Ik wil in de escort gaan werken....hoe pak ik dat aan?

20-08-2012 19:49 88 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben een 40 jarige alleenstaande moeder en serieus van plan om geld bij te gaan verdienen via de escort.

Wie heeft daar ervaring mee?

Ik wil nl weten hoe ik dat aan moet pakken.
Alle reacties Link kopieren
quote:satansadvocaat schreef op 22 augustus 2012 @ 09:58:

Er wordt hier heel leuk en lief gepraat over escort, terwijl ik een beetje het idee krijg dat de "klant" Satan in de vlees is (vreemd gaande seks belust tuig).

Dat het geen lief beroep is, dat weet ik. Maar alle klanten over één kam scheren en afdoen als satans? Dat gaat me te ver. De h--renloper die ik ken is een van de vriendelijkste mannen ter wereld, van wie ik weet dat hij zich ook inzet tegen vrouwenhandel. Er zijn honderden, duizenden aardige vrijgezellen. En zelfs de vreemdgaander overtreedt geen enkele wet (al breekt hij wel een privé-belofte aan zijn vriendin, wat ik niet vind kunnen).



quote:satansadvocaat schreef op 22 augustus 2012 @ 09:58:

Eh, ik niet begrijp.

Ik begrijp mezelf op dit moment ook niet. Voorlopig doe ik dus ook niks onomkeerbaars.



quote:satansadvocaat schreef op 22 augustus 2012 @ 09:58:

Wat als jij je nieuwe vriend vraagt of hij ooit betaalde seks heeft gehad en hij zegt ja, zou jij hem dan meteen dumpenDat hangt er vanaf. Ik neem het niemand kwalijk dat hij (of zij) betaalt voor seks. Het is legaal. Wat ik wel onaanvaardbaar zou vinden, is als hij het zou hebben gedaan als hij een vermoeden had van vrouwenhandel.
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
En daarbij; 20-jarigen kun je in bepaalde kroegen gratis en voor niks oppikken. Wordt bij de rijpere ervaren 40-jarige al behoorlijk moeilijk. Dus zijn ze zelfs bereid daarvoor te betalen.
Alle reacties Link kopieren
charlene1984, dank voor de reactie.



Ik zit namelijk met een ethisch dilemma, 27 & maagd. Niet al te lelijk, niet al te raar (geen strafblad en erkende psychische afwijkingen). Ga wel uit, heb maanden lang op verschillende datingsites gezeten betaald en onbetaald. Maak zo nu en dan wel praatjes met vrouwen etc. Gewoon een geek die schijnbaar totaal niet in de smaak valt. Gelukkig ben ik er niet altijd mee bezig, maar heb toch wel een keer zin in intimiteit.

Ik heb alleen toch het gevoel dat het een smet is op m'n "levens cv" + zou graag willen dat de eerste keer met een vriendin is en niet een wild vreemde.



Ontopic, schoonheid komt in vele soorten, maten en leeftijden voor. Ik kom wel eens modellen tegen van 40 die bloedmooi zijn.



Maar toch liever een 20'er uit een bepaalde kroeg, dan weet ik dat ze iets van me wil anders dan een zakelijke transactie.
Alle reacties Link kopieren
quote:11115 schreef op 22 augustus 2012 @ 09:37:

als een kant kan kiezen tussen een lekkere strakke mooie 20 jarige of een 40 jarige, waarom zou die een 40 jarige kiezen?



Anderzijds;

als een klant kan kiezen tussen een 20 jarige en een lekkere strakke mooie 40 jarige, waarom zou hij die 20 jarige kiezen.....
Alle reacties Link kopieren
quote:stout1975 schreef op 22 augustus 2012 @ 09:31:

[...]





Waarom zou je niet gewoon naar een parenclub gaan, of je aanmelden op een swingerssite, dan heb je de kerels gewoon voor het uitzoeken hoor.

Of voegt het betaald worden voor seks voor jou iets toe?ga naar le baron daar doen ze aan amateurprostitutie de dames mogen geld vragen om met een man naar boven te gaan,
Alle reacties Link kopieren
Charlene, ik begrijp je heel goed maar ook ik moet je op het volgende wijzen: Pas in hemelsnaam op met wat je doet, en ZEKER als je het in je uppie gaat doen!



Ik zag al heel wat nuttige tips voor je, van o.a. Doddie.



Succes ermee meis, en nogmaals: Be carefull!
Alle reacties Link kopieren
Hoe wil je het belastingtechnisch gaan doen? Zet je het bij nevenactiviteiten, bij inkomsten, of wil je het niet opgeven?



Hoe wil je het qua oppas doen? Welke tijden wil je werken? Wat vertel je je kinderen? Of de oppas?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook al eens hier een topic over gestart, in Werk en Studie. De belangrijkste tip die ik je kan geven, is dit blog helemaal doorlezen:



http://zondares.blogspot.com/



Daar geeft een heel ervaren prostituee haar ervaringen bloot, en ze geeft het meest realistische beeld van het werk dat je ooit kan vinden.
Alle reacties Link kopieren
quote:little_pickle schreef op 22 augustus 2012 @ 11:43:

[...]





Anderzijds;

als een klant kan kiezen tussen een 20 jarige en een lekkere strakke mooie 40 jarige, waarom zou hij die 20 jarige kiezen.....

Haha, inderdaad! Als ik mijn 40 jarige vriendin bekijk... Nee, voor mij geen studentenseks hoor. Van die mooie meiden die nog moeten leren hoe je een man verwent, haha.



On topic : als TO als escorte wil starten : probeer vooraf kalm en haarfijn te bedenken hoe je op sommige opmerkingen en voorstellen gaat reageren. Ik ken iemand die het ooit deed. Je hebt geen idee van welke wensen de klant soms heeft, en er zijn ook heel wat mannen die er van uit gaan dat het feit dat zij betalen hen een absoluut recht geeft om het een of het ander gewoon te eisen.
Alle reacties Link kopieren
quote:jaakds schreef op 23 augustus 2012 @ 00:52:

[...]

als TO als escorte wil starten : probeer vooraf kalm en haarfijn te bedenken hoe je op sommige opmerkingen en voorstellen gaat reageren.

Het is inderdaad nogal confronterend als je op Kinky ziet wat mannen zoal kunnen aanvinken als ze een prostituee selecteren. Er zitten dingen tussen die ik ook in een reguliere relatie niet zou doen.



Overigens ben ik de TO niet; ik hoop dat de discussie over veertigjarigen Tippie40 niet heeft doen besluiten hier niet meer in te loggen. Ze is er in elk geval niet meer. Als ze zich inmiddels realiseert dat ze dit werk niet moet gaan doen, zou dat overigens heel begrijpelijk zijn.
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
quote:stout1975 schreef op 22 augustus 2012 @ 09:31:

[...]



Waarom zou je niet gewoon naar een parenclub gaan, of je aanmelden op een swingerssite, dan heb je de kerels gewoon voor het uitzoeken hoor.

Of voegt het betaald worden voor seks voor jou iets toe?



Ik vind dat "ik zoek spanning" argument wat sommige vrouwen aandragen ook wat merkwaardig: het "ik wil meer geld" argument lijkt me stukken realistischer. Die spanning kan een vrouw die er een beetje leuk en verzorgd uitziet idd op allerlei andere manieren ook krijgen.
Alle reacties Link kopieren
quote:quattro35 schreef op 28 augustus 2012 @ 01:22:

Ik vind dat "ik zoek spanning" argument wat sommige vrouwen aandragen ook wat merkwaardig: het "ik wil meer geld" argument lijkt me stukken realistischer. Die spanning kan een vrouw die er een beetje leuk en verzorgd uitziet idd op allerlei andere manieren ook krijgen.Ik heb gelezen wat je zegt, en het klopt gedeeltelijk, maar niet helemaal. Meer wil ik er (nu) niet over kwijt, maar ik waardeer dat je mee-denkt.
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
quote:charlene1984 schreef op 28 augustus 2012 @ 01:47:

[...]



Ik heb gelezen wat je zegt, en het klopt gedeeltelijk, maar niet helemaal. Meer wil ik er (nu) niet over kwijt, maar ik waardeer dat je mee-denkt.



Er is waarschijnlijk een oneindig aantal erotische voorkeuren of fantasieen, dus die betaalde component zal misschien voor sommige vrouwen een kick kunnen geven oid. Maar uitgaande van een soort gemiddelde persoon leek het mij waarschijnlijker dat 't "spanningsargument" er soms bij wordt gehaald om het gemakkelijker te verantwoorden?

(Jammer dat je jouw zienswijze nog niet wilt motiveren, was erg nieuwsgierig naar 't hoe-en-waarom
Alle reacties Link kopieren
Het wordt erg stil rondom Tippie...
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
Nou Tippie, volgens mij heb je het hier opgegeven om te reageren.. zou ik ook doen met zulke negatieve reacties...Ik heb zeker wel wat goede tips gezien maar in de meeste reacties word je gewoon afgezeken en dat slaat nergens op... Er is niets mis met een dame van 40, sterker nog wanneer ik de keuze heb uit een van 25 of een van 40 dan zou ik voor die van 40 gaan...(ben zelf 37).. Tippie als je van start gaat dan wil ik wel een keer met je afspreken hoor!! Succes en trek je niets aan van dat negatieve gedoe..
elke keer dat je het niet doet, haal je nooit meer in..
Alle reacties Link kopieren
quote:galadriel schreef op 20 augustus 2012 @ 19:50:



Wat heb je in huis? Vrees het ook. Maar misschien heeft ze wel bergen ervaring in huis?
Alle reacties Link kopieren
edi"t; verkeerde topic
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
quote:quattro35 schreef op 28 augustus 2012 @ 02:18:

(Jammer dat je jouw zienswijze nog niet wilt motiveren, was erg nieuwsgierig naar 't hoe-en-waarom

Nou, vooruit dan. Je schreef:



quote:quattro35 schreef op 28 augustus 2012 @ 01:22:

Ik vind dat "ik zoek spanning" argument wat sommige vrouwen aandragen ook wat merkwaardig: het "ik wil meer geld" argument lijkt me stukken realistischer. Die spanning kan een vrouw die er een beetje leuk en verzorgd uitziet idd op allerlei andere manieren ook krijgen.

Ik schreef dat je voor een groot deel gelijk hebt. De meeste vrouwen die in het vak gaan, zo staat in alle rapporten, hebben geld nodig. Maar niet alle vrouwen. De vrouw met wie ik erover spreekt, is er wel mee begonnen omdat ze geld nodig had, maar heeft een collega die de opwinding van een dubbel leven zoekt. Ik herken daar iets in. Mijn inkomen is in elk geval voldoende.



Dat een vrouw die er leuk uitziet elke man kan krijgen, is opnieuw waar. Dus ook op dat punt heb je gelijk. Mijn dubbele leven bestond er tot een tijdje geleden uit dat ik er plezier aan beleefde me in een andere stad te laten oppikken in het café. Niet supervaak, maar het gebeurde en het was té makkelijk.



quote:rovadin schreef op 28 augustus 2012 @ 11:02:

Nou Tippie, volgens mij heb je het hier opgegeven om te reageren.Er staan ook nuttige dingen tussen de opmerkingen hierboven en ik hoop dat Tippie daar voldoende aan heeft. Ze kan ook de post hebben gelezen die ik (op advies van Doddie) op Hookers heb geopend. Daarop kwamen heel goede reacties. Ik heb Tippie een PM gestuurd waarop ze op elk moment mag reageren.
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
De meest voorkomende reden (eigenlijk persoonlijke aanleiding, geen objectieve reden) dat een vrouw in de seks-industrie werkt is financieel (financiële problemen, gewoon meer inkomen willen hebben). Op de tweede plaats (voor sommige escorts is dat omgewisseld) is erg dol zijn op seks (een vrouw die schulden heeft maar niet van seks houdt, kan beter uit de prostitutie wegblijven). Gedwongen prostitutie komt af en toe voor, met dien verstande dat een vrouw die geld nodig heeft (omdat ze in de schulden zit) en "daarom" in de seksindustrie gaat werken, niet gedwongen wordt, maar er nog steeds zelf voor kiest.
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
quote:charlene1984 schreef op 28 augustus 2012 @ 11:26:

[...]

Nou, vooruit dan. Je schreef:

[...]



Ik schreef dat je voor een groot deel gelijk hebt. De meeste vrouwen die in het vak gaan, zo staat in alle rapporten, hebben geld nodig. Maar niet alle vrouwen. De vrouw met wie ik erover spreekt, is er wel mee begonnen omdat ze geld nodig had, maar heeft een collega die de opwinding van een dubbel leven zoekt. Ik herken daar iets in. Mijn inkomen is in elk geval voldoende.



Dat een vrouw die er leuk uitziet elke man kan krijgen, is opnieuw waar. Dus ook op dat punt heb je gelijk. Mijn dubbele leven bestond er tot een tijdje geleden uit dat ik er plezier aan beleefde me in een andere stad te laten oppikken in het café. Niet supervaak, maar het gebeurde en het was té makkelijk.



[...]









Als ik goed tussen de regels door lees wil je graag dat een leuke man én moeite voor je doet, én je daar boven op in gepaste mate betaalt?



Je had 't gevoel dat je te weinig terug kreeg uit zo'n café ontmoeting?
Alle reacties Link kopieren
[weggehaald: Doordat de website werd gerenoveerd, is dit bericht drie keer gepost.]
anoniem_147291 wijzigde dit bericht op 29-08-2012 12:00
Reden: Doordat de website werd gerenoveerd, is dit bericht drie keer gepost.
% gewijzigd
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
[Verwijderd: Doordat de website werd gerenoveerd, is hetzelfde bericht drie keer gepost.]
anoniem_147291 wijzigde dit bericht op 29-08-2012 12:01
Reden: Doordat de website werd gerenoveerd, is dit bericht drie keer gepost.
% gewijzigd
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
quote:quattro35 schreef op 29 augustus 2012 @ 00:45:

Als ik goed tussen de regels door lees wil je graag dat een leuke man én moeite voor je doet, én je daar boven op in gepaste mate betaalt?Ik hoef het niet te doen voor het geld. Ik zoek een ongebruikelijker avontuur dan de avontuurtjes die ik nu beleef. In het café kan ik bijna elke meneer krijgen die ik wil hebben. Ik wil eens weten hoe ik het ervaar als iemand anders, binnen de grenzen die ik aangeef, kiest wat er precies gebeurt.
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
Ik hoor van meer vrouwen (en mannen) dat ze het spannend vinden ervoor betaald te krijgen, een ervaring dat dus de hoer speelt.



Waarom zou ik twijfel hebben aan iemands motieven hierin? het zijn vaak mensen die het inderdaad niet om het geld hoeven te doen.



Ook als ik me laat testen voor soa vraagt de verpleegkundige ons vaak of we aan betaalde sex doen en probeerd ze ons gerust te stellen daar eerlijk voor uit te komen omdat veel stellen dat spannend blijken te vinden. Dat geeft mij het idee dat meer mensen die reden blijkbaar opgeven om aan betaalde sex te doen.



Dat kun je betwijfelen maar waarom zou je? Ik verbaad me wel over meer wensen en fantasieen die mensen blijkbaar op sexgebied hebben, dit kan er 1 van zijn.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
quote:doddie schreef op 29 augustus 2012 @ 10:36:



Ook als ik me laat testen voor soa vraagt de verpleegkundige ons vaak of we aan betaalde sex doen en probeerd ze ons gerust te stellen daar eerlijk voor uit te komen omdat veel stellen dat spannend blijken te vinden. Dat geeft mij het idee dat meer mensen die reden blijkbaar opgeven om aan betaalde sex te doen.





Ik krijg zelfs op SDC nog van stellen het voorstel om betaalde seks te hebben.

Helaas willen zij eigenlijk altijd dat ík betaal.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven