Ben ik nou gek?

03-01-2011 20:50 44 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik kon even geen dekkende titel vinden. Een paar weken geleden opende ik hier dat topic over mijn vriend die mijn dagboek wilde lezen en lang bleef namokken toen ik zei dat dat niet mocht.

Nu weet ik niet of ik nou wantrouwend geworden ben of wat dan ook, maar net kwam ik thuis van vriendinnen, en hij deed al een beetje afstandelijk. Ik vroeg ook nog of alles goed was, dus het afstandelijke heb ik niet achteraf erbij verzonnen.

Toen stond ik bij zijn computer en zag ik rechtsonder in beeld een schermpje komen met de foto van een meisje met de tekst: Hey schat, hoe is het, kan ik je vanavond nog zien in .... (onze woonplaats).

Iets in die trant.

Ik was te overrompeld om er iets over te vragen, en nu wil ik er zeker geen aandacht meer op vestigen, maar het laat me niet los. Kan het een soort spam zijn? Kent iemand dat, zoiets?

Moet ik het alsnog gaan vragen? Maar waarschijnlijk is het niets en dan vind ik het stom.

Als iemand nu zegt dat zij dat ook wel eens heeft op de pc, als spam, of dat zoiets bestaat, ben ik opgelucht !
Je woonplaats is gewoon bekend bij Google. Als ik zoek op bijvoorbeeld een restaurant, krijg ik automatisch die in mijn buurt. Dus het klinkt eigenlijk wel plausibel van die pop-ups. Ik heb ze zelf alleen nog nooit gehad... Misschien ligt dat aan de Mac?



Toch even vragen dus, kan hij je zelf zeggen wat hij aan het doen was. Als het onschuldige reclame is zal hij er niet over liegen.
Alle reacties Link kopieren
Het kan zijn dat hij die onschuldige reclame niet eens door heeft gehad. Daar let je niet op. Dan ontkent hij en krijg je nog meer argwaan
Alle reacties Link kopieren
Kan best reclame zijn.

Als je met iemand chat begint je openingszin daar toch niet mee en tussendoor zeg je ook niet Hey schat ***

Als hij zich verder normaal gedroeg.

Check anders je geschiedenis eens.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ligeia schreef op 03 januari 2011 @ 20:59:

Dat soort spamberichtjes bestaat inderdaad. Hoe vaak ik al niet een chatuitnodiging heb gehad van Girlie83 uit mijn eigen woonplaats (op basis van IP-adres), niet te tellen. Maar was het een internetpagina of echt een chatprogramma zoals Live Messenger?...Jezus reageer daar dan een keer op, hoe moet ik anders een date regelen met je??? sjonge
Alle reacties Link kopieren
Ok thnx Ik ben gerustgesteld.



Misschien een overdreven reactie van me, maar ik vond het toen zo raar van dat dagboek.



Maar dan weet ik dat!
Alle reacties Link kopieren
Misschien toch ff gaan speuren?

Zit er geen geschiedenis op de MSN?

Een keer zijn mail nakijken?



Je kan hopen dat je een eerlijk antwoord

krijgt maar dan ben je afhankelijk van zijn

welwillendheid.

"Vertrouwen is goed, controle is beter"
Voltaire: ik veracht u en uw mening, maar ik zal mijn leven geven om uw recht op die verachtelijke mening uit te mogen dragen.
Alle reacties Link kopieren
quote:tuttjemeteenrietje wrote on 03 January 2011 @ 21:02:

[...]





Jezus reageer daar dan een keer op, hoe moet ik anders een date regelen met je??? sjonge Oooohw! Ik wacht je volgende spem met smart af!...
Alle reacties Link kopieren
Wat hebben we toch een goeie relatie he, dat ik hier al aan ga twijfelen :-S



Maar dames, bedankt weer
Alle reacties Link kopieren
Was hij aan het downloaden want Vuze doet dat ook zon pop up schermpje met zon dom wijf erin dat met me wil afspreken.
Alle reacties Link kopieren
quote:Stipjesbeest schreef op 03 januari 2011 @ 20:55:

was het een msn bericht of zo'n soort popupje? Zie best vaak reclame-dingetjes langskomen (in de kantlijn van de browser ofzo) met foto's van dames die dan willen afspreken in je woonplaats... is automatisch gegenereerd... dus tenzij het een echt aan hem gericht berichtje was... zou ik me er geen zorgen over maken



Ja, dat heb ik dus ook echt heel vaak. Meestal als ik een serie kijk, komt dat altijd aan de zijkant. Was het zoiets als dit?:



Alle reacties Link kopieren
Oh, hij zet em niet in een plaatje. Nouja, aan de onderkant, rechts, zie je dat wat ik altijd heb.
Alle reacties Link kopieren
Hoop voor je dat het niets is.... Maar ik zou het wel even uitzoeken denk ik... haha...
Na regen komt regent, kijk maar in de woordenboek
Alle reacties Link kopieren
Ik heb dat ook wel eens gehad, o.a. ook bij een site met erotische verhalen. Dus wellicht dat hij even dacht op zn gemakkie een filmpje te kunnen kijken, verhaaltje te lezen en was hij daarom zo afstandelijk. hij had je nog niet thuis verwacht,
Alle reacties Link kopieren
Het kan ook het chatvenster van Facebook of Hyves zijn, toch?



Ik zou er naar vragen en als hij ontwijkend antwoord dan weet je genoeg. Zat hij er trouwens nog bij, achter de pc, toen die popup naar boven kwam? Klikte hij dat snel weg?
quote:Stipjesbeest schreef op 03 januari 2011 @ 20:55:

was het een msn bericht of zo'n soort popupje? Zie best vaak reclame-dingetjes langskomen (in de kantlijn van de browser ofzo) met foto's van dames die dan willen afspreken in je woonplaats... is automatisch gegenereerd... dus tenzij het een echt aan hem gericht berichtje was... zou ik me er geen zorgen over makenja, krijg ik ook wel eens. Allerlei geile meiden die met mij (??) willen afspreken. Zou er niks achter zoeken dus.
Alle reacties Link kopieren
ik weet dat een soort msn-schermpjes (met fotootje) rechtsonderin verschijnen op de site solomio.nl (een chatsite, daar is overigens ook een sexchatgedeelte)



Misschien even de geschiedenis checken? daar zit niks kwaads in lijkt me..overigens is het veeeeeeeel beter en gemakkelijk om gewoon over dit soort onderwerpen te kunnen praten
Ik denk eerder dat dit, zoals gezegd, een spamberichtje is.



Als je bij piratebay ofzo iets download komen die dingen continue in beeld, een msn achtig schermpje, met teksten zoals jij beschrijft.



Geen paniek.
Alle reacties Link kopieren
Lijkt me typisch zo'n pop up schermpje, die je bij sommige sites tegen komt. Die vrouwen willen ook weleens met mij afspreken in mijn woonplaats.
quote:sweetcandy schreef op 03 januari 2011 @ 23:48:

ik weet dat een soort msn-schermpjes (met fotootje) rechtsonderin verschijnen op de site solomio.nl (een chatsite, daar is overigens ook een sexchatgedeelte)



Misschien even de geschiedenis checken? daar zit niks kwaads in lijkt me..overigens is het veeeeeeeel beter en gemakkelijk om gewoon over dit soort onderwerpen te kunnen pratenhet verschijnt op allerei sites. Op downloadsites en ook wel eens op pornosites ja. Nou, toon mij een man die nog nooit naar porno gekeken heeft.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven