Accomodatie voor 15-20 personen?

21-07-2009 16:09 12 berichten
Alle reacties Link kopieren
Na gister wat te hebben rondgesnuffeld op het wereldwijde web heb ik volgens mij ietsjes téveel informatie binnengekregen

Dus viva-dames raadplegen....misschien hebben jullie goede tips.



Eens per jaar hebben wij een bijeenkomst van onze World of Warcraft mensen. Nu hebben wij het georganiseerd dit jaar (mijn vriend en ik) maar voor het volgend jaar zitten we met het probleem dat er maar weinigen zijn (lees niemand) die 16 mensen kunnen huisvesten (studenten, wonen thuis, klein appartement etc). Dus het idee is ontstaan om met zijn alleen een huis/villa/bungalow oid te huren in Italie of Frankrijk.

Hoeft niet persé aan de kust te zijn (eigen zwembad zou een leuke extra zijn) maar moet dus wel genoeg kamers dus te hebben om ongeveer 20 mensen te huisvesten (meer mensen zijn voor onze "luier, drink bier en eet goed" weekenden warmgelopen )



Iemand ervaring met het organiseren van een reis met een groter gezelschap? Hoe hebben jullie dit aangepakt (welke organisatie? is dat goed bevallen of voor welke moet je uitkijken?) Zijn er nog dingen ik op moet letten? (er zitten mensen van verschillende nationaliteiten die mee willen) En mocht hier iemand zijn die een accomodatie kan adviseren, zou het helemaal geweldig zijn natuurlijk



Alvast bedankt voor het meedenken!
Alle reacties Link kopieren
Ik hoor wel goede dingen over Belvila.
Wie zonder zonde is gooie de eerste steen
http://www.liberte-vakantiehuizen.nl/

Kun je zelf lekker zoeken wat bij jullie past, Arima!

Ik begin al helemaal te kwijlen van die huizen.

Veel plezier alvast!
Alle reacties Link kopieren
Dank je wel Milo we hebben er inderdaad al allemaal erg zin in in ieder geval haha. Liberte was qua aanbod voor ons aantal wat minder, maar ik zit nog steeds te bladeren bij Belvilla...dat is echt een goede tip zeg! Bedankt!
Ja, ik zag het later, weinig aanbod van huizen voor 15+ personen.

Toch een leuke link!
Alle reacties Link kopieren
Jaaa huizen zijn echt mooi zeg, jammer dat ze niet wat grotere accomodaties hebben :(
Alle reacties Link kopieren
Ik zou zeggen, kies iets wat bij een luchthaven in de buurt zit waar bv Ryanair op vliegt. Zoals Geneve ofzo? Check maar op Ryanair.com



Ik heb geen idee waar jullie allemaal vandaan komen.
Wie zonder zonde is gooie de eerste steen
Alle reacties Link kopieren
Van een collega kreeg ik de volgende link door www.ardennes-etape.com, daar moet vast wel iets tussen staan.
Alle reacties Link kopieren
http://www.eurorelais.nl/zoeken/#land=fr&apers=19
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn net terug van www.legrandetang.eu echt super! 1 landhuis, verdeelt in 2 huizen voor allebei 10 personen. Maar misschien is dat te duur? (wij hebben nu 1300 euro betaald per week voor 1 deel van het huis, maar dat was hoogseizoen.

ongeveer 900 km rijden vanaf utrecht
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor het meedenken, ga het vanavond weer es doorspitten
Alle reacties Link kopieren
kijk eens op www.sunparks.nl (en dan sunparks ardennen). die hebben ook een aantal grotere huizen. is wel geen frankrijk, maar ligt er mooi en veel te doen in de buurt

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven