Tttot kluphuis 15

22-10-2012 23:17 2870 berichten
Alle reacties Link kopieren
Welkom in ons klubhuis.



Deze keer hebben we onze intrek genomen in een boomhuis en daar kan (bijna) alles. We delen lief & leed, er wordt getrouwd en gerouwd, gestopt met roken en snoepen, begonnen met studies en nieuw werk.



Wij delen ons boomhuis met onze mini's en onze 4voeters. Buiten staan 2 koeien die je kunt knuffelen. We maken lange wandelingen door het bos en daarna drinken we warme chocomelk met slagroom aan de keukentafel. Schuif gerust aan en klets mee.





Het Kluplied:

Zo vertrouwd, toch zo vreemd

Iedereen anders en toch van alles gemeen

Herkenning en erkenning ineen

Onbekend en toch bekend

Samen zijn wij één

(By Peacy)
Alle reacties Link kopieren
Misschien moet hij zelf eens wat minder zeuren.

Echt, jij houdt contestant rekening met hem, in z'n depressie, zijn welles-nietes kinderwens, zijn blow (verslavings) gedrag.

Hij mag wel eens rekening houden met jou!
Alle reacties Link kopieren
Constant bedoel ik
Ik ga stoppen met de bijbelquiz.

2 vragen, 2 fout .
4 vragen, 4 fout.



Djezus, ik ken toch echt wel de bijbel. Maar dit? :-S
Yeah, 1 vraag goed.
Alle reacties Link kopieren
Nee hij is depressief door?? werk, woonomsttandigheden, ??.
Been there, done that, got the T-shirt.
Door z'n blowen.
Alle reacties Link kopieren
nee niet alleen . Dat onderdrukte de boel juist.
Been there, done that, got the T-shirt.
Misschien door z'n jeugd?
Alle reacties Link kopieren
Maar apa. Ik begrijp dat je begrip voor hem en z'n situatie hebt. Maar hij mag dat ook wel eens voor jou hebben.
Ik ben katholiek opgevoed. Wil nu wel eens weten wat er nog is blijven hangen van de bijbel. Voor jullie denken dat ik zo sneaky katholiek meisje ben, wat niet doet aan sex voor het huwelijk etc.
Ik denk eerlijk gezegd dat jullie elkaar gewoon nu niet begrijpen. Daarmee praat ik niks goed, maar ik herken het wel. Je zit beiden niet goed in je vel, en hebt allebei een ander soort van aandacht nodig, die je elkaar nu dus niet kunt geven omdat ieder in z'n eigen sores zit.

Misschien weet Apa haar eigen onzekerheid en rotgevoel best goed te verwoorden, waardoor het bij vriend weer als gezever en gedram overkomt (wat het trouwens niet is hoor, maar mannen hè), terwijl vriend juist wil dat Apa door z'n dikke schedel kan kijken zodat ze precies ziet wat er met hem is, zonder dat ie er een woord aan vuil hoeft te maken en zij het voor hem oplost.

Dit komt me behoorlijk bekend (van gelukkig alweer lang geleden) voor helaas.
quote:missy_Acy schreef op 23 oktober 2012 @ 20:44:

Maar apa. Ik begrijp dat je begrip voor hem en z'n situatie hebt. Maar hij mag dat ook wel eens voor jou hebben.Oh en dit!
Alle reacties Link kopieren
Dat en aanleg. Maar dat maakt niet acceptabel ofzo. En dat maakt ook niet dat ik me beter voel of niet ook een dip mag hebben.
Been there, done that, got the T-shirt.
Ben gestopt met de quiz. IK doe m op tv mee.
Alle reacties Link kopieren
Ik zit Uitstel van Executie te kijken. Misschien steek ik er nog wat van op!
quote:Apatura schreef op 23 oktober 2012 @ 20:48:

Dat en aanleg. Maar dat maakt niet acceptabel ofzo. En dat maakt ook niet dat ik me beter voel of niet ook een dip mag hebben.



Oh, maar dat is ook zeker niet wat ik bedoel. Tuurlijk is het niet acceptabel dat ie er in blijft hangen en er weinig tot niks voor wil doen om zich beter te gaan voelen. Het is niet niks om altijd maar fris en fruitig te blijven als er zo'n depri sfeer om je partner heen hangt. Logisch dat jij, met alle andere dingen, ook in een dip verzeild raakt. Ik bedoel alleen dat jullie nu verre van op 1 lijn zitten en dat maakt het voor beiden lastiger om nog begrip voor de ander op te kunnen brengen, hoe graag je dat ook wil, en hoe goed je het bedoelt. Zolang hij niks aan zichzelf kan/wil doen, kun jij het ook niet voor hem oplossen. En dat kan maken dat jij je weer ongelukkig gaat voelen omdat je wel wíl helpen maar het gewoon niet kán omdat hij het niet toelaat.



Oh, en Apa, ik probeer je hier net aan te vallen, dus als je dat zo voelt, spijt me dat, maar dat is in ieder geval niet de bedoeling.
Alle reacties Link kopieren
Ben ik weer.

Apa fijn dat je doorzet en naar de huisarts gaat. Hopelijk komt er iets positiefs uit.



Peacy bijbelquiz heb ik vorig jaar gedaan nu kijk ik casanova bootcamp. De quizvragen waren toen redelijk goed te doen....



Grobs hoe gaat het met bomber en zijn dieet??



Autocoureur op de tablet is wel nog even wennen...
Als je bang bent dat alles in de soep loopt, neem dan een pannetje mee.
Alle reacties Link kopieren
Coureur=correct: zie dat bedoel ik...
Als je bang bent dat alles in de soep loopt, neem dan een pannetje mee.
He New!



Wat een leuke ava!



Met Bomber gaat het best goed, gisteren gewogen en weer een halve kilo kwijt. Gaat langzaam maar gestaag. Hopelijk houdt ie het vol.
Ik vind ze best pittig, new. Maar de laatste keer dat ik de bijbel (goed) heb gelezen is misschien al 5 jaar geleden.
Alle reacties Link kopieren
Ach ja. Alleen ncis kijken is wel prima.



Grob je denkt mee Das fijn.
Been there, done that, got the T-shirt.
Lekker zwijmelen bij ziva en gibbs...





Mjam!
quote:secondhandsuus schreef op 23 oktober 2012 @ 21:05:

Lekker zwijmelen bij ziva en gibbs...





Mjam!Is beter dan de mannen die ik nu zie X-d
Weet je Apa, wij hebben ook zo'n periode gehad, and that sucks bigtime!

En Macho kon dan ook zeggen: "ja, maar zo ben ik nou eenmaal, komt door m'n verleden, bladibla".

Nou, fuck de paashaas! Heb toen gezegd: "Ik ben ook wie ik ben, maar je vindt wél dat ík moet veranderen! Alsof bij mij alles van een leien dakje is gegaan, gloeiend! Waarom moet ik het van jou maar accepteren en moet ik degene zijn die daar maar omheen moet dansen en me maar aan jou moet aanpassen omdat jij het verdomd er iets mee te doen?"



En het lijkt bij jullie nu net zo te gaan. Daarbij denk ik, juist omdát jij wél ziet wat er schort, ook bij jezelf, jij toch de sterkere bent.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven