..we gaan scheiden...

14-12-2010 16:22 15 berichten
Alle reacties Link kopieren
vandaag na een lange tijd van gedoe met mijn lief hebben we samen in de grootste harmonie mogelijk, besloten om te gaan scheiden.



Heb geen idee hoe zo iets werkt, we hebben niet veel gezamelijke bezittingen, geen kinderen, geen huis, geen geld te verdelen.



Verder ben ik er wel heel vcrdrietig over en hoop ik hier wellicht wat te kunnen spuien.



Ik ben heel opgelucht dat we het er beiden helemaal over eens waren. We hebben geen ruzie, zijn niet boos maar wel verslagen erover.



zo raar dat al het gezeur nu meteen wegvalt.



we houden heel veel van elkaar en ik kan het echt nog niet bevatten.
Alle reacties Link kopieren
Maar waarom als jullie HEEL VEEL van elkaar houden????
wees jezelf, er zijn genoeg anderen.
Alle reacties Link kopieren
quote:arrasje schreef op 14 december 2010 @ 16:29:

Maar waarom als jullie HEEL VEEL van elkaar houden????Dat snap ik ook nooit zo.
Frankly my dear, I don"t give a damn
Alle reacties Link kopieren
Hoe lang waren jullie getrouwd? Als je bijna niets te verdelen hebt zal de praktische kant wel makkelijk te regelen zijn. 1 van beide het huis uit en dat was het. Maar inderdaad de vraag, waarom uit elkaar als jullie nog zoveel van elkaar houden. Dat maakt het emotioneel extra zwaar.
Alle reacties Link kopieren
Zij houdt heel veel van hem, maar niet andersom...



Of hij zegt ook dat hij veel van haar houdt, maar is ondertussen wel opgelucht met scheiding.
Alle reacties Link kopieren
houden van is soms niet genoeg denk ik..... zelfs als je van elkaar houdt kunnen er spanningen en ruzies zijn, andere toekomstvisies hebben e.d.
Alle reacties Link kopieren
He Saai, wat verdrietig dat jullie er toch niet uit zijn gekomen. Heb tijdje terug meegelezen op een topic van je.



Natuurlijk lijkt nu alle ellende weg te vallen. Maar vergeet niet waarom je de stap gezet hebt.



Maar vooral een hart onder de riem. Goed dat je de knoop hebt doorgehakt, je verdient het om gelukkig te zijn in je relatie!
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat dat veel van elkaar houden wel meevalt eerlijk gezegd. Ik denk eerder dat de verslagenheid komt door de mislukking van jullie huwelijk. Het is uiteindelijk toch falen.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het raar dat er gezegd wordt dat je niet kan scheiden als je nog heel veel van elkaar houdt. Al hou je nog zo veel van elkaar, als je elkaar ongelukkig maakt heeft bij elkaar blijven ook geen zin.



Snaai, succes. Het forum is een uitstekende plek om je gevoelens kwijt te kunnen
Alle reacties Link kopieren
waar is snaai?
wees jezelf, er zijn genoeg anderen.
Alle reacties Link kopieren
quote:The_Jets schreef op 14 december 2010 @ 20:24:

Ik vind het raar dat er gezegd wordt dat je niet kan scheiden als je nog heel veel van elkaar houdt. Al hou je nog zo veel van elkaar, als je elkaar ongelukkig maakt heeft bij elkaar blijven ook geen zin.



Snaai, succes. Het forum is een uitstekende plek om je gevoelens kwijt te kunnen



Dat is waar, maar... een hele grote maar.



Het hoge woord is eruit en het gezeur is ineens gestopt. Me dunkt dat ze er gewoon niet genoeg energie in hebben gestopt om het leuk te maken, nu het ineens ook anders blijkt te kunnen.
Alle reacties Link kopieren
hoi, sorry dat ik er meteen even niet was. Ik heb in mijn huidige plekje namelijk nog geen internet.



Tja, het gaat meer om het ontbreken van een gezamenlijke toekomstvisie. Ook een verslaving van zijn kant speelt mee. Keuzes die hij maakt, verwachtingen die ik had.



Heel erg bedankt voor de reacties.

@helenita2: dankje! ja een ander topic biedt inderdaad meer uitleg over een aantal aspecten.

@aranea,leergierig: ik denk helemaal niet dat hij niet van mij houdt of dat wij niet van elkaar houden. Ik snap niet hoe jullie hier een idee van kunnen hebben.



We hebben eigenlijk allebei het gevoel dat we klaar zijn met proberen. We hebben allebei ons best gedaan om het te laten slagen. Maar kennelijk staan onze verwachtingen te ver uit elkaar. We weten allebei niet wat we nog zouden kunnen proberen en ik weet dat het nu tijd is om het plaatje dat ik me voor ogen had, los te laten. We zijn beiden verdrietig.



We hebben geen ruzie en ik voel me ook wel opgelucht. Ik kan nu stoppen met zo hard mijn best doen als ik heb gedaan de afgelopen 1,5 jaar. Ik hoef me nu enkel op mezelf te richten.



voor nu ga ik heel hard mijn best doen om mijn nieuwe plekje een gezellige stek te maken waar ik blij kan worden.
Alle reacties Link kopieren
Verstandig dat jullie dat nu besluiten, hoe moeilijk ook, maar als jullie verder waren geweest (kids, huis) was het verdriet nog veel groter geweest (niet dat het nu easy is, hoor)







(ik weet 't, typisch een man, altijd van de praktische kant bekijken)
Fijn dat jullie in elk geval eensgestemd zijn, en niet elkaar naar de keel vliegen. Ik kan me voorstellen dat het wel veel moeilijk is, echt word, als de beslissing eenmaal is gemaakt. Veel sterkte!
Alle reacties Link kopieren
bedankt! Ik ben ook nogal van de praktische kant! ;)



Zo ben ik blij dat ik via mijn ouders een plekje heb voor mezelf, met alle voorzieningen. En dat ik een fijne club met vrienden en collega's om me heen heb en mijn hobby's. Mijn ouders doen enorm hun best en daar geniet ik echt van.



Momenteel staat mijn gevoel echt uit. Ik ben dan ook niet zo verdrietig maar vrij optimistisch. Wel slaap ik slecht, droom ik raar en heb ik last van mijn maag. Dus er zal nog wel wat ellende komen denk ik. Maar momenteel even niet en dat is ook lekker.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven