Gesmurft

02-01-2012 15:20 28 berichten
Alle reacties Link kopieren
Nu ga ik eens een HEEEEEEEELP onderwerp doen.



Ik ben mijn woonkamer aan het smurfen



Mijn woonkamer is zooo saai. Zwarte meubeltjes, prachtige eiken vloer en witte keuken met zwart blad. Haske mooi, maar zelfs met snufjes niet warm te krijgen.



Ik dacht een mooie grijs achtige blauw tint heel erg mooi te krijgen en was zojuist ijverig begonnen om alvast de randen te verven. Ik hen spijt, spijt, spijt... Aaargg.. het is helemaal smurfen blauw HELP! Wat mot ik hiermee?



*la la lalalalaaaa la la la la laaaaaaaa, la la lala la laaaa la la la la laaaaa, la la la la la la la la la la laaa la, la la la la la la la la la la la la la la la, la la la la la la la la la la laaaaa laaaa, la la la la
Alle reacties Link kopieren
Aubergine is ook mooi! En gezellig :-)
Alle reacties Link kopieren
Dat is idd een mooie kleur. Maar mijn huis is veel te klein voor zulke donkere kleuren.



Het is geen lelijke kleur geworden, maar alsnog veel te heftig in mijn woonkamer, Ik heb besloten dat ik maar weer ouderwets room wit ga schilderen . Deze verf is denk ik wel mooi op mijn slaapkamer. Dan gooi ik er nog iets wit bij om het wat lichter te maken.



Bedankt voor de tips allen!
Alle reacties Link kopieren
En wat als je nu een muur aubergine doet en daar dan een witte kast/stoel/tafel tegenaan zet en lichte, roomwitte accenten? Is dat dan ook nog te donker? Vind ik zelf heel mooi. Ooit gehad met een witte sidetable tegen een aubergine muur en op die sidetable een grote witte vaas met groene varens. Werd echt niet klein of krap.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven