Madeira 1e week oktober JA / NEE ??

14-09-2010 13:06 4 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik lees op internet dat Madeira zeker geen bejaarden bestemming is (wat als eerste bij mij opkwam) maar juist een schitterend eiland waar je heerlijk kunt wandelen, fietsen en zwemmen. Hoe zijn jullie ervaringen, is het wat? En is het begin oktober nog wel zomer-waardig (geen 30 graden hoor, maar korte-mouwen-weer zeg maar)?
Ja hoor. Of je moet net de pech hebben dat het in die week regent.

Er is alleen geen strand, maar verder is het een prachtig eiland.
Madeira is zeker de moeite waard, want het landschap is zeer afwisselend en de natuur is prachtig, maar om het eiland echt recht aan te doen moet je in de bloementijd gaan, dan staat het hele eiland in bloei.



Nu is het er een stuk kaler en wel warmer dan bij ons, maar zeker niet altijd korte-mouwen-weer door de bergen.
Volgens mij moet je daar in juni naartoe voor de bloemenpracht waar 't eiland om bekend staat. Zou er niet naartoe gaan in 'n seizoen waarin alles dor is.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven