Once in a lifetime mome.... *POEF*

20-10-2008 21:30 99 berichten
Alle reacties Link kopieren
Oud bericht.
Alle reacties Link kopieren
Ja hoor Senna, als jullie beide elkaar weer willen zien dan gebeurd dat gewoon. Meestal op een moment dat je er net niet op rekent.



Heb het zelf ook 2 jaar terug meegemaakt. Laat me nooit echt meer los



@Yaya, ik wil ook zo'n ex. Wel graag zonder vrouw en kinderen
Alle reacties Link kopieren
TBG, die (erg leuke) vrouw en kinderen maken hem nu juist zo bijzonder voor me! Dat we elkaar 28 jaar kennen en nog steeds zulke goede vrienden zijn is zo speciaal. Ze vroegen vandaag ook hoe we elkaar kenden en toen vertelden we dat we vroeger 'verkering' hadden, dat vonden ze zo grappig. En hij en ik? We houden gewoon van elkaar, zonder enig voorbehoud.
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
quote:desteny schreef op 21 oktober 2008 @ 15:53:

ik ben ook een realist,maar weet tegelijkertijd ook dat er meer is.

en net wat jij nu ook zelf zegt;als je hem weer tegen komt,weet je dat het zo hebt moeten zijn.

wat er dan verder gebeurd is dan aan jullie zelf (ben voor de aanpakhouding!)



Precies, dat bedoel ik nou.

Ik weet ook zeker dat er meer is dan wij kunnen beredeneren of zien. Dat gevoel had ik bij de ontmoeting met mijn man ook, en toen was ik nog maar een jong bakvisje van 16. Ik wist dat hij en ik bij elkaar hoorden.

Je zult geduld moeten hebben tot je elkaar weer tegenkomt. En dat is supermoeilijk, ik weet het. Je denkt aan niets anders meer, en tegelijkertijd weet je niets van hem, nog geen naam. Geniet ervan want dit is zo bijzonder.
Alle reacties Link kopieren
Senna, waarom ben je steeds aan het beargumenteren dat deze ervaring ècht was? Niemand trekt je verhaal hier toch in twijfel?



Ik heb een zelfde ervaring gehad, en ben inmiddels al jaren gelukkig getrouwd met deze 'liefde op het eerste gezicht'. Mijn verhaal lijkt erg op dat van Madiken trouwens, inclusief de 2 maanden.
Alle reacties Link kopieren
ik denk dat ik dat doe om het tot mijzelf door te laten dringen. ook zie ik hier in andere topics vaak reacties als: pfff..kom op ;)

ik wil dus voor het beeld zeker hebben dat jullie begrijpen hoe het was. madiken, ik herken veel in je omschrijving.



en ja, ik heb hem pas 1x gezien, waar gaat het over. maar, ik ben behoorlijk van de kaart. dit heb ik nog nooit meegemaakt en ik krijg hem niet uit mijn hoofd. ik lach wel..hier ook, maar hoe meer ik er over nadenk ik meer ik voel: ik moet hem echt zien. ik word zelfs ergens wanhopig...omdat.... ja dat kan toch, liefde op het eerste gezicht? en stel je dan voor dat ik hem vandaag niet zag :(



ik zou niet weten waar te beginnen met zoeken. ik ken hier weinig mensen. dit station is ook echt een knooppunt, den haag cs ook. good luck myself.



hm.. komt wel goed ;) zakt wel.... en wow..als ik hem zie, dan weet ik nu zeker dat ik een stap zet. wat heb ik te verliezen.



fijne avond nog allemaal.
Alle reacties Link kopieren
posters op hangen op die plaats.met een verzoek om je te mailen.wel ff speciaal account voor aanmaken.en verborgen vraag er in zetten, die alleen hij kan beantwoorden.

zodat je ook weet dat HIJ ut is die reageerd

soort eigentijds assepoesterverhaal
Alle reacties Link kopieren
Ooh waauuw, ZEEEEEEEEEEEER herkenbaar, senna, hier spreekt het meisje van de pont, die inmiddels een heuze date heeft met het mannetje van de pont. Het is dus gewoon mogelijk!!!!!



(enne, wat schrijf je meeslepend zeg!! Kreeg helemaal kriebels in m'n buik!)



Maar goed, ik heb er echt weken en weken op moeten wachten, hij kwam gewoon niet meer opdagen, wat ik niet snapte: als je toch hebt laten merken dat je iemand wel leuk vindt ga je daar toch iedere dag staan!! Maar nee.... zo werkt dat schijnbaar niet bij mannen.

Gek werd ik er van, net als jij nu. Helemaal van slag, kon niet meer eten, dacht alleen nog maar aan hem. En het enige dat ik kon doen was lijdzaam afwachten...



En toen was hij er vorige wk ineens weer: ein-de-lijk dat eerste gesprekje en gister gewoon een afspraak gemaakt!



Het is àllemaal mogelijk dus! Misschien zal je lang moeten wachten, maar het kan hem gewoon ook niet koud hebben gelaten, kan gewoon niet!

Maar mannen zitten toch anders in elkaar dan wij, durven niet, of moeten het eerst even laten bezinken.

Of missch kòn hij om wat voor reden vandaag ècht niet daar zijn op dat tijdstip...



IK ga iig voor je duimen...
Het is goed openhartig naar anderen te zijn, maar met eerlijkheid moet je voorzichtig zijn, en als het mogelijk is moet je respectvolle en aardige woorden gebruiken. Confucius
Alle reacties Link kopieren
Ik heb vrijdag dus die date met hem: zal ik hem eens vragen wat hem nou bezield heeft in al die afwezige weken? (in andere bewoording natuurlijk) Misschien gaan we dan begrijpen hoe mannen met zoiets omgaan. Senna, je vroeg je namelijk af of mannen nou zo anders zijn... Ik houd je op de hoogte.
Het is goed openhartig naar anderen te zijn, maar met eerlijkheid moet je voorzichtig zijn, en als het mogelijk is moet je respectvolle en aardige woorden gebruiken. Confucius
Alle reacties Link kopieren
hoi klussertje, heb jouw verhaal ook met een lach en interesse gelezen. het is wat jij zegt, het is wat ik denk. ok, gegeven het feit dat mannen anders zijn: dit kan hem ook niet in de koude kleren zijn gaan zitten. jij begrijpt het dus vast als ik zeg dat zijn blik niet zo maar een blik was. ik hoop er op dat er meer komt. ik heb totaal geen twijfel in mij: mocht ik hem zien..ik geef een duidelijk signaal....



dat het bij jou toch uiteindelijk ook gewoon zo ver is gekomen! ;)



maar, het begrijpen van de man zie ik als een heel proces op zichzelf ;) voorlopig maar gewoon er vanuit gaan dat dit toeval was, en verder gaan vanaf daar.



maar alsssssssssssssss ik hem toch zie...

poehhh...pffeewwww......



vandaag helaas 's morgens ergens anders heen voor werk, maar vanavond gewoon weer vanuit Den Haag weg.

snel mijn ipod opladen: muziek op mijn hoofd is goed tegen het toch wat wiebelende gevoeld ;)



dank voor je berichtje! leuk!
Alle reacties Link kopieren
Hè moet je vanmorgen ergens anders heen? Je laat ons wel in spanning hè? Ik ben ook van mening dat jullie elkaar echt wel weer tegen komen!

Ik ben zo spannend!!! Leuk verhaal hè Klus?
Alle reacties Link kopieren
Een ipod is erg fijn op dit soort momenten

(zie ook topic 'muziek als je verliefd bent' ofzoiets)



Ja, toptopic Kap.! Goede tip.

Hoop zó dat dit goed gaat komen. Ik zie het helemaal voor me bij die tram in Den Haag...
Het is goed openhartig naar anderen te zijn, maar met eerlijkheid moet je voorzichtig zijn, en als het mogelijk is moet je respectvolle en aardige woorden gebruiken. Confucius
Alle reacties Link kopieren
Nou moet ik daar weer gaan posten bij de tram in Den Haag! Met spandoek Go Senna Go!! hahahaaahaha
Alle reacties Link kopieren
Oh Klussertje, wat gaaf dat je een date hebt met je pontgod!!!



En Senna, ik weet zeker dat jullie elkaar weer gaan zien, wanneer is echter de vraag. Maar heb vertrouwen dat het gebeurt. Ik snap helemaal wat je bedoelt met zijn blik. Dat had mijn man destijds ook. Ik kon erin verdrinken! Ik ben hem enkele dagen na de eerste ontmoeting tegengekomen 's avonds in de stad. En we keken elkaar aan (kwamen elkaar tegemoet gelopen) en toen ik nog eens omkeek lipe hij achterstevoren verder! Ik wist niet wat me overkwam. Maar ik wist toen wel dat hij meer dan gewone interesse in mij had. Ik heb die nacht niet geslapen. Pas weken later ontmoeten we elkaar weer in een kroeg waar een concert was. Hardstikke druk en toen zag ik HEM. We stonden redelijk ver van elkaar vandaan maar hebben uren naar elkaar staan kijken. En maar weer wegkijken. Wat een spannend spel was dat. Toen moesten wij gaan (we waren net 16 en moesten nog op tijd naar huis, jaja) en hij heeft me nog een tijd lopen zoeken zei hij achteraf. Hij durfde me niet aan te spreken, was zich moed aan het indrinken. En toen was ik weg.

In de tussenliggende weken werd ik helemaal gek, ik moest en zou contact met hem krijgen. En dat is dus gelukt. Gewoon, out of the blue opgebeld en hem alles verteld. Het was de spannendste week van mijn leven, die week voor onze date. En toen we elkaar weer zagen, sprongen de vonken eraf. We hebben op het eind van de avond gezoend en meteen weer afgesproken. En zijn nooit meer uit elkaar gegaan. Ik kan er nu nog met terugwerkende kracht verliefd op worden, op dat gevoel. En op hem natuurlijk. Hij is echt mijn droomman.



Ik hoop dat het voor jou ook zo zal uitpakken. Denk maar heel vaak aan hem en doe dan alsof je hem al "hebt". Dan komt het vanzelf naar je toe (ik heb The Secret gelezen en volgens mij werkt het echt).

Anyway, genoeg gezwamd, laat ons even weten of hij vandaag weer is opgedoken. Succes meid!
Alle reacties Link kopieren
Ja Kap, je hebt er druk mee met al die openbaarvervoerliefdes.

Van de pontgod of bootstoot, naar de tramman (oid). Op dat spandoek niet GOOO Senna GOOO, maar GOOO Tramman GOO, Senna gaat er sowieso wel helemaal voor natuurlijk We moeten met z'n allen als een soort heksen zo hard mogelijk aan hem in die tram denken, dat hij er vanmiddag of morgen onbewust vanzelf naar toe gedreven wordt.......

en dan....



ps K., zaterdag gaan wíj met spandoek posten bij club tijdens ADE maar da's weer een ander topic...
Het is goed openhartig naar anderen te zijn, maar met eerlijkheid moet je voorzichtig zijn, en als het mogelijk is moet je respectvolle en aardige woorden gebruiken. Confucius
Alle reacties Link kopieren
nog 4 uurtjes en dan
Alle reacties Link kopieren
nog 2 uurtjes....
Het is goed openhartig naar anderen te zijn, maar met eerlijkheid moet je voorzichtig zijn, en als het mogelijk is moet je respectvolle en aardige woorden gebruiken. Confucius
Alle reacties Link kopieren
16:57. ik ben weer op mijn werk. was de hele dag buiten de deur. er door de drukte even niet meer aan gedacht, maar nu de tijd nadert weer vol op. word er wel een beetje spastisch van ;) zit me nu al druk te maken omtrent de timing: was ik soms te laat? (ja, dat was ik...en op een gegeven moment ging ik zelfs echt geloven dat ik die maandag veel later was weggegaan..maar aan mijn laatste mail zag ik dat ik echt uiterlijk 18:00 naar buiten ben gelopen, dus ik moet rond 18:05 de RS hebben genomen). ik denk heel sterk aan hem..maar soms heb ik moeite om zijn gezicht voor me te zien.



pf. ik heb geen flauw benul hoe oud hij ongeveer is..wat hij doet. het enige gegeven dat ik heb, is dat ik getuige ben geweest van hoe hij keek, hoe vaak en hoe indringend. ik heb het desbetreffende boek nooit gelezen, maar er zit vast een kern van waarheid in ;) alleen..nu al inbeelden dat ik "hem heb" vind ik erg lastig ;) immers, als hij het echt ook zo sterk had, waar was hij dan gisteren. ok ok...laat ik wat escapes in het verhaal houden: mogelijk waren er redenen waarom hij er niet was, en hoopt hij mij toch nog een keer te zien. ik vond het alleen op een gegeven moment zo wel sneu van mezelf als sneu voor mezelf ;) ik ging al denken toen de RS weg reed uit Den Haag: ok, misschien zie ik hem dan wel als ik weer uit stap ;) ik vind mezelf wel erg schattig...lief...aaaaaandoennnlijk ;)



jongens...meisjes...potverdrie...als ik hem toch echt weer zie, volgens mij sta ik dan zo in vuur en vlam dat ik niks meer kan. aan de andere kant: als ik zie wat een dergelijk incident met mij doet, kom op myself, dan moet ik handelen. madiken: ik ben geen 16 meer ;) ik ben een stoere vrouw van 30 (maar nog erg kinderlijk..niet serieus... hehe). in feite ben ik gewoon nog steeds een erg onzeker meisje. in het algemeen niet snel van de kaart, laat staan verliefd. dit was gewoon een magical moment



nog 57 minuten, dan ga ik naar buiten. ik beloof hoop te houden, als ik hem nu niet zie. dan is er altijd nog volgende week maandag.. en anders, time will tell!



ik zal vanavond nog even achter de pc gaan zitten om de volgers hier een update te geven.



baai ;)
Hahaha, ik wilde me net al melden. Ik zat ook in die RR. Heb ik net de romantiek weer gemist :-)
Alle reacties Link kopieren
Senna, over in vuur & vlam staan als je hem ooit weer ziet: dat kán, maar de kans dat het gevoel op den duur toch wegebt is natuurlijk groot (als je hem dus niet meer ziet). Kan het zijn dat het niet meer zo hevig terugkomt als de 1e keer. Als dat wel het geval is: meteen actie ondernemen!



Met de pontman sloeg de bliksem die ene keer zó giga hevig in dat ie die dagen (weken) alles van me gedaan had kunnen krijgen, áls ik hem weer tegen zou zijn gekomen. Maar het duurde zó lang, en ik zag in the mean time ook nog 'ns een àndere leuke vent voorbij komen... nou ja, met als gevolg dat ie nu éigenlijk net iets te laat is met z'n date-actie.



Tenminste, ik heb ècht-ècht zin in de date, maar wat ik tóen voelde, voel ik nu helaas niet meer... vind ik best jammer, maar tis nie anders... missch maar beter ook... zal wel het lot zijn (geloof erg in 'het lot' de laatste tijd...)



MAAR GOED! dat hoeft voor jou niet te op te gaan natuurlijk!!

Time will tell



[ ik begin trouwens ernstige verslavingsverschijnselen te vertonen wat bereft dit forum -Mens, get a life!- Hebben meer mensen daar last van? maar dat ff terzijde]
Het is goed openhartig naar anderen te zijn, maar met eerlijkheid moet je voorzichtig zijn, en als het mogelijk is moet je respectvolle en aardige woorden gebruiken. Confucius
Alle reacties Link kopieren
helaas pindakaas...



je hebt wel gelijk over dat weg-ebben gelukkig. de tijd heelt alle wonden, hehe. ik voel me er nu al minder dramatisch onder dan gisteren ;)



ik ga er nu mee stoppen, ook met hier schrijven er over. het gaat nu nergens over wie weet kom ik hem nog tegen, ik zal het dan nog met jullie delen. nu maar door met lekker suf voor me uit kijken in de randstadrail ;)



bedankt voor alle leuke reacties!
Alle reacties Link kopieren
Hey Senna, wat jammer!



Weet je al hoe je je nieuwe topic gaat noemen voor het geval je hem wel tegenkomt? Ben wel benieuwd hoor, omdat zulke dingen toch vaak gebeuren als je ze het minst verwacht.



Liefs X
Alle reacties Link kopieren
ok, als je nieuws hebt: meteen melden!!

Je hebt gelijk ook, wijs besluit. Beeeetje snel, maar toch... voor je het weet ben je net zo'n addict als wij en kom je nergens anders meer aan toe (eten bijv. zoals ik nu) :-S





...wedden dat ie er morgen gewoon staat!

Het is goed openhartig naar anderen te zijn, maar met eerlijkheid moet je voorzichtig zijn, en als het mogelijk is moet je respectvolle en aardige woorden gebruiken. Confucius
Alle reacties Link kopieren
Wel melden wanneer jullie elkaar weer vinden he!
Alle reacties Link kopieren
quote:senna78 schreef op 22 oktober 2008 @ 17:03:

16:57. ik ben weer op mijn werk. was de hele dag buiten de deur. er door de drukte even niet meer aan gedacht, maar nu de tijd nadert weer vol op. word er wel een beetje spastisch van ;) zit me nu al druk te maken omtrent de timing: was ik soms te laat? (ja, dat was ik...en op een gegeven moment ging ik zelfs echt geloven dat ik die maandag veel later was weggegaan..maar aan mijn laatste mail zag ik dat ik echt uiterlijk 18:00 naar buiten ben gelopen, dus ik moet rond 18:05 de RS hebben genomen). ik denk heel sterk aan hem..maar soms heb ik moeite om zijn gezicht voor me te zien.



pf. ik heb geen flauw benul hoe oud hij ongeveer is..wat hij doet. het enige gegeven dat ik heb, is dat ik getuige ben geweest van hoe hij keek, hoe vaak en hoe indringend. ik heb het desbetreffende boek nooit gelezen, maar er zit vast een kern van waarheid in ;) alleen..nu al inbeelden dat ik "hem heb" vind ik erg lastig ;) immers, als hij het echt ook zo sterk had, waar was hij dan gisteren. ok ok...laat ik wat escapes in het verhaal houden: mogelijk waren er redenen waarom hij er niet was, en hoopt hij mij toch nog een keer te zien. ik vond het alleen op een gegeven moment zo wel sneu van mezelf als sneu voor mezelf ;) ik ging al denken toen de RS weg reed uit Den Haag: ok, misschien zie ik hem dan wel als ik weer uit stap ;) ik vind mezelf wel erg schattig...lief...aaaaaandoennnlijk ;)



jongens...meisjes...potverdrie...als ik hem toch echt weer zie, volgens mij sta ik dan zo in vuur en vlam dat ik niks meer kan. aan de andere kant: als ik zie wat een dergelijk incident met mij doet, kom op myself, dan moet ik handelen. madiken: ik ben geen 16 meer ;) ik ben een stoere vrouw van 30 (maar nog erg kinderlijk..niet serieus... hehe). in feite ben ik gewoon nog steeds een erg onzeker meisje. in het algemeen niet snel van de kaart, laat staan verliefd. dit was gewoon een magical moment



nog 57 minuten, dan ga ik naar buiten. ik beloof hoop te houden, als ik hem nu niet zie. dan is er altijd nog volgende week maandag.. en anders, time will tell!



ik zal vanavond nog even achter de pc gaan zitten om de volgers hier een update te geven.



baai ;)



Nee, dat weet ik dat je geen 16 meer bent. Leeftijd doet er bij zoiets ook eigenlijk niet toe want ik was dan wel 16 toen het mij overkwam, maar ik weet zeker dat het nu nog precies hetzelfde zou gaan en voelen, en nu ben ik 34. Ik ben altijd wel zo geweest dat als ik echt iets wilde, ik daar alles voor in het werk stelde. Ik zeg altijd; je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan dan van de dingen die je niet hebt gedaan.

Het is niet zo gek dat je op het moment dat je hem tegenkwam, niet veel durfde terugkijken, en al helemaal niets te zeggen.Het gaat dan ook zo snel dat het voorbij is voordat je het weet. Maar trust me, er komt wel een nieuwe kans.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven