wonen in heemstede
zaterdag 15 augustus 2020 om 18:41
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:23
greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 19:18vindt het inderdaad wel leuk dat er mensen uit Amsterdam wonen. Niet alleen maar mensen uit het dorp zelf.
Maar dat staat niet op hun voorhoofd dus hoe vind je ze?
En als ze eenmaal een paar jaar dat wonen zijn het geen Amsterdammers meer natuurlijk.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:27
Zeilboot76 schreef: ↑15-08-2020 19:22Kijk ook eens ten zuiden van Amsterdam. Ook genoeg Amsterdammers die daar naar toe zijn verhuisd, samen met hun overwaarde om een huis te kopen.
Dit!
Abbenes, Buiten Kaag, Kaag (eiland)
Heel klein en heel dorps, geen winkels maar je zit zo op de A44/A4 en bent zo weer in Amsterdam.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:30
Gebruikersnaamingebruik schreef: ↑15-08-2020 19:22Haha nee, behalve dat er nu nog wat harder over gezegd wordt. (Als je doelt op de Amsterdam “haat” dan)
TO, ik zal eerlijk zijn. ik pendel al mijn hele leven qua wonen en werk tussen Haarlem en Heemstede in.
Jij zoekt Amsterdammers, die zijn er, een boel, maar vinden weinig aansluiting zolang ze zich echt als Amsterdammers blijven identificeren. Er zijn vast plekken waar ze bij elkaar komen, maar als je serieus in Haarlem of Heemstede wil wonen en met iedereen in de buurt aansluiting wil vinden, dan moet je Amsterdam gewoon niet noemen. Je wordt dan over 1 kam geschoren bij de rest.
Er zijn speeltuinen en kindvriendelijke buren en het is ook echt heel leuk. Ik wil nooit meer anders persoonlijk. Maar probeer je accent (als je dat hebt) te verbergen, noem Amsterdam niet de mooiste stad van Nederland en doe ook niet zo “lekker Amsedams druk met muziek enzo” .
Over Almere was ik trouwens wel serieus. Het is net Amsterdam, met heel veel Amsterdammers. Juist gebouwd voor Amsterdammers.
Exact dit ja. De Amsterdammers die hier ‘massaal’ komen wonen zijn mensen die in hun studietijd of net daarna in Amsterdam zijn gaan wonen en nu graag een huis met tuin willen voor hun kinderen en bakfiets. Geen ‘geboren en getogen’ Amsterdammers met bijbehorend accent en voorliefde voor Hazes en kornuiten.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:37
Waarom mag niet een Amsterdammer zijn en van Amsterdam houden, maar toch verhuizen? Er is niets mis met een accent, net zo goed als er niets mis is met Algemeen Beschaafd Drents is er niets mis met Amsterdams.
Alleen ik vind het bekrompen dat je alleen tussen Amsterdammers wil wonen.
Alleen ik vind het bekrompen dat je alleen tussen Amsterdammers wil wonen.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:41
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:43
Volendam dan.greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 19:08Nee ik ook niet, ben opzoek naar wat meer kindvriendelijk, speeltuintjes en genoeg te doen voor kids en een relaxte sfeer waren mensen elkaar kennen.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:47
TO, ben jij een geboren en getogen Amsterdamse uit een stadswijk. Doe dan Almere!
Ben jij een import Amsterdamse die in haar studententijd naar Amsterdam trok en het minder geschikt vindt met kinderen: Hilversum. Of Almere.
Almere kan altijd en je zult versteld staan hoe positief mensen in Almere zijn over Almere.
Ben jij een import Amsterdamse die in haar studententijd naar Amsterdam trok en het minder geschikt vindt met kinderen: Hilversum. Of Almere.
Almere kan altijd en je zult versteld staan hoe positief mensen in Almere zijn over Almere.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:51
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:54
"Jouw slag" Amsterdammers is gevlucht naar steden als Haarlem en Hilversum. Misschien is die laatste optie nog relatief betaalbaar?greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 19:51ik ben geen echter Amsterdammer ofzo, ben hier gaan wonen vanwege studie etc. Kom uit Amsterdam zuid dat is wel even anders waar jullie het over. Purmerend en Almere daar gaan de oud Amsterdammers heen. Tegenwoordig wonen er in Amsterdam geen echte amsterdammers meer.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:54
Hoog tijd om Amsterdam 2 aan te leggen op het Markermeer of IJsselmeer.
Waarbij er alleen huizen, scholen, een bakker, ... op komen te staan.
En dus geen hele shopping-centra.
Worden al die Heemstedenaren en dergelijke tenminste niet meer onder de voet gelopen door uitwijkende Amsterdammers.
Waarbij er alleen huizen, scholen, een bakker, ... op komen te staan.
En dus geen hele shopping-centra.
Worden al die Heemstedenaren en dergelijke tenminste niet meer onder de voet gelopen door uitwijkende Amsterdammers.
Is dit nu later?
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:57
Bussum, Naarden, Doorn. Dat soort plekken niks?greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 19:51ik ben geen echter Amsterdammer ofzo, ben hier gaan wonen vanwege studie etc. Kom uit Amsterdam zuid dat is wel even anders waar jullie het over. Purmerend en Almere daar gaan de oud Amsterdammers heen. Tegenwoordig wonen er in Amsterdam geen echte amsterdammers meer.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:58
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:58
Dat zeggen we toch: Almere!Wissewis schreef: ↑15-08-2020 19:54Hoog tijd om Amsterdam 2 aan te leggen op het Markermeer of IJsselmeer.
Waarbij er alleen huizen, scholen, een bakker, ... op komen te staan.
En dus geen hele shopping-centra.
Worden al die Heemstedenaren en dergelijke tenminste niet meer onder de voet gelopen door uitwijkende Amsterdammers.
zaterdag 15 augustus 2020 om 19:59
Vroeg of laat zit Almere ook vol.
Is dit nu later?
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
zaterdag 15 augustus 2020 om 20:02
Kijk eens naar Weesp dan.greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 20:01ja het gooi heb ik over na zitten denken, maar ik zoek een plaats waar wel iets te doen is in de buurt. Beetje gezelligheid, restaurantjes etc. Volgens mij is het gooi redelijk saai.
zaterdag 15 augustus 2020 om 20:06
Doe eens gek en neem wat afslagen vanaf de A1 om een eigen oordeel te vormen over de gezelligheid.greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 20:01ja het gooi heb ik over na zitten denken, maar ik zoek een plaats waar wel iets te doen is in de buurt. Beetje gezelligheid, restaurantjes etc. Volgens mij is het gooi redelijk saai.
zaterdag 15 augustus 2020 om 20:09
Dan vind ik persoonlijk het Gooi toch echt gezelliger.greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 20:03ja klopt heb je een nieuwbouw wijk inderdaad. Kunnen we overwegen weesp ja
zaterdag 15 augustus 2020 om 20:10
Almere is heel groot èn er is nog hartstikke veel ruimte over om te groeien. Da's het mooie van een polder: plat en ruim.
Mensen die niet in Almere wonen zeggen dat ze er nog niet dood gevonden willen worden. Mensen die er wel wonen zijn laaiend enthousiast omdat je er prima kunt winkelen en fantastisch kunt recreëren, wordt mij dan verteld.
zaterdag 15 augustus 2020 om 20:10
Restaurants zijn er wel in Heemstede. Een aantal keer heel lekker gegeten de afgelopen jaren.greethaan112 schreef: ↑15-08-2020 20:01ja het gooi heb ik over na zitten denken, maar ik zoek een plaats waar wel iets te doen is in de buurt. Beetje gezelligheid, restaurantjes etc. Volgens mij is het gooi redelijk saai.
Winkelcentrum vind ik niks aan. Vorige week nog even doorgelopen omdat ik er een afspraak had een iets te vroeg was, maar ik werd er niet heel blij van. Taart van Tummers is wel heel lekker.