Wespen bouwen een nest in mijn schuur.

29-04-2010 19:37 34 berichten
Alle reacties Link kopieren
Larf belde me vanmiddag op mijn werk dat hij de schuur niet in durfde omdat er een wesp zat. Kind gerust gesteld en gezegd dat als ik thuis was wel even zou kijken.



Eenmaal thuis laat Larf het zien en nu blijken een stel wespen midden in mijn schuur een nest aan het bouwen te zijn.

Aangezien ik een huurwoning heb, heb ik gelijk de WBV gebeld maar ja, die waren er al niet meer. Daar kan ik pas maandag weer terecht.

Nu staan de fietsen voorlopig maar in de tuin en heeft Larf zijn voetbal in de gang gelegd. Al is dit natuurlijk niet de bedoeling.



Hoe kan ik veilig en snel toch die wespen wegkrijgen. Larf opperde om er deodorant op te spuiten, of haarlak want dat plakt lekker. Is dit een optie of maak ik ze daar alleen maar kwaad mee en helpt het niet?



Vorig jaar heeft een vriendin zelf geprobeerd een bijennnest weg te halen maar is toen gestoken en bleek allergisch. Ze heeft toen een afalactische(schrijf je dat zo?) shock gehad en heeft maar net op tijd een tegengif toegediend gekregen. Met dat in mijn achterhoofd durf ik niet teveel te doen. Maar als iemand van jullie een veilige manier weet om het weg te krijgen dan hoor ik het graag!
Alle reacties Link kopieren
Gewoon een spuitbus wespenbestrijder halen bij de dierenspeciaalzaak. En de aanvliegroutes blokkeren. Tenminste dat werkte bij ons.
MILF in the making ;-)
Alle reacties Link kopieren
Maar alle winkels zijn hier nu dicht....
Alle reacties Link kopieren
Iets met kruidnagels scheen te helpen in een potje. Ze kunnen dan namelijk niet meer omhoog vliegen, dat vatten ze niet.
Alle reacties Link kopieren
Je kan wespengif van HG kopen bij de drogist.

Ik zag vorig jaar dat er een wespennest werd gebouwd op mijn balkon, ze gingen door hele klein gaatjes bij het raam. Heb het gif in alle gaatje gedaan en heb er de hele zomer geen last van gehad, gelukkig, ben nl. heel bang voor wespen.
Alle reacties Link kopieren
- grote lege frisdrankflessen

- bovenste kwart eraf knippen

- limonadesiroop of iets anders zoets in flessen doen, klein laagje maar

- bovenkanten omgekeerd in flessen zetten



Wespen kunnen erin, maar niet meer eruit. Ze zitten gevangen. Komt omdat het hoogste punt, waar ze naartoe willen, niet de uitgang is
Alle reacties Link kopieren




dit dus, maar dan met een kleiner laagje zoet spul
Alle reacties Link kopieren
Bij ons bouwen ze hem in het raamkozijn, tussen twee kozijnbalken, die nu ook meteen kapot is. Ik laat het door de woningcorporatie doen, verder weet ik ook niet wat te doen. Ik twijfelde net als jij over of ik het wel zelf moet doen. Ik ga hier meelezen.
Alle reacties Link kopieren
Appie heeft HG in het assortiment en is tot 22.00 uur open.
MILF in the making ;-)
Door met deo of haarlak te spuiten worden ze alleen maar wild van.

Ik zou een ongediertebestrijder bellen voor info of ze hun gang laten gaan tot maandag en de schuur dichtlaten.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nog wel een wespenvanger maar heeft dat nu zin?



Zijn ze nu niet alleen maar gefocusd op het bouwen van het nest en niet naar zoetigheid?
Alle reacties Link kopieren
Ik zie net onze motto's DRP en leveke....
Alle reacties Link kopieren
Niet zelf doen! Dit is iets voor profs.



Als je de woningbouw pas maandag kan bereiken wacht dan tot maandag (die paar dagen gewoon maar even uit de schuur blijven) of bel gggd ongedier bestrijding.



Realiseer je wel dat je soms via de woningbouw een extra servise pakket moet hebben willen ze het voor je verwijderen, heb je dat niet moet je de kosten toch zelf betalen en kun je misschien beter dit weekeind nog iemand laten komen.



Als je even google't op wespennesten verwijderen kom je diverse firma's maar ook tips tegen wat je wel en niet kunt doen, maar ga alsjeblieft niet doe het zelven en prutsen zonder verstand van zaken.
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
Ik kan Mr. Zwieber op ze afsturen.
Alle reacties Link kopieren
http://www.ronwubs.nl/wes ... s_en_info_over_wespen.htm



http://www.wespennest.nl/



http://www.leerwiki.nl/Een_wespennest_verwijderen
Wie de mens in zichzelf begrijpt begrijpt alle mensen.
Alle reacties Link kopieren
Ik had vorig jaar ook een wespenbestrijder gebeld en die vroeg EUR 95,= voor precies hetzelfde wat je zelf kan doen, nl. wespengif in de gaten strooien. Hij vertelde me nl. wat hij eraan zou doen en toen zeiden mijn collega's dat je ook zelf gif kan doen in de gaten. Heb dus een flink bedrag bespaard.

Als ze nog bezig zijn met een nest aan het maken kan je het volgens mij gewoon zelf doen.
Alle reacties Link kopieren
Doddie, die sites heb ik inmiddels ook gelezen.

Ik denk dat ik het toch maar aan de profesionals overlaat.

Fietsen staan toch al in de tuin en veel meer wat er in de schuur staat wat ik dit weekend nodig zou kunnen hebben is er niet.



Zwieb, is Mr. Zwieber profesioneel ongediertebestrijder dan??
Alle reacties Link kopieren
quote:c_estelle schreef op 29 april 2010 @ 20:12:

Doddie, die sites heb ik inmiddels ook gelezen.

Ik denk dat ik het toch maar aan de profesionals overlaat.

Fietsen staan toch al in de tuin en veel meer wat er in de schuur staat wat ik dit weekend nodig zou kunnen hebben is er niet.



Zwieb, is Mr. Zwieber profesioneel ongediertebestrijder dan??Nee maar hij heeft ooit zo'n beest doodgestampt:





Hierzo is het topic: Een nieuwe kant van je partner ontdekken
Alle reacties Link kopieren
quote:Zwieber schreef op 29 april 2010 @ 20:23:

[...]



Nee maar hij heeft ooit zo'n beest doodgestampt:

[afbeelding]



Hierzo is het topic: Een nieuwe kant van je partner ontdekken Die ken ik nog ja!
MILF in the making ;-)
Als je in de GoudenGids kijkt, of in het gemeenteboekje, dan vind je misschien het adres van een particuliere wespenbestrijder. Wij betaalden 25 gulden, mét garantie. Als de wespen niet weg waren, dan zou hij een tweede keer langskomen, maar dat is niet nodig geweest.

Vaak zijn het gepensioneerden, die een zakcentje bijverdienen, ik vind het prima, die beesten zaten ons kozijn op te vreten.
Alle reacties Link kopieren
Wespenpoeder op het nest spuiten .Wij hebben elke jaar dit probleem
Alle reacties Link kopieren
een imker bellen ??
Alle reacties Link kopieren
quote:sweetcandy schreef op 29 april 2010 @ 20:35:

een imker bellen ??Het zijn toch geen bijen?!
MILF in the making ;-)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb zelf weleens een carbamaat in de kier gestoven. Toen ik na een jaar de planken weghaalde zag ik een prachtig rond nest, lichtbruin, net een voetbal, aan een steeltje. Ik zag geen enkele wesp meer.
Alle reacties Link kopieren
Woon je in Breda?

Ik heb zo'n bus staan, gisteren gespoten en geen beest meer te zien!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven