adressen aanvragen.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje, dat is balen Damas! Als je toch de post niet kunt vertrouwen



Ik kreeg gisteren 5 kaartjes!



Times Square uit New York met ± 6 woorden achterop als tekst, waarvan ik 'hope' ongeveer denk te kunnen ontcijferen (zal wel 'ik hoop dat je het een leuk kaartje vindt' zijn, toch?)

Giraffes uit Rusland

Great Smokey Mountains

Istanbul, ondergaande zon bij Krz Kulesi

en een landschap uit Duitsland met een heel verhaal dat ze speciaal voor mij een giraffekaart gekocht had, maar die nergens meer kan vinden. Leuk he (zo fijn ook dat anderen dat ook hebben )
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Het was waarschijnlijk te verwachten, maar van die New York kaart kan ik het id ook niet goed lezen. Heb alle mogelijke variaties geprobeerd en nu zoekhulp ingeschakeld. Ben benieuwd wat het nou echt is
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
postcrossing kon ook het ID van die kaart niet vinden, dus ik heb een stukje papier gepakt en mijn kinderen apart gevraagd wat zij dachten dat er stond. Met een variatie van onze 3 uitkomsten ben ik toen aan de slag gegaan en wat bleek? Mijn dochter had 'm helemaal goed!
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Oh.. en ik heb vandaag nieuwe kaartjes van mijn stad gekocht en vond hele nieuwe multiviews (niet gekocht) met het voetbalstadion erop, van boven gefotografeerd Zaten mooie multiviews bij, maar ik had dus net in een andere winkel al kaartjes gekocht. Volgende keer dan maar
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Hee! Waar heb je die gevonden? Ik ga namelijk zaterdag even naar de stad, dan kan ik ff kijken misschien :-)
It ain't me
Alle reacties Link kopieren
In de buitenwijk, Cocomo, helaas
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ai, dat is nu jammer
It ain't me
hoi allemaal! ik heb al in geen tijden meer een kaartje gestuurd naar postcrossing dus ik heb net wat adressen aangevraagd.

historisch kaartje naar een man in Rusland, dat moet gaan lukken. Hij woont trouwens op een eilandje bij st. Petersburg, heb gelijk de naam opgeschreven, die gaat op mijn reisbestemmingenlijstje, lijkt me echt superleuk! waar Postcrossing toch niet allemaal goed voor is!!

nog een man uit Duitsland die houdt van politiek... misschien houdt hij ook wel van politieke geschiedenis haha dan heb ik daar wel een kaartje van, een of andere veldslag ofzo, hij heeft geen favorieten of verzoeken dus ik weet niet wat hij wel of niet leuk vindt..

en naar een Amerikaanse vrouw die zo te zien net nieuw is... geen tekst op profiel, 0 kaartjes ontvangen, 0 kaartjes verstuurd... heel spannend dus! hopelijk registreert ze hem en wordt ze enthousiast over postcrossing! ga voor haar een heel mooi kaartje uitzoeken, en hopen hahaha anders is het zonde van het kaartje...
Alle reacties Link kopieren
Vandaag heb ik mijn 100e kaartje ontvangen!

Ik kan alleen niet zeggen welke nr 100 was, want ik had er 2 in de bus en ze waren allebei heel erg leuk! Dus nr 100 uitkiezen gaat hem ook niet worden, haha!

Een was een oude tekening uit Japan en de andere een mooie sfeervolle foto uit Belgie. Gisteren ben ik ook al blij gemaakt met een mooie kaart van een Italiaans cultuurfeest en iets minder blij met een ik-plastificeer-mijn-eigen-tuinfoto-en-verstuur-hem-als-postkaart uit Finland.
Hallo hallo allemaal



Ik laat me maar weer eventjes zien. Ik ben zowaar weer van plan om wat adressen aan te vragen!!!!

Maar nu heb ik helaas geen postzegels meer in huis. En is mijn vraag: zijn er bij fysieke winkels nog velletjes leuke, niet té saaie postzegels te krijgen (kopen)?



En die kaartjes van het stadion, was dat bij een winkel in jóuw wijk Dreamer?

Ik heb ook weer zoveel leuke kaarten gezien in Stad. Dat maakt zo hebberig!



Gefeliciteerd met je 100ste en 101ste kaart Snorhaar. Leuk!



Ik heb jullie wel gemist hoor.

Maar ik ga er weer voor.

(Zal ik nú een adresje aanvragen? Nu meteen?)
Alle reacties Link kopieren
Jeuh, Labellei, wat leuk om je hier weer te zien!

Adres al aangevraagd? Waar in Duitsland is het?



Voor mij geen postcrossen deze week, ik kom jullie omgeving onveilig maken Op zakelijk gebied that is, dus ik heb mij te gedragen.



Rosekapje, ik krijg door al die exotische kaarten ook nóg meer behoefte aan vakantie!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven