wifi instellen op iphone

21-01-2012 10:41 5 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie kan mij helpen? Heb eindelijk een smartphone. Het abonnement is nog niet overgezet, maar ik wil thuis op mijn wifi vast surfen. Maar om op mijn wifi te komen, vraagt de iphone om een wachtwoord. Maar welk wachtwoord? Is dat het wachtwoord wat ik in tik als ik mijn laptop aan doe? Dit kan nogal dommig over komen, maar ik hoop dat iemand mij wil helpen.
Alle reacties Link kopieren
Nee, het wachtwoord van je draadloze netwerk...
Alle reacties Link kopieren
Nee, het is het wachtwoord van je router.

Als je daar nooit iets aan verandert hebt, dan staat deze op je router zelf. (die staat denk ik in je meterkast?)



Probeer maar eens, meestal staan er meerdere codes op, maar eentje is je wachtwoord.



Is hij wel ooit aangepast, dan zou je het even moeten vragen aan degene die jouw draadloos internet ook heeft geinstalleerd, want op je laptop heb je het ook ooit moeten invoeren.



Succes!
Alle reacties Link kopieren
netwerksleutelwachtwoord (of hoe het dan ook mag heten). Bij ons een gigantisch lang wachtwoord met cijfers en letters. Gelukkig hoef je het maar eenmalig in te voeren.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt allemaal. Het is gelukt!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven