Afrijden HELP!!

23-04-2012 15:33 32 berichten
Alle reacties Link kopieren
Oke dames ik zit dus met een lichtelijk probleem..!

Vrijdag ga ik afrijden en ik ben enorm zenuwachtig en gestrest..

Ik heb afgelopen vrijdag Tussen Tijdse Toets gehad en dat ging niet goed doordat ik ernorm gestrest was en door de spanning zat ik op een gegeven moment helemaal te beven.. Nu heb ik dus voor as vrijdag Valdispert gehaadl.. hoop dat dat al helpt en verder ben ik nog opzoek naar tips... Iemand tips>???
Alle reacties Link kopieren
GESLAAAAGD !!!!!! Ben helemaal blij!!!
quote:vlindertje18 schreef op 27 april 2012 @ 16:30:

GESLAAAAGD !!!!!! Ben helemaal blij!!! Gefeliciteerd.
Alle reacties Link kopieren
GESLAAAAGD!!!!
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik moet 29 augustus afrijden om 13:05 uur voor de eerste keer. Ik heb bij meerdere rijscholen gereden (bij elkaar 3) en ontelbaar veel lessen gehad ;).



Alhoewel ik natuurlijk mijn uiterste best ga doen, heb ik ontzettend het gevoel dat ik ga zakken, want ik doe nog steeds wel wat dingetjes verkeerd (zie niet altijd de borden bijvoorbeeld). Dat is natuurlijk niet erg, want je kunt het altijd een tweede keer doen, maar ik vrees ervoor dat het afrijden net zo'n drama gaat worden als mijn hele rijschool-avontuur.



Ik heb nog wel een paar lesjes te gaan van 1,5 uur, voordat ik ga afrijden, maar ik voel wel al een beetje de zenuwen als ik diverse ervaringen van mensen op internet lees.



Dit wou ik even kwijt



groetjes,

Linda
Alle reacties Link kopieren
Nou ik mag 2 augustus afrijden...4 jaar geleden ben ik 4x opgeweest. Het was toen ook wel een erg hectische periode (overlijden, vader ging terug naar zijn geboorteland enz enz...) en nu dus na die 4 jaar mag ik weer afrijden. Het voelt op de 1 of andere manier wel anders, maar dat neemt niet weg dat ik niet zenuwachtig ben. Ik hoop dat ik dat roze pasje wel mag halen A.s. zaterdag geef ik een feestje thuis dus het zou mooi zijn als het een dubbelfeestje wordt
If someone tells you that you cant, all you have to do is turn around and say Watch Me!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven