Weekendje Maastricht

24-06-2015 17:50 14 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ga aankomend weekend een weekendje naar Maastricht met mijn vriend en ben benieuwd of jullie tips hebben voor leuke (betaalbare) restaurantjes? Daarnaast wat echte must-do zijn of andere leuke tips. Las iets over grotten in de buurt, is dat de moeite waard?



Alvast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
kijk eens op vakantie/ ticket veiling. Vaak is daar ook nog wat te vinden voor maastricht
wie de toekomst als tegenwind ervaart, loopt in de verkeerde richting.
Gemeente grotten in Valkenburg.



Restaurants zijn er genoeg, waar hou je van? Drukte aan het vrijthof of je kan de straatjes in en wat rustiger zitten.



Ik zou gewoon even googelen dan krijg je genoeg leuks dingen te zien.



Toevallig is er dit weekend ook een klein festival Scènes Connected misschien vind je dat iets?
Alle reacties Link kopieren
Mocht je goedkoop en goed willen eten zou ik naar kiwi gaan in Maastricht. Verder zijn de grotten in Valkenburg wel leuk als je die nog nooit gezien hebt (neem dan wel een trui of vest mee want het is binnen een stuk kouder). Verder is het drielandenpunt ook nog wel leuk om heen te gaan.
Alle reacties Link kopieren
Helaas geen tips, maar ik lees wel mee!

Willen zelf ook een keer naar Maastricht maar hebben nog geen flauw idee wanneer...

Veel plezier van het weekend TO!
Alle reacties Link kopieren
Hoezo de grotten in Valkenburg? De groeves (geen grotten) bij Maastricht zijn een bekende trekpleister. Je kunt er met de boot naar toe en je kunt met een gids de gangen in.

En als je in het Jekerkwartier rondkijkt, kom je vanzelf de cafeetjes en restaurantjes tegen waar ook de studenten komen. Daar ligt ook het Stadspark, erg gezellig.
Alle reacties Link kopieren
Op iens en dat soort sites kun je ook informatie vinden over restaurants
Je kunt ook prima de grotten in maastricht doen. Ga op zondag naar casino slevante of restaurant bergrust. Liggen beide op de st pietersberg en je kunt vanaf beide de grotten in. Bij beide kun je trouwens ook goed eren!

Eten, vrijthof is leuk maar ontzettend toeristisch. Olv plein is ook leuk. Het ligt er echt aan wat je wilt uitgeven. Op de markt is minckeleers heerlijk en niet zo duur. Je kunt/ moet natuurlijk als toerist frieten van reitz eten

Als local beginnen we daar niet meer aan.

Zondag is er ook supermarket in de tapijnkazerne, veel lokaal eten, kunstenaars etc. Ik ben er zelf nog niet geweest maar ik hoor enthousiaste verhalen.
Alle reacties Link kopieren
Als je naar Reitz gaat voor frieten: je ziet vanzelf de ellenlange rij staan. Gewoon aansluiten.
Alle reacties Link kopieren
Als je van musea houdt: Bonnefantenmuseum.
Alle reacties Link kopieren
Als je van Belgisch bier houdt is Biercafe De gouverneur wel een aanrader! Zoveel keus echt niet normaal. Wij hebben er niet gegeten want aten op het vrijthof maar wat ik daar voorbij zag komen zag er echt prima uit!

Wij gaan zeker eens terug!
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor alle tips!
Alle reacties Link kopieren
Op de VVV-site van Maastricht vind je ook wel info bijvoorbeeld over die grotten.



Helaas bestaat het restaurantje niet meer waar ik vroeger graag heen ging, 't Knijpke... een historische kelder met wijn en grote kaasplanken en ook wat gerechten zoals kikkerbillen.

Misschien kun je op IENS leuke plekken vinden.
You can never have too many hats, gloves and shoes
Alle reacties Link kopieren
Je kan ook hier kijken voor een https://www.lekkerwegtips.nl/wat-te-doen-in-maastricht/. Leuk tips overigens!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven