Chlamydia, begrijp er niks van!

28-05-2014 15:09 66 berichten
-
De kans lijkt me het grootst dat 1. je het al heel lang hebt. 2. je vriend gewoon vreemd gaat of 3. hij het tijdens die break van jullie niet zo veilig gedaan heeft als hij zegt.
Dit is dus de eerste keer dat jij je laat testen?



Chlamydia kun je jarenlang ongemerkt meedragen, het is een van de meest voorkomende soa. Misschien heeft je vriend het onveilig gedaan, misschien ligt het aan je eigen onveilige verleden.



En ja, chlamydia kan onvruchtbaarheid veroorzaken. Ik neem aan dat je nu een afspraak met de huisarts hebt staan. Hij kan je verder helpen.
Alle reacties Link kopieren
Vraag je huisarts al je medische vragen en ja, je vriend kan gewoon vreemdgegaan zijn. Ik spreek uit ervaring dat zelfs de meest goedige en onschuldig ogende kerels gewoon vreemdgaan. Helaas pindakaas.
But if you hurt what's mine. I'll sure as hell retaliate.
Tip voor de toekomst; pas condooms achterwege laten als je ALLEBEI bent getest. Als je vriend slim is laat hij zich nu ook testen.
-
-
Als hij niks heeft ligt het aan je eigen onzorgvuldigheid, als hij het ook heeft weet je nog niet waar het vandaan komt. Je zult er waarschijnlijk nooit achter komen.
Ik begrijp niet waarom je wel al je bedpartners hebt laten testen, maar je zelf nooit getest bent. Ik denk dat de kans groot is dat jij het al jaren hebt en je vriend geluk heeft, en niet door jou besmet is.



Ik begrijp dat je graag wil dat je vriend (nu) eerlijk is maar het feit is dat je nu chlamydia hebt dus wat dat betreft verandert er niks.
Jeetje, lijkt me heel rot vooral als je bedenkt dat je op zich toch altijd heel bewust en verantwoordelijk bezig bent geweest.



Ik heb totaal geen kennis over chlamydia, maar hoop dat de huisarts je verder kan helpen en dat je vriend negatief test.
Budapest, verantwoordelijk en bewust vind ik niet rijmen met nooit testen en wel onveilig seksen.
Alle reacties Link kopieren
Wat wil je nu? Je hebt jezelf nooit laten testen terwijl je dat wel van je vriendjes verwachtte? Apart. Hoe dan ook je hebt met drie mannen seks gehad en dezen hadden geen van drieen een SOA toen ze getest werden. Dat betekent dan één van deze drie heren de SOA heeft opgelopen na de test en aan jou heeft doorgegeven, of dat een van deze drie heren gelogen heeft over de uitslag van de test danwel het afnemen ervan, ofwel dat jij jezelf voor de gek houdt en gemakshalve die dronken one-night stand tien jaar geleden even vergeet.



Hoe dan ook, je kunt nu niet zeker weten of je het hebt van vriendlief of niet, tenzij hij negatief test.



Chalmydia is echter behoorlijk besmettelijk, dus grote kans dat hij het ook heeft.
Alle reacties Link kopieren
Lijkt mij dat als jou vriend zichzelf heeft laten testen nadat jullie in het begin van jullie relatie al onveilige seks hadden gehad, dat er dan ook al chlamydia aan het licht had moeten komen? Oftewel... dan heeft hij het toch gekregen nadat jullie samen zijn?
Je kunt ook meerdere keren seks hebben met iemand zonder dat je je soa doorgeeft.
Pfoe lastig. Ook voor je vriend, want die heeft wellicht net zo veel reden als jij om nu te denken dat jij bent vreemdgegaan. Is er een uitgebreide soa-test gedaan of allen op de soa's die mogelijk deze klachten kunnen geven?



In ieder geval je vriend nu ook laten testen ja en een condoom gebruiken tot je de uitslag hebt. Sterkte ermee! Moet je nu een test doen om je vruchtbaarheid te testen?
Alle reacties Link kopieren
quote:m31 schreef op 28 mei 2014 @ 15:33:

Lijkt mij dat als jou vriend zichzelf heeft laten testen nadat jullie in het begin van jullie relatie al onveilige seks hadden gehad, dat er dan ook al chlamydia aan het licht had moeten komen? Oftewel... dan heeft hij het toch gekregen nadat jullie samen zijn?Dat hoeft niet. Je bent, als je een SOA hebt niet altijd besmettelijk voor een ander. Meestal vooral in het begin en afhankelijk van de SOA ben je daarna sommige periodes meer of minder besmettelijk.
-
Alle reacties Link kopieren
Weet niet of het al gevraagd is maar heb je in de afgelopen jaar nog een antibiotica kuur gehad voor iets anders? Grote kans dat het daar dan van weg zou zijn gegaan en het dus iets recents is..
quote:annelaure schreef op 28 mei 2014 @ 15:28:

Budapest, verantwoordelijk en bewust vind ik niet rijmen met nooit testen en wel onveilig seksen.Nu ja, misschien ben ik heel naïef, mijn partner en ik zijn elkaars eerste. Maar als je vriend getest is, zou je toch denken dat je daarna wel zonder condoom kunt seksen. Ik heb werkelijk waar nooit geweten dat SOA's zich pas later laten zien.
-
@ budapest. Het is niet voor niks dat wordt aangeraden met elke nieuwe partner alllebei te testen.
Alle reacties Link kopieren
quote:annelaure schreef op woensdag 28 mei 2014 15:28 Budapest, verantwoordelijk en bewust vind ik niet rijmen met nooit testen en wel onveilig seksen.

Ach er zijn zoveeeeel meer mensen die nooit testen en het altijd zonder doen.. In dat opzicht is to al verantwoordlijk als ze alleen al maar aan de gevolgen denkt, laat staan als ze ook nog haar partners laat testen!



To wat vervelend voor je! Gelukkig is het ni behandeld
Alle reacties Link kopieren
Je kunt chlamydia al heel lang hebben, maar daar kom je niet meer achter vrees ik. Geen idee hoe betrouwbaar je vriend is, maar ik weet wel dat er behoorlijk gemakkelijk iets fout kan gaan met condooms. Ik heb bijna nooit condooms hoeven gebruiken maar dus wel na mijn bevallingen, voordat ik weer aan de pil begon, ivm borst voeding. Ik lieg niet dat zeker één op de 15 kapot ging.
Masque dus omdat anderen het nog slechter doen is to opeens verstandig? Zo werkt het natuurlijk niet. Ze handelt nu heel verstandig dat wel. Maar nooit testen en wel onbeschermde seks is gewoon dom.
Alle reacties Link kopieren
Je zal er nooit achter komen, het kan net zo goed dat jij het al heel lang bij je draagt en het niet via je vriend komt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven