Op vakantie met vriend, financiën
zaterdag 25 augustus 2018 om 10:22
zaterdag 25 augustus 2018 om 16:16
Thanks!
TO, waarom is het niet bespreekbaar?
zaterdag 25 augustus 2018 om 16:25
Ik kan de reacties niet vinden van TO
zaterdag 25 augustus 2018 om 16:46
Ik kan ze ook op die manier niet vinden, dit doen ze toch alleen bij een nieuwkomer?, to is geen nieuwkomerTanteBedelia schreef: ↑25-08-2018 16:27Op het loepje klikken bij diegene die het topic is begonnen.
zaterdag 25 augustus 2018 om 19:57
Hallo iedereen! Ontzettend bedankt voor alle reacties! Ik heb daardoor mijn moed bijeen geschraapt en ben toch een gesprek met hem aangegaan. Het verliep in de eerste instantie vrij stroef, maar hij begrijpt me inmiddels wel. Daarom hebben we (gelukkig) een goede oplossing gevonden: een gezamenlijke pot waarbij ik 30% van het totaal inleg en hij 70%. Ik heb hem ook een aantal reacties voorgelezen en dat hielp wel volgens mij, dus nogmaals bedankt!
zondag 26 augustus 2018 om 09:50
Niks aan toe te voegen. Dit dus...redbulletje schreef: ↑25-08-2018 11:03Beetje raar dat je wil samenwonen met zo'n hork. Als hij meer verdient dan legt hij gewoon meer bij voor 'n vakantie. Hij woont notabene samen met jou! Het is geen vrijblijvende fling meer. Ik zou hem alleen op reis laten gaan en als hij terugkomt ben jij verhuist.
In mijn omgeving zie ik het iedereen doen. Degene met het hoogste inkomen betaald gewoon wat meer als dat nodig is. Samen op vakantie is fijn en goed voor je relatie.
Edit: ik zie nu je laatste reactie. Fijne vakantie
zondag 26 augustus 2018 om 09:53
Waarom haal je de openingspost weg?Laura94 schreef: ↑25-08-2018 19:57Hallo iedereen! Ontzettend bedankt voor alle reacties! Ik heb daardoor mijn moed bijeen geschraapt en ben toch een gesprek met hem aangegaan. Het verliep in de eerste instantie vrij stroef, maar hij begrijpt me inmiddels wel. Daarom hebben we (gelukkig) een goede oplossing gevonden: een gezamenlijke pot waarbij ik 30% van het totaal inleg en hij 70%. Ik heb hem ook een aantal reacties voorgelezen en dat hielp wel volgens mij, dus nogmaals bedankt!
zondag 26 augustus 2018 om 09:54
Dat is een forumbug