Handig reizen en parkeren ri Amsterdam West

04-05-2022 13:33 33 berichten
Alle reacties Link kopieren
Binnenkort moet ik regelmatig een aantal keren in Amsterdam (West) zijn in de buurt van Metrostation Burg.de Vlugtlaan. Die zit langs de groen/oranje metrolijn.

Ik kom vanuit de polder. Wat is dan de handigste plek om te parkeren en te reizen, zodat ik ook niet enorm veel kwijt ben aan parkeerkosten?

# Ik zie dat de Arena alleen zin heeft als je ook een OV check hebt binnen het centrum, daar kom ik dus niet.
# Q-park P&R Stationsplein kost €15,50 voor een dag en vandaar kan ik bij Duivendrecht de metro nemen. Alleen lijkt me dat een vrij klein parkeerterreintje. Is die niet snel vol op werkdagen?
# Ik zou ook vanuit Lelystad de intercity naar de Zuidas kunnen pakken en daar overstappen op de metro. Alleen is dat qua reistijd weer langer. Qua reiskosten is het 2x 13,50 = 27 euro per dag.
# Ik heb de locaties van ParkBee ook een paar keer geprobeerd, maar 2x kreeg ik de poort niet open met mn telefoon (via de Parkmobile app) en 1x stond ik op een terreintje wat niet heel veilig voelde in het donker.

Jammer dat Amsterdam geen P&R opties heeft zoals Utrecht, 6,- voor de hele dag en reizen met het OV de hele stad door.

Zie ik nog parkeer/reis opties over het hoofd?
Alle reacties Link kopieren
puntillita schreef:
07-05-2022 02:29
https://www.mobian.global/nl/product/mo ... a5f7aa63fd

Lees net iets over gratis parkeren op een plek die weleens heel handig kan zijn voor jou! Details nog niet goed bekeken, maar wie weet heb je er iets aan?
Dit abonnement heb ik op een ander locatie in Amsterdam. Is volgens mij vergelijkbaar met ParkBee (maar daar heb ik zelf geen ervaring mee), ze huren plekken op bestaande parkeerplaatsen. Is zeker niet gratis, helaas.
Ze benoemen het zo dat je een fiets huurt (op mijn locatie voor een euro of 15 per werkdag) en dan gratis kunt parkeren. Maar dat is dus maar net hoe je het formuleert. Als je geen fiets huurt, betaal je ongeveer hetzelfde bedrag voor het parkeren.
(Ik werk bij die andere locatie in de buurt, kom er dus 4x per week en betaal voor een abonnement 99 euro per maand.)
Maar het is zeker iets waar TO naar kan kijken. Locatie is voor haar idd. gunstig.
Oh wat flauw dat ze het dan “gratis” noemen en jammer voor TO.

To, als je een plek in Amsterdam wilt checken VLD parkeertarief, ik gebruik deze:
https://www.amsterdam.nl/parkeren-verke ... rtarieven/
Lariba, dan kunnen we zomaar werkburen zijn :)
Alle reacties Link kopieren
Ja er zit ook een mobibike bij de Arena. Dat zou nog gunstiger zijn want dan hoef ik niet de hele ring over. Alleen dan is het nog een uur fietsen naar de locatie.
Alle reacties Link kopieren
puntillita schreef:
07-05-2022 07:45
Lariba, dan kunnen we zomaar werkburen zijn :)
;-)
Alle reacties Link kopieren
Boarn schreef:
07-05-2022 09:29
Ja er zit ook een mobibike bij de Arena. Dat zou nog gunstiger zijn want dan hoef ik niet de hele ring over. Alleen dan is het nog een uur fietsen naar de locatie.
En met de metro?
Wat eten we vanavond?
Alle reacties Link kopieren
makreel schreef:
07-05-2022 15:20
En met de metro?
Dan betaal je nog het volle tarief bij Mobibike, je moet de fiets erbij nemen.

Kan ik dan wel weer naar een metrostation fietsen, maar dan ben ik wel steeds aan het wisselen van vervoer wat ook weer tijd kost.
En bovendien is fiets meenemen in de metro niet gratis en alleen buiten de spits toegestaan.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven