Ik heb sinds 2 jaar een vriend waar ik heel gek op ben en niet meer kwijt zou willen. We zijn open en eerlijk en op gelijk niveau, dat heb ik nog nooit mee gemaakt en dat is erg fijn. Maar er is iets wat ik hem niet kan vertellen. Ik ben namelijk heel snel verliefd. In die twee jaar ben ik nu al twee keer heftig verliefd geweest op een ander en ik ken er niets tegen doen. Ik zoek het niet op maar het gebeurd gewoon. Dit alles terwijl ik heel erg blij ben met mijn huidige vriend. Het enige wat ik mis is die "spark" in bed die ik voelde bij mijn vorige liefde. Dit het ik al wel vaker besproken maar dat zit er bij mijn huidige vriend niet in. Hij is een ander type.
Alvast mijn excuus voor het volgende wat is er mis met je? Je hebt een leuke lieve vent en dan word je verliefd op een ander? Misschien dat je je dan moet afvragen of je wel op je plek zit in je relatie en die spark zou k bespreekbaar maken dat je dat mist en dat je er wat aan wilt doen. En het lijkt mij dat zoiets gebeurd als je er open voor staat
haha die reacties ook, maar goed ik vind dat je jezelf moet afvragen of je je niet opensteld voor anderen want als ik het zo bekijk ben je gwoon niet gelukkig met je je huidige situatie hoe zij jij je voelen als je vriend dit schreef?
Misschien een wake-up-call voor je vriend? Stel hem eens voor iets meer vuur in bed te toveren...dat je dat mist. Want daar heeft het mee te maken -denk ik- dat je zo gauw verliefd wordt.
Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.