Bezichtiging huurwoning
woensdag 12 augustus 2020 om 11:04
Hoi!
Wij hebben onlangs een woning bezichtigd (mijn vriend en ik) en er zijn nog 2 andere geïnteresseerden. Volgens mij zijn wij allemaal nette mensen van ongeveer dezelfde leeftijden. Als wij allemaal de woning willen huren, op basis van wat kiezen ze dan de huurder? Ook voldoen we allemaal aan de eisen anders werden we niet uitgenodigd.
Wij hebben onlangs een woning bezichtigd (mijn vriend en ik) en er zijn nog 2 andere geïnteresseerden. Volgens mij zijn wij allemaal nette mensen van ongeveer dezelfde leeftijden. Als wij allemaal de woning willen huren, op basis van wat kiezen ze dan de huurder? Ook voldoen we allemaal aan de eisen anders werden we niet uitgenodigd.
woensdag 12 augustus 2020 om 11:07
Er is geen inschrijftijd, het is via een makelaardij waarbij je gratis kan reageren op de website.
woensdag 12 augustus 2020 om 11:17
woensdag 12 augustus 2020 om 11:22
woensdag 12 augustus 2020 om 11:28
woensdag 12 augustus 2020 om 11:34
Bij grote verhuurders is het snel en compleet aanleveren van je stukken echt in je voordeel, dan kunnen ze je dossier meteen nakijken en hopelijk geschikt bevinden, dan leggen ze je voor aan de eigenaar of accountmanager en die interesseert het nagenoeg niks wie er in komt, als alles maar compleet is en alle checks kloppen.
woensdag 12 augustus 2020 om 11:53
woensdag 12 augustus 2020 om 12:35
Ik huur nu niet meer maar in het verleden zorgde ik ervoor dat alle papieren snel en compleet aangeleverd werden en ook dat ik de makelaar of verhuurder iets langer kon spreken dan een minuut. Gewoon dat ze een beetje een idee hadden wie ik was (of hoe ik mij voordeed, haha... kwam ook altijd heel zakelijk gekleed). Het laatste appartement dat ik huurde was er eentje waar iemand anders ook belangstelling voor had maar ik heb em wel gekregen. Inkomen is 1 ding maar het moet je ook gegund worden.
woensdag 12 augustus 2020 om 12:55
Wij hebben ooit een huis bezichtigd wat helemaal uitgellefd was. We kregen een beetje het vermoeden dat de eigenaar niet heel veel zin had om alles weer in orde te brengen. We hebben toen aangegeven zelf wel te willen klussen mits de eigenaar al het materiaal betaalde (zou hij ook moeten doen als hij het zelf opknapt namelijk). Toen hebben we dat huis ook gekregen.