Mode & Beauty alle pijlers

Rollers voor het haar

10-12-2011 19:53 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Na lang ploeteren is 't me nog steeds niet gelukt: rollers in m'n haar krijgen. Ik heb halflang haar en vanmiddag had ik bij 't Kruidvat van die zelfhoudende rollers gehaald.



Is er een manier voor om die dingen op de juiste manier in m'n haar te krijgen? Er hangen nu allemaal losse slierten uit en ze zitten ook niet goed verdeeld. Ik heb in de kast ook nog een set rollers staan die je eerst op moet warmen. Dat lukt me helemaal niet en moet mijn vriend me mee helpen om ze erin te krijgen.



Moeten die zelfhoudende rollers er trouwens in met nat of halfdroog haar??
Alle reacties Link kopieren
nat, maar bij mij werkt het ook niet....



Die stengels zijn beter....
Alle reacties Link kopieren
Hoe een Carmenset in te rollen Youtube!
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
En nog een filmpje!
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Wat er vaak fout gaat is dat je dan probeert om vanaf de haarpunt de roller in te draaien.



Als je een haarpluk hebt, deze hebt uitgekamt, laat je de roller vanaf je haaraanzet, aan de binnenkant naar beneden glijden, tot je bij de ongeveer laatste 6/7 centimeter van je haar komt. Vandaar wikkel je het onderste/laatste stukje haar over de roller, (kapsters doen dit met de puntkam) en rol je als je deze 6/7 centimeter om je roller hebt gewikkeld, de roller zo verder naar boven op. Doe dit altijd in [bdroog][/b]haar. Zeker bij warmwater krullers!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben zoooo blij met mn natuurlijke bos krullen ala ik dit lees :D

Steilen is een stuk makkelijker
Internagelaktisch
Alle reacties Link kopieren
quote:maaique schreef op 10 december 2011 @ 20:16:

Ik ben zoooo blij met mn natuurlijke bos krullen ala ik dit lees :D

Steilen is een stuk makkelijkerEn ik ben jaloers op je bos krullen!
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik ook rollers, en het is beter om het op nat haar te zetten.



Een tip: zet elastiek( die witte die je op de basisschool gebruikte om te elastieken op de schoolplein) in de roller zelf, dan gaat t makkelijker:)

Dat heb ik ook gedaan:)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven