Reactie- en bugtopic nieuwe forum

29-10-2014 14:32 2766 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Zoals jullie zien is het forum in een geheel nieuw jasje gestoken. Aan de hand van jullie feedback van eerder dit jaar zijn we hard aan de slag gegaan om het forum te verbeteren.

De overzichtspagina is een stuk overzichtelijker geworden en ook nieuw is het overzicht van je persoonlijke topics, reacties en favorieten als je ingelogd bent.

We horen graag wat jullie vinden.



In dit topic kun je terecht met alles wat jullie van het vernieuwde VIVA-forum vinden.

Werkt er iets tóch nog niet helemaal optimaal óf vind je een bepaalde aanpassing juist te gek? Deel het met ons!





met vriendelijke groet,



Moderatorteam Viva





edit: Zouden jullie bij bugs willen vermelden of dit geldt voor mobiel, tablet of pc/laptop en met welke browser jullie forummen? Wij kunnen dan sneller dkingen doorgeven aan de TD







Veelvoorkomende vragen of problemen:



- linkjes maken werkt niet goed >>>>> opgelost

- niet iedereen blijft ingelogd > deels opgelost, maar we doen nog analyses om dit te verbeteren.

- te hoge belasting/ accu bij gebruik mobiele forum deels opgelost, maar we doen nog analyses om dit te verbeteren.

- avatars geanonimiseerde forummers blijven online zichtbaar deels opgelost

- linkjes naar afbeeldingen werken niet altijd deels opgelost, maar we doen nog analyses om dit te verbeteren.

- teksten verdwijnen soms achter toetsenbord deels opgelost, maar we doen nog analyses om dit te verbeteren.

- bij scrollen ontstaat er soms een zwabbereffect deels opgelost, maar we doen nog analyses om dit te verbeteren.

- geen melding bij ontvangst pb > staat op to-do lijst

- voorkeuren instellen werkt niet goed> werkt wel op pc, nog niet op mobiel en tablet. Wordt nog aan gewerkt! >>>> opgelost

- de optie om een linkje een andere naam te geven (dus bijvoorbeeld 'klik hier' in plaats van de link) werkt niet meer. opgelost

- cursief duidelijker ten opzichte van de gewone letter

- zoekfunctie werkt niet goed

- beeld verspringt bij het laden van grote reclames

- snelkoppeling iPhone opent niet in safari, maar in een onbekende browser

- er kan geen reactie bij de blogs worden gepost

- de blokjesaanduiding grijs/zwart werkt niet optimaal

- advertenties lopen over de tekst heen

- postings van na 18 november zijn voor sommigen niet terug te vinden

- smiley-icoontje zorgt ervoor dat een post gelijk geplaatst wordt

- verschil in aantal postings/tijd tussen actieve en nieuwe topiclijst

- favorieten instellen werkt niet opgelost

- link naar posting werkt niet goed op iPad en Windowssmartphone



Layoutklachten



- advertenties met hele grote stukken wit over alle pagina's heen, waardoor de helft niet kan worden gelezen of aangeklikt.

- bij het plaatsen van een reactie de optie om je bericht eerst te bekijken voor je hem plaatst.

- bij lange topictitels vallen de laatste letters over de naam van de topicopener in de lijsten nieuwe en actieve topics > staat op to-do lijst

- roodpaarse V-tje wazig door lage resolutie > staat op to-do lijst

- OP alleen op de eerste pagina bij mobiele site > Gaan we naar kijken

- mobiele site vraagt teveel data en trekt de batterij snel leeg > Gaan we naar kijken.

- geen verschil tussen OP en reacties > Staat op to-do lijst

- op de mobiele versie is niet te zien hoeveel pagina's een topic heeft en op welke pagina je je bevindt > Staat op to-do lijst

- de mogelijkheid terug om bij heel veel pagina’s aan te kunnen geven dat je naar een bepaalde pagina kunt, dus pijl veranderen in die mogelijkheid > staat op to-do lijst

- app terug (zie ook http://www.viva.nl/app/ ) > We gaan kijken of dit mogelijk is. Zodra hier meer duidelijkheid over is laten we het weten.

- letters zijn te klein bij de link 'naar beneden'

- paginanummers boven het reactieschermpje

- graag de knop ‘mijn laatste’ terug > Deze functie staat nu op de homepage, maar we gaan kijken of we de oude vorm kunnen herstellen.

- je kunt niet gelijk door naar een andere pijler vanuit een topic, je moet eerst terug naar forum >> opgelost via pijltje achter pijler naam binnen topic

- graag de mogelijkheid om zelf topics te blocken op de overzichtspagina > fgcolor=#f01111]Is een functionaliteit die we nu niet ondersteunen, maar we gaan de mogelijkheden uitzoeken.[/fgcolor]

- in de topiclijst staat alleen de forummer die als laatste heeft gereageerd, niet de TO > verschilt bij type device, we moesten keuzen maken omdat niet alles op een klein scherm past. Nemen we echt wel mee in de evaluatie van design later dit jaar.

- graag lijst met actieve topics rechts terug > staat standaard op home, maar we gaan kijken of we deze standaard onderaan de pagina kunnen laten tonen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 30 oktober 2014 @ 16:35:

Ik heb wel één vraag waar ik me over verbaas.



Elke keer als ik inlog, dan heb ik volgens Viva een ander IP adres. Ik heb nu al zo'n vier verschillende IP adresssen achter de rug. Misschien iets voor de TD om eens uit te zoeken?





Beste Cateautje,



Ik ga het doorgeven aan de TD, zodra ze tijd hebben, gaan ze daar naar kijken



met vriendelijke groet,



Junior
Alle reacties Link kopieren
Kan nog steeds niet quoten. Broedkippetje en/of Istar, hebben jullie iets speciaals gedaan?
I don't care what is written about me so long as it isn't true.
Juun, mijn Ava heb ik inmiddels kunnen veranderen!
Smileys werken niet.



Gebruik pc, Firefox.
Alle reacties Link kopieren
quote:Zusenzoo schreef op 30 oktober 2014 @ 16:36:

Mobiel kom ik niet op de laatste pagina, of ik moet tig keer op volgende drukken!





Ik heb even op mijn mobiel gekeken en snap wat je bedoelt. Ik geef het door!



met vriendelijke groet,



Junior
Ik zou heel graag de knop 'laatste pagina' weer hebben en sowieso wil ik graag op paginanummer kunnen kijken ipv alleen maar 'vorige' of 'volgende'. De reclame tussen de reacties is heel irritant. Verder prima tot zover. Ik forum mobiel.
Alle reacties Link kopieren
quote:Merisi schreef op 30 oktober 2014 @ 16:40:

Juun, mijn Ava heb ik inmiddels kunnen veranderen!Fijn om te lezen!
quote:DorothyParker schreef op 30 oktober 2014 @ 16:40:

Kan nog steeds niet quoten. Broedkippetje en/of Istar, hebben jullie iets speciaals gedaan?

Nee, lukte ineens.

Maar eerder kon ik wel quoten, toen niet en nu dus weer wel.
Alle reacties Link kopieren
Dus ook niet rechts boven Junior :(
Ik heb uitgelogd en cookies verwijderd. Kan nog steeds niet quoten. PC en iPad met Chrome.
Alle reacties Link kopieren
Vreselijk
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Oh en de quote-optie werkt bij mij niet. Kan wel gewoon kopieeren en er [ quote ] voor en [ quote/ ] achter zetten, maar als ik op de quote-knop druk dan krijg ik wel m'n quote maar kan ik er niets bij typen.
Alle reacties Link kopieren
Quoten kan mobiel (iOS) ook niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:Zusenzoo schreef op 30 oktober 2014 @ 16:43:

Dus ook niet rechts boven Junior :(ik zie het, gaat bij de eerdere melding!
Misschien is het al gezegd , maar ik vind het vervelend dat je nick en avatar zo ontzettend groot in beeld komen.

Ga nu maar telkens uitloggen want niemand uit mijn omgeving hoeft te zien dan wel te weten wie ik ben op het forum.



En hebben er meer mensen last van dat je niet kunt quoten?

De quote komt wel in beeld,maar ik kan er niks mee.Krijg geen cursor en kan er geen reactie van maken.
Alle reacties Link kopieren
Mods, ik kan het aantal geschreven posting door mij geplaatst, nergens terugvinden.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
Top Junior' is hard werken dit voor jullie!
Ik heb inmiddels gevonden dat ik onder mijn profiel ook mijn reacties kan terugvinden, maar kan dat niet anders? Ik wil niet eerst 15 cm profiel moeten scrollen voor ik bij de reacties ben. Mijn profiel interesseert me verder niets, ik wil gewoon makkelijk naar de topics kunnen waarop ik heb gereageerd.



En graag weer pagina-nummers zichtbaar en naar laatste pagina.



En is het nu nog niet mogelijk om gewoon gelijk naar de laatst gelezen reactie te gaan van 'n topic? Dat hadden ze al op forums jaren terug en dat heb ik altijd een gemis gevonden op viva. Als er dan toch een of andere websitebouwer aan de slag is, laat ze dat soort gebruikersgemak 'ns toevoegen.
Bedankt Junior.
@Eindeloos, klikken op het oogje onder je avatar:

Alle topics en reacties van Eindeloos (4818)



Sorry, foutje. Dat aantal klopt totaal niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:Eindeloos schreef op 30 oktober 2014 @ 16:47:

Mods, ik kan het aantal geschreven posting door mij geplaatst, nergens terugvinden.





Beste Eindeloos,



Je postings kun je terugvinden in je profiel, het oogjesicoontje, zowel het aantal als de postings zelf



met vriendelijke groet,



Junior
Voor je geduld Junior.





Alle reacties Link kopieren
Misschien ben ik zwaar mosterd, maar het knopje "Bekijk alle pijlers/pijleroverzicht" doet bij mij helemaal niks.
If none of us is prepared to die for freedom, then all of us will die under tyranny.

Hier doen de ava's het ook weer: was mijn eigen schuld (http://media.viva.nl/m/* geblockt...)



:schaam-smiley:
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 30 oktober 2014 @ 16:54:

Voor je geduld Junior.





[afbeelding]





Dank je wel Cateautje, hij krijgt een mooi plekje



Junior

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven