Help me :)

18-05-2008 11:43 40 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ha meiden..



Ik zit met een probleempje.. of naja meer een vraag..

Ik zal het proberen uit te leggen..



Zo ongeveer 3 jaar geleden leerde ik een man kennen.. in december 2005 kregen wij een relatie.. die ongeveer een jaar duurde.. het ging uit van zijn kant..

Het ging niet goed met me.. en reageerde alles op hem af..

Toch hielden we contact.. en zagen elkaar ook nog af en toe..

Dit is eigelijk tot op de dag van vandaag altijd zo geweest..

Maar de afgelopen 8 maanden.. heb ik een andere vriend gehad.. in de hoop dat ik hem zou vergeten (die andere jongen)..



Maar blijf nog steeds hartstikke verliefd op de eerste jongen.. en hij ook op mij.. het is ondertussen een maand uit met mn andere vriend..

En heb leuk contact met die eerste jongen.. maar heb de afgelopen tijd veel tegen hem gelogen.. waardoor hij het vertrouwen is kwijt geraakt..

Maar we bellen wel leuk.. zoals afgelopen donderdag.. alles leuk en aardig.. veel lieve woordjes enz.. maar dan krijg ik afgelopen vrijdag alleen maar weer super korte smsjes..

En daarna niks meer gehoord.. (ik heb wel gebeld en gesmst)

Al zei hij wel dat hij het weekend bijna niks kon laten horen..

En denk ik meteen dat er weer iets is.. :(

(hij heeft gezegd dat het goed komt)



Ik ben gewoon benieuwd.. hoe jullie over denken.. enz..
Alle reacties Link kopieren
of ga gewoon iets leuks voor jezelf doen.........
Alle reacties Link kopieren
First get a life then get a boyfriend...



Ik val in herhaling......
Alle reacties Link kopieren
Maar wat ik dan niet snap..

Ik heb dingen gevraagd in mn sms.. (heb er maar 3 gestuurd in 2 dagen)..

En krijg geen reactie.. maar donderdagavond was er nog niks aan de hand..
Alle reacties Link kopieren
quote:Quinty schreef op 18 mei 2008 @ 16:10:

First get a life then get a boyfriend...



Ik val in herhaling...... Waarom denken jullie dat ik geen leven heb? ik ben bijna dagelijks druk met vrienden of studie.. of wat dan ook.. dus een leven heb ik heus wel..
Alle reacties Link kopieren
Hij is natuurlijk niet verplicht jouw vragen te beantwoorden, misschien heeft ie er gewoon geen zin in of is ie na aan het denken of dit nou wel is wat ie wil.

Of zijn batterij is leeg.......

Of de hond heeft de tel opgegeten.....

Of.......

Of.......
Alle reacties Link kopieren
Ik vraag gewoon advies wat ik het beste kan doen..
Alle reacties Link kopieren
quote:Suuserd schreef op 18 mei 2008 @ 16:24:

Ik vraag gewoon advies wat ik het beste kan doen..dat krijg je ook van een aantal mensen, namelijk relax! De meeste mannen zijn niet van die smsers en analyseren ook niet ieder woord dat zijzelf of de ander uitspreekt
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
nee maar als hij nou eerst wel veel smste?
Alle reacties Link kopieren
wat voor smsjes kreeg je van hem? Beetje flirten of echt serieuze? Wat voor vragen heb je gesteld, misschien is hij aan het nadenken hoe hij daar op moet reageren?
I was born in the sign of water, and it's there that I feel my best
Alle reacties Link kopieren
waarom gaan jullie dan zoveel smsen? blijkbaar verziekt dit continu de hele boel (omdat jij naar eigen zeggen teveel gaat smsen door verliefdheid)... Leg die telefoon een tijdje aan de kant, maak alleen concrete afspraken in het echt, en kijk hoe het dan gaat lopen



Via sms kunnen dingen soms zo anders overkomen dan dat ze bedoeld zijn!!
Alle reacties Link kopieren
Daar hebben jullie gelijk in.. het zijn vrij serieuze dingen geweest..

Maar het probleem is.. hij heeft het zo verschrikkelijk druk met zn werk.. dat we niet echt concrete afspraken maken..

Kijk al zou hij nou zeggen van.. ik zie je woensdag bijv.. is er niks aan de hand.. maar die onzekerheid wanneer ik hem weer zie dat is de boosdoener..
Alle reacties Link kopieren
Wij weten natuurlijk niet of het goedkomt en of hij echt voor je wil gaan. Zoals Thee al zegt hebben we geen glazen bol!

Maar je zegt verschillende keren dat hij door drukte op zijn werk geen afspraken kan ( of wil) maken en dat je daar niet tegen kunt. Daar zul je je toch bij neer moeten leggen en dat accepteren. Als je dat niet kunt kun je beter met het contact stoppen. Smsen met allerlei vragen en hotel de botel raken als hij niet meteen antwoordt ( terwijl hij al gezegd had dat hij het erg druk had) heeft geen nut. Je maakt alleen jezelf overstuur en hij gaat ook van je balen als je niet uitkijkt.
Alle reacties Link kopieren
Dat is waar..

Daar heb ik me al wel bij neergelegd (na 3 jaar haha)..

Maar soms vliegt me dat nog wel eens aan..

En ik weet dat hij er wel voor wil gaan.. maar erg gekwetst is..
Alle reacties Link kopieren
up
.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven