Internetdaten - deel 6

16-05-2016 20:13 1341 berichten
Alle reacties Link kopieren
Na 3003 posts is het tijd voor een nieuw topic...



Iedereen mag meeschrijven, zo lang je maar schrijft met respect voor elkaar.



Over internetdaten: de do's en don'ts, gekke ervaringen, leuke en minder leuke ervaringen, tips en lieve woorden als het even niet zo goed gaat.
I am an angel, but when you break my wings I will fly on my broom... ;-)
Succes en veel plezier Choco.



Over betalen : Wat ik geleerd heb is, dat de man aangeeft voor je te willen betalen als hij je leuk vind en dat jij voorstelt om te splitsen als je de tweede date niet ziet zitten. Maar het levert onzekerheid op, want ik ga af en toe weg met een man die niks van me wil maar steevast alles wil betalen en er hebben al mannen willen splitten die wel verliefd waren. Beide partijen moeten die etiquette dus wel kennen.



Mijn laatste date wilde per se het etentje betalen, ook al heb ik minstens vijf keer gezegd te willen splitten. Die had blijkbaar écht niet door dat ik het erbij wilde laten. Nou ja, dan is het zijn eigen schuld.



Op zich vind ik het bijzonder charmant als een man de eerste date betaalt trouwens.
Alle reacties Link kopieren
dank
Alle reacties Link kopieren
quote:Chocoladefan schreef op 23 juli 2016 @ 16:52:

Hi iedereen,



@ Renske: volg je gevoel. Als een 'ik weet het niet' je antwoord is, dan voorspelt dat meestal weinig goeds.Ik ga gewoon nog een keer afspreken en dan zien we wel.
Liefde is als Sinterklaas: je moet er in geloven, anders wordt het niks...
Alle reacties Link kopieren
Update update update



Date met Griek zit er op! Leuke knappe kerel. Precies zoals op de foto's. Hij zat al op de plek waar we hadden afgesproken. Toen we elkaar zagen schudde hij mn hand haha. Normaal ben ik altijd kusjes gewend. We moesten in t begin wat aan elkaar wennen, maar het klikte al vrij snel en ik merkte dat hij in te begin wat terughoudender was. Maar kwam al vrij snel wat losser en uieindelijk super gezellig gekletst over vanalles. Ook een aantal keer lekker gelachen. Voornamelijk gekletst hoe hij het hier vind om te leven etc. In t begin was ik steeds degene die de vragen stelde. Later hij ook. Na een paar uurtjes vond ik t tijd om te gaan. En heeft ie me afgezet o de bus. Hij heeft de drankjes betaald en wilde niet dat ik iets betaalde ;) is ook een cultuur ding zei die hehe.

Geen idee of ik er verliefd op zou kunnen worden. Maar zeker een leuke kerel met wie het klikte. En ook erg aantrekkelijk. Had het idee dat hij nog niet naar huis wilde.. Hij vind Nederlanders erg leuk en open minded



Dus nu lekker naar bed zo.
Yolo!
Alle reacties Link kopieren
Kwam speciaal kijken voor je update Choco. Fijn dat je het leuk gehad hebt!
Alle reacties Link kopieren
-
moderatorviva wijzigde dit bericht op 27-07-2016 16:06
Reden: quote verwijderd
% gewijzigd
Yolo!
Alle reacties Link kopieren
quote:Corona74 schreef op 24 juli 2016 @ 00:27:

Kwam speciaal kijken voor je update Choco. Fijn dat je het leuk gehad hebt!



Ah dankjewel! Leuk dat je even speciaal komt kijken

Vind het leuk dat ik het hier even kan delen, aangezien niemand weet dat ik een date had hehe
Yolo!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb altijd zo'n hekel aan de eerste minuten bij een eerste date... bah!

Voelt altijd zo awkward..
Yolo!
Alle reacties Link kopieren
Ik ook! Er schiet van alles door je hoofd. Het ergste vind ik als ik keihard oh nee in mijn hoofd hoor. Of dat de man dichtklapt van de zenuwen. Ik ga ratelen als ik zenuwachtig ben. Ook zo erg. Meestal komt het wel goed en kan je nog wel een leuke date hebben. Maar bij oh nee dan zijn de laatste minuten nog meer awkward dan de laatste



Over ideaal plaatje gesproken, ik heb eerder in dit topic verteld verschillende types te daten. Wat iedere potentiële like wel heeft is dat ik de oogopslag leuk vind. Kan hij kaal een groot zijn, een kakker of een hipster. Maakt niet zoveel uit. Uiterlijk is voor mij niet zo belangrijk, uitstraling des te meer. En dat we gemeenschappelijke interesses hebben.

Dus ik heb mijn beeld van lange blonde viking al lang laten varen.



En Choco ik zat echt te hopen op een goede outcome. Ben een keer zaterdag vrij en iedereen had wat te doen. Zou naar een festival gaan met mijn beste vriendin en haar man maar die besloten niet te gaan. Daten staat op een laag pitje want oude bekende vertoond weer het gedrag waardoor ik eerder afgehaakt ben. Hij is vaag. Heb een fles wijn naast me staan en ben romcoms aan het kijken. En ik laat me lekker gaan. Had dus wel ff zin in goed nieuws op het date front al is het van iemand anders
Mooi Choco! Dat klinkt naar tweede date?



Een ideaal heb ik niet echt, wel erg hoge standaarden dus ik vermoed niet of ik via Tinder wel iemand ga ontmoeten uiteindelijk. Maar ik heb via Tinder ook pas 1 man gedate, de overige mannen uit het echte leven. Nog 99 te gaan



Gebonden mannen daar begin ik niet aan. Die stuur ik direct terug naar hun partner hahaha. Helaas krijg ik daar irl ook veel belangstelling van. Ik straal wat uit denk ik. Een vriendin van mij heeft altijd overal dronken mannen achter zich aan. Daar heb ik dan weer geen last van.
Alle reacties Link kopieren
Het lijkt wel alsof er veel gebonden mannen avontuurtjes willen: ik heb er ook last van. Dacht ook dat t aan mij lag, maar tis kennelijk universeel. Uiteindelijk word ii bijna de psycholoog die ze weer terug helpt nr hun vrouw.
Alle reacties Link kopieren
Imo dat heet zo lekker hip "open minded" tegenwoordig. Vraag me af of de partner net zo er over denkt.



Net tijdens het swipen een profieltekst. Met voor en achternaam: Groot en dik geschapen. Gebonden dus kan niet ontvangen.

Vraag me af welke vrouw dan denkt jaaaaa!
Alle reacties Link kopieren
quote:Treezebees schreef op 22 juli 2016 @ 10:55:

Ogut heb ook ooit ongeveer zo'n date gehad, moest de hele tijd alle clichés over zelfstandigen aanhoren, kon er geen goed woord over zeggen... waarom date je dan een zelfstandige?? Wat een tijdverlies!



Inderdaad, tijdverspilling. En die cliches... praat me er niet van. Hij wilde in contact komen met mijn baas want hij kon wel iets betekenen voor onze organisatie... Dat dan weer wel he, ook al is het overheid. Maar ik werk bij de overheid en dat kon absoluut niet want hij was een totaal andere weg ingeslagen...



Rens, dat je geen zin hebt zegt heel veel...



Korset, welkom. Betalen of niet, hangt van het moment af. Soms betaald de man, soms ik mijn eigen deel en ik heb een keer alles betaald omdat de heer in kwestie hem gesmeerd was. Fysieke aantrekkingskracht is voor mij dat ik het voor mij kan zien dat wij met zijn 2 tussen de lakens liggen. Kriebeltjes.



Leuk Choco !!!



Zelf paar dagen met moeilijke man en de kids doorgebracht op hun vakantieadres, was supergezellig. Van redhead niets meer gehoord gelukkig, verder ook geen lijntjes meer, dus ga vanavond maar weer ff op rp gluren.
I am an angel, but when you break my wings I will fly on my broom... ;-)
Alle reacties Link kopieren
Open minder my ass!! Die gasten zien eem stoere onafhankelijke vrouw en gaan dan jagen. Want zoveel leuker dan die zorgzame saaie vrouw thuis. Terwijl als diezelfde kerels single zijn dan zoeken ze juist zorgzaam. En ze vergeten dat saai eigenlijk vertrouwd is. En dat is juist positief. Droeftoeters.



Tenminste dat idee krijg ik n beetje. Anders kan ik t ook niet verklaren waarom vooral gebonden mannen mij leuk lijken te vinden.
Dat zou zomaar kunnen kloppen want ik val ook in dat profiel. Niet dat ik niet zorgzaam ben, maar dat weten alleen de mannen waarvoor ik gevallen ben
Alle reacties Link kopieren
@ Rens, je kan gewoon nog een keer afspreken. Maar of er meer gevoel bij gaat komen.. Het kan, bij mij is dat meestal niet het geval.



@Ogut, hebben jij en moeilijke man nu gewoon een vriendschappelijke relatie? Waarbij jullie allebei met anderen daten als het zich voordoet?



@Choco, leuk! Ik heb een tijdje contact gehad met een expat uit Griekenland. Maar het is een beetje verwaterd en niet tot een date gekomen dus. Klinkt iig leuk genoeg voor een vervolg. En ja, vreselijk die eerste minuten...



@Korset, bij mij ligt het erg aan de persoon en de situatie hoe het gaat met betalen. Hij alles of splitten. Dat tweede stel ik meestal wel voor maar als een man graag alles betaald vind ik het prima. Tenzij ik echt geen vervolg wil en hij wel, dan probeer ik wel te splitten. Nog niet meegemaakt dat een man mij alles liet betalen...

En ja ik heb ook wel dat ideale plaatje. Probeer wel verschillende mannen te daten maar als ik er niks bij voel houdt het gewoon op. Dus die fysieke aantrekkingskracht is idd: wil ik met m'n zoenen en tzt samen in een bed liggen...? Als dat niet het geval is, jammer maar helaas. Ben niet op zoek naar vriendschappen (kan natuurlijk wel een keer per ongeluk gebeuren).



Ik heb geen last van getrouwde mannen... Wel onlangs via via op feestjes een leuke klik gekregen met een man die getrouwd is. Er is een prettige wederzijdse klik dus als ie niet getrouwd was... Maar beiden geen toenadering gezocht hoor. Maar wel een beetje jammer dat je dan weer eens een goede klik hebt met iemand en meneer getrouwd is!



En Fam, wat betreft buurman... We hebben nu inmiddels al een klein jaar contact met een soort break afgelopen winter. Sterke aantrekkingskracht al merkte ik de afgelopen tijd dat het ietsie minder werd. Onlangs samen een avondje uit geweest (doen we eigenlijk nooit) en toen kwam de spanning wel weer terug. Ik denk dat ik gewoon meer nodig heb dan alleen fwb die ik thuis zie. En wil ik echt serieus voor een ander open staan dan moet ik hier denk ik mee stoppen... Ik neem me dus nu echt voor dat gesprek aan te gaan... maar of het me lukt... WIl hem namelijk aan de andere kant ook nog niet echt kwijt. Is het nog te leuk voor. Ik moet gewoon head over heels voor iemand vallen, dan komt het wel goed;-)

Verder nog wel wat lijntjes, maar nog geen concrete dates.



En die profieltekst (zie even niet meer wie hem opschreef, maar...)
Alle reacties Link kopieren
Een 2e date... ik weet het eerlijk gezegd niet helemaal. Kreeg gisteravond wel meteen een berichtje met een bedankje voor de leuke avond en dat ie hoopt dat ik het net zo leuk vond als hij dat vond. Zo schattig! Toen heb ik geantwoord dat ik het ook zeker leuk vond en dat ik ging slapen wenste hem welterusten. Maar tot op heden niks meer gehoord. Dus ja..



@ Corona.. oh ja.. dat ''oh nee'' wat er door je hoofd schiet heb ik ook een paar keer meegemaakt. Afschuwelijk!! Dan wil je eigenlijk het liefst zsm weg, maar vind je het zielig om meteen op te stappen.



Getrouwde mannen zoeken alleen maar spanning om het huwelijk zo ingedut is. Een affaire hier en daar zodat er weer wat leven in de brouwerij is. Weet niet of ze persé op stoere en onafhankelijke vrouwen gaan jagen.
Yolo!
Alle reacties Link kopieren
dank
Alle reacties Link kopieren
Dubbel
Dat is gewoon je de grond in trappen omdat hij zijn zin niet krijgt. Net als dat mannen je dan ineens een slet vinden.
Alle reacties Link kopieren
Nijntje, ja hoor we daten ook met anderen als dat zo uit komt. Maar beiden niet heel erg actief. Hij scharrelt wat met iemand van vroeger (geen brandende liefde, anders had ik dat wel gehoord), ik heb vorige week dus die date gehad met redhead.



Daar is niets verwarrends aan hoor korset, is gewoon een ettertje die geen afwijzing kan hebben.
I am an angel, but when you break my wings I will fly on my broom... ;-)
Alle reacties Link kopieren
Dat denk ik ook korset wat flut en ogut zeggen. Mannen kunnen liefde en seks wel goed scheiden maar wat ik zo van mannen om me heen hoor moeten ze een vrouw toch wel fysiek aantrekkelijk vinden willen ze er seks mee hebben (en leuk, lief, intelligent etc. is dan niet altijd belangrijk).
Alle reacties Link kopieren
Ohja ik heb een nieuwe dating app en zag daar fwb op staan. We hebben t niet zo vaak over daten met anderen maar ik wil er op een luchtige manier toch even benoemen ( via de app). Als we er allebei niks van zeggen is het ook een beetje raar.. (Als we elkaar weer zien). Ik kan wel iets sturen toch als 'hé, zag je op ... staan, is het wat;)' ?
Alle reacties Link kopieren
Nijn. Je kan het best erover hebben. Heel luchtig. Maar het is toch geen geheim dat jullie allebei gewoon daten los van elkaar.



Korset. Sommigen zullen het wel kunnen zonder de ander fysiek aantrekkelijk te vinden en de ander niet. Kan ook aan het moment liggen. Als het alleen de lust is zal het misschien ook minder belangrijk zijn. Aantrekkelijkheid voor liefde is veel breder met uitstraling, fysiek humor etc. En een combinatie met persoonlijkheid. Ook bij een FWB.



Corona, Vrouwen en mannen die vinden dat het ingedut is zullen soms de spanning opzoeken. Ingedut hoeft niet zozeer de relatie op zich te zijn volgens mij. Kan ook alleen zijn omdat het tussen de lakens veel minder spannend is of tot bijna niets.



Ook een relatie met een stoere onafhankelijke vrouw/man kan ingedut raken. Ik denk niet perse op onafhankelijke vrouwen gaan jagen. Dat is niet op het eerste gezicht te zien als je je oog op iemand laat vallen.



rens. Met vaste date zou ik dan deze week niet afspreken als je je zo voelt. Heb je het gevoel dat je hem helemaal niet meer wil gaan zien. Wat ik lees zijn de gedachten en gevoelens nu heel verwarrend. Geef het even rust ruimte. Ook wat het gevoel bij je laatste date is. Als het een overtuigende ik weet het niet is zou ik het bij één date laten.



Mijn date pauze/rust heb ik nog steeds. Het geeft voor nu veel meer rust. niet actief online. Wel heb ik contact met voorjaarsvrouw wat nu een toch wel een fwb is. Niet steeds de focus om steeds te kijken naar profielen, reageren, starten van gesprek, leren kennen, afspreken etc. Lekker van de zomer genieten. Een vrouw nog steeds contact mee. Voor mijn vakantie een hele leuke date mee gehad. Gaan afspreken volgende week als zij van vakantie terug is.
Alle reacties Link kopieren
Klinkt niet echt als een datepauze Pat :-) meer als een zoek pauze .
I am an angel, but when you break my wings I will fly on my broom... ;-)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven