Full House deel 4

28-06-2011 15:57 2550 berichten
Alle reacties Link kopieren
naam0 mnd3 mnd6 mnd9 mnd11 mnd14 mnd21 mndMr. J.

7-4-'10399510,7 kg.

78 cmAatje

16-6-'1034655685 gr

61,9 cm6575 gr.

65,9 cm8320 gr.

71,8 cm9455 gr.

75,6 cmLmeisje

10-7-'1039006530 gr

60 cm8080 gr.

61 cm9260 gr.

70 cmOotje

15-7-'1020004975 gr

54 cm5950

60 cm7100 gr.

64 cmJongste

2-9-'1036505420 gr

60,5 cm6950 cm

66,58035 gr.

70 cmRmeisje

28-10-'1036005470 gr

59 cm6965 gr.

64 cmBengeltje

25-2-'1145157410 gr.

63,5 cmUmini

2-3-'1129805450 gr

60 cm7690 gr

68,5 cm8580

73,5



Link naar het eerste deel -> een derde kindje in 2010



Link naar het tweede deel -> 2010, mama's op herhaling



Link naar het derde deel -> Full House



Link naar het vierde deel -> Full House deel 2



Link naar het vijfde deel -> Full House deel 3
Alle reacties Link kopieren
Zo het is inderdaad heerlijk weer. Sta nu alleen in een snikhete trein, het zweet breekt me spontaan uit Gelukkig heb ik wel een fles water mee.



De afgelopen dagen lekker druk geweest, hoop dingen geregeld weer. Auto voor de apk, telefonische afspraak met arts van oudste, afspraak met MEE, zinvolle dingen weer. Afgelopen zondag hebben we Familiedag van de patiëntenvereniging gehad, en dan krijg ik ook weer een brokje energie van, als ik zie dat kinderen met dezelfde aandoening zo goed als zindelijk kunnen worden. Komt toch de hoop weer.
"tieger wat fijn dat zo'n familiedag je een brokje energie geeft ! En lekker alles aam het regelen.



Getver ik wil regen zit te zweten hier! Wel gewandeld met man.

Verder druk aan het haken, maar nog maar 1.50 en 8 banen ofzoiets.. Hahaha.. Toch zie ik mn loungekussen al voor me



Nou misschien ga ik nog even fietsen naar vriendinnetje
Alle reacties Link kopieren
Tieger



Zo, ik heb cake in de oven staan met appel en walnoten uit de tuin. Ik denk, vrees alleen dat ik teveel cake in het blik heb gedaan. Hij is tot de rand gevuld en moet nog omhoog komen Komt door de appels erin, dat vult natuurlijk onwijs. Nouja ik zie het wel. Vind het leuk om met de dingen uit de tuin te werken. Helaas vreet ik ook alles op dus zit ik met een dikke buik op de bank.

Oudste; mama, als Aatje allang uit jouw buik is, waarom is die dan nog wel heel dik?

Grrr.

Express heel hard in de tuin. Ettertje.

En nou weet ik nog niet of ik kan sporten morgen want ik heb spierpijn van gisteren, au. Wilde eindelijk eens 3x gaan deze week, maar nu bljft het bij ma en wo. Mss maar even met spierbalsem smeren vannacht.
Argh fijn kinderen. Mviool op visite: mama je bent allang niet meer zwanger maar aan je buik te zien zou je denken van wel

Heus troost je...het ligt niet aan ons de kinderen moeten opticien
Alle reacties Link kopieren
Dat is het viool ha ha
Alle reacties Link kopieren
Haha, die kinderen toch! Mn wandelmaatje vond dat ze wel kon zien dat ik afgevallen was. Ben nu sinds het begin van de vakantie (3 maanden terug) zo'n 8 kilo kwijt. Wel netjes vond ik zelf, maar we blijven volhouden.



Vanavond met vriendin naar de doldwazedagen geweest, nog een allerliefst shirtje en setje (jurkje + broek/legging) gekocht van imps & elfs voor jongste.



Nu gauw slapen!
Wakker en hallejuja wat ben ik gaar, wel al het huis gedaan zodat ik vandaag kan freewheelen in de zon, zoeffff nu zwemles ootje
Alle reacties Link kopieren
Alvast mijn excuses want dit gaat een enorme egopost worden!



Update over de lekkage! Gistermiddag is de loodgieter geweest. Hij kon niks vinden bij de afvoer van de wasmachine. Hij heeft er veel water doorheen laten gaan, en er gebeurde niks. Ik was er zelf niet bij ,maar mijn man. Verder heeft hij wel ergens halverwege de afvoerbuis een rubbertje recht gelegd die iets was verzakt. Maar volgens de loodgieter konden we gewoon weer wassen en is er niets aan de hand.

Dus ik zet gisteravond de wasmachine aan. Ga ik na een half uurtje even kijken, staan de hele voorzolder blank. Het liep nog net niet de trap af. Probleem is echter dat de tl buis op zolder het ook al had begeven vorige week, en we er nog niet aan toegekomen waren om die te vervangen. Ik kon dus niet goed zien, waar dat water nou vandaan kwam. Maar ik heb wel halverwege het wasprogramma de wasmachine uitgezet. Stroom eraf, kraan dichtgedraaid enz..



Kijk ik vanmorgen, zie ik dat de afvoerbuis (waar die kerel dat rubbertje rechtgelegd heeft) helemaal los ligt. Geen wonder dat het water er zo uit stroomt. Zo ben ik even boos. Gelijk maar weer gebelt. Nou komt die kerel straks weer. Ben dus even goed aan het opladen....



Nogmaals sorry, maar ik moest het kwijt!



Lees er gerust over heen hoor!!
Alle reacties Link kopieren
GELUKT!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Zie hyves
Wat??? Zo ik zou een vette klacht indienen!
Alle reacties Link kopieren
Wat een sufferd bengel! Grrrr.... Heeft hij de vloer voor je gedweild en je was gedaan? Zou eigenlijk wel moeten zeg.



Het lijkt wel zomer! Wat een heerlijkheid dat weer.



Tieger goed zeg, 8 kilo eraf, datis toch al best wel veel. Fijn dat patiëntendag positief gevoel heeft achtergelaten.



Viool hoezo ben je zo gaar, had je een nacht met weinig slaap?



Amalia alweer aan het bakken, mmm, lekker. Cakeblik overstroomd?



Lmeisje is big time aan de diarree, het lijkt wel picalilly (bah, sorry) Gisteren en vandaag letterlijk tot aan haar nek. Haar hele bedje zat ook onder vanmorgen, zo sneu. Er zal wel weer een tandje aankomen denk ik. Gelukkig sliep ze wel gewoon goed vannacht en ze is vrolijk. Ze heeft alleen niet zoveel trek.



Lekker gezwommen met ootje viool?



Amalia nog gesport? Goed hoor, dat je dat vol blijft houden. Voel je je energieker dan voor je begon?



Kreeg folder in de bus dat binnenkort een cursus Italiaans start hier in het dorp. Net waar ik zin in had, en op maandagavond, dan werk ik niet en ook geen sport. Alleen heeft vriend wel dienst, maar ik kan natuurlijk eerder uit de les stappen als dat een keer nodig is. Ik ga zo het ins brij formulier maar eens insturen, leuk leuk!
Alle reacties Link kopieren
Huh?? Ik bedoel natuurlijk inschrijfformulier, iPad verzint zelf weer eens wat...
Alle reacties Link kopieren
Leuk sardegna! Vandaag niet gesport, had teveel spierpijn . Maar mijn buik wordt weer dikker dus het moet wel hoor. Na en minder snoepen want het gaat helemaal niet goed . Baal ik van.



Bengel irritant!!! Grrr eikel zeg.



Tieger -8 goed zeg!! Doorzetten, het begin is et. Ik ben trots



Man is voetballen ha ha. Voor het eerst sinds jaaaren met vrienden die dat ook voor het eerst sinds jaaaaren doen. Ben benieuwd hoe het was



Morgen oudste voetballen, zo leuk. Ik ga weer kijken. Jongste zoon heeft een feestje dus ga ik met Aatje lekker aanmoedigen. Man is coach dus die is er sowieso bij.



Zucht mss morgenochtend even hardlopen. Moet ik wel op tijd op want om 10 uur is het feestje.



Ah TVOH begint weer. Ai wat een sloerie! Zou je juf worden
Alle reacties Link kopieren
Ja leuk hè, tvoh.



Het is er niet echt weer voor, maar ik vraag het toch vast: ik heb een mooi wollen slaapzakje van Lmeisje van vorig jaar. Dunne wollen badstof, met mouwen, van cosilana. Het is voor haar net een beetje krap, maar umini, bengel baby of ootje passen er denk ik goed in. Te mooi om naar humana kleding box te doen dus.... Als iemand interesse heeft geef even een gil en ik stuur 'm. Of bij de meeting



Amalia lekker, hardlopen. Probeer ik ook 2 x per week, maar schiet nog niet echt op. Zit pas op 7 km. Dat is nog een lange weg te gaan naar mijn volgende halve marathon. Geeft niet hoor, ik heb nu Lmeisje, veel belangrijker
Alle reacties Link kopieren
Ik doe 5 hoor. Wil en kan meer maar durf niet
Ootje werd om de ( geen grap ) tien minuten wakker.

Aaaaaaa!!! En ze wilde alleen drinken anders werd het gillen, niet dwingend maar gewoon zielig.. Ik heb haar steeds maar weer geaaid, geklopt etc.

Maar nu vond ik gisteravond al drie stukjes afgeklovengarfield koek. Ik denk dat de jongens een koek lieten slingeren en ootje er ban gegeten heeft.. Dus mss suikertrip..

Of zwem nachtmerries?! Ze vind het nog niet echt je-van-het. Het is zeker een leuk uitje zo met mn dreumes maar echt lol heeft ze niet. So wie so bij iets " moeten" doet ootje dus niks, ook niet als ze het kan. Dat heeft de juf nu ook al door en ze liet het me zien doordat ze aan het eimdr wel heel hard naar mama ging zwemmen trap-trap-trap maar bij de zwrmspelletjes " de stijve plank act " doet

Ik heb haar niet echt onder water gedaan omdat ik bang ben dat ze het dan helemaal zat raakt

Leuk houden toch.



@Bengel wat een verhaal van die loodgieter zeg..pffff.. Arme jullie

@amalia balen zegdat het nu moeilijker is, met SB. Voor mij is de herfst het meest verleidelijk, sint en marsepein en chocolade en kopjes thee met suiker... Ai

@sardegna je snapt het al tuurlijk ben ik super blij met een slaapzakje en ik koop op MP ook wol en daar betaal ik ook voor want dat kan je niet zomaar weggeven.ootje heeft er nu nog eenmet bandjes en knoopjes en dat is niet veilig meer. Graag dus. Maar misschien wil Bengel ook graag, ook wolfan!!

Dit brengt me meteen op mijn sacho bui gister.

Per ongeluk ons leuke maillotje in de was. Man zei nog : dat is haar leukste broekje ( is vrij grof gebreid ) hoppa zelfde dag een stom klein stukje stof. Ik ben er niet blij van. Dat is niet leuk aan wol. 1x gehad met laura ashley trui, heel duur, eerste x verkeerd in de was.
Eimdr=einde
Alle reacties Link kopieren
Bengel en viool, willen jullie even ienemienemutte doen voor het slaapzakje



Amalia waarom stop je bij 5, bang voor blessures misschien? Je moet het wel goed opbouwen idd. En je schoenen zijn belangrijk als je langere afstanden gaat doen.



AM dit weekend. Vanmiddag maar even een leuke activiteit, naar speeltuin ofzo. Vanmorgen vroeg voor vriend de deur uitging met middelste gezwommen. Hij durft eindelijk door het onderwatergat, hoera!



Weekendboodschappen zijn gedaan, jongens waren goed aan het helpen, zo lief. Vanavond hebben ze zelf menu gekozen: visschnitzel, frietjes en boontjes. Heb ik even een makkie.
Alle reacties Link kopieren
Viool wat erg zo'n nacht....

Lmeisje is nog steeds aan diarree en heeft wat koorts erbij. Zou dat van de bmr prik kunnen zijn? Daar worden ze toch pas na een week ziek van dacht ik? Ze was iig vaak wakker vannacht, maar niet zoals ootje hoor. Keer of 4, dus dat was nog goed te doen.
Alle reacties Link kopieren
Sardegna, ik hoorde net dat er ook al weer griep rondwaart. Hoop het niet voor je. Lmeisje wel gewoon vrolijk overdag?



Zit nu heerlijk in het zwembad, les met oudste. Hij vindt het nog steeds geweldig gelukkig, we worden op zaterdag gewekt met de mededeling dat hij zijn zwemspullen al gepakt heeft.



Oh, les klaar.
Leuk sardegna zo'n zelfgekozen maaltijd !

En dat gat oei hier bij mviool jaren zn B geblokkeerd.

Tieger lees ik " lekker" bij zwembad ( denk dan meteen zweet-zweet-klam )

Wij gaan straks wat klussen en daarna iets doen. Ootje slaapt nu en slaapt en slaapt
Alle reacties Link kopieren
Wat fijn dat oudste het zwemmen zo leuk vindt tieger. Hier zijn de jongens er ook dol op. Alleen heeft dat gat wat roet in het eten gegooid bij de B zwemles (net als bij mviool lees ik hierboven), maar vanmorgen zwom hij er met gemak een paar keer door, dus het zat blijkbaar echt tussen de oren. En nu heeft meneer gelijk praatjes: mama, ik zwem wel even de C-afstand onder water hoor
Zelfs met schoolzwemmen en dus klasgenoten bleef dat gat .. Zn A maar nu nog zn B. Daar zwemmen we nu voor. Gelukkig gaat het meestal wel goed, gezien anders alle ouders zo'n eindeloos zwembadverhaal krijgen!



Dviool gaat super met judo.



Wie heeft dat boekje met ouderwetse kinderliedjes van lemniscaat ( schattige tekeningen hoor - zo leuk kinderboeken )

Ik moet die van weleda nog aanschaffen!
Alle reacties Link kopieren
Wat een dag!!! Heerlijk!



Sardegna, ik weet niet. 5 kan ik.. als ik nog een blokje extra doe ben ik bang dat ik afhaak en ga lopen (en dát wil ik niet! Ik wil wel blijven rennen, erg he?). Mss van de week 7... of eerst 6. VAndaag 5 gelopen. Lekker hoor, ben er blij om. Had echt geen zin, maar toch gegaan. Ik had het ook zwaar maar toch gedaan.
Alle reacties Link kopieren
Hier een kleine mijlpaal: jongste gaat zelf staan! Ze is er zelf ook helemaal trots op, ze staat zomaar zonder hulp.



Eens zoeken wanneer oudste en middelste dat gingen doen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven