Centraal Moderatortopic

12-12-2011 11:51 5063 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



In dit topic kan je terecht met je verzoekjes voor de moderators.

Tevens is het mogelijk om een melding van een topic of een specifieke posting te maken d.m.v. het toverstafje. Dit toverstafje kun je vinden aan de linkerbovenkant van een topic, of aan de rechterbovenkant van een posting.

Daarnaast kun je ons ook bereiken per e-mail: forum@viva.nl



Off-topic berichten en berichten over beleid zijn op dit topic niet toegestaan. Het forumbeleid, waar iedere gebruiker bij aanmelding mee akkoord is gegaan, is door Sanoma vastgesteld en geen onderwerp van discussie. Daarom hoort dit niet op het forum thuis.

Mocht je een vraag hebben over genomen beslissingen, of de uitvoering van het beleid kun je ons een e-mail sturen op bovenstaand e-mailadres. Elke mail zal in behandeling worden genomen en worden beantwoord.



Handig om te weten:

Hier zijn onze algemene voorwaarden en de huisregels van het Viva forum terug te vinden.

Hier zijn de mededelingen van het Viva forum terug te vinden.

Hier kun je bugs die je op het forum tegenkomt melden.

Hier kun je de beleidsmededelingen terugvinden.



Vragen over de huisregels en het beleid kun je stellen aan forum@viva.nl.



Met vriendelijke groet,



Moderators Viva forum
Vrijheid van meningsuiting betekent NIET dat je alles maar op het forum neer mag pennen.

Bij vragen over beleidskeuzes kun je terecht op het 'vraag het de mods' topic.
Eens met Nelly. Een generaal pardon zou jullie sieren.
Alle reacties Link kopieren
Btw, mijn vieze ramen zijn nog transparanter dan het klankbordgroep verslag. En nee, dit is geen sneer, maar ik vind het zo jammer dat er een klankbordmeeting is geweest en dat dit daaruit voortkomt.



Misschien ook eens bij de regels zetten dat mensen soms misschien de google functie eens moeten (leren) gebruiken ipv tomatensoep of appeltaart topic 36 te open. Daar mag je niks van zeggen want 'puh, ik open lekker toch wat ik wil, dan reageer je maar niet'.

Dus 'kijk eens in de index' (als goedbedoeld advies) moet ik voortaan ook maar achterwege laten met risico op ban. Zelfde bij het 44e topic over anaal, pijpen, ben ik zwanger, kunnen uggs etc.

Ipv een een constructief forum dat het voor mij persoonlijk heel lang is geweest kan/mag serieus niet meer (tenzij onder je eigen nick).

De regel van geen 2 nicks meer lijkt me trouwens uitermate uitnodigend voor mensen om maar met een flexibel IP adres te gaan werken wat nog meer spam/gajes etc. in de hand werkt.



Heeft volgens jullie dit ooit prettige forum nog bestaansrecht in de toekomst? Neem aan dat adverteerders ook wel eens meelezen, als ze slim zijn.



En die Rabovraagbaak,is die er al?



Het was een goede metafoor die iemand al noemde, fietsen zonder licht wordt bekeurd en bankrovers kunnen er, met buit en al, vrij vandoor.
Alle reacties Link kopieren
"Wij gaan echter geen eerder genomen beslissingen met betrekking tot permanente bans terugdraaien. Wij begrijpen dat dit voor sommige gebruikers vervelend is maar in het kader van transparantie is het noodzakelijk een grens te trekken omdat er anders in onze ogen nog meer onduidelijkheid (“waarom zij wel en hij niet?”) en onrust zal ontstaan."



Dat bestaat nu al. Zoals ik al zei: er staan er wat op scherp, hoppa, schone lei.

Zij die nergens op bedacht waren, omdat er zo vreemd en strak werd gemodereerd (wat nu overigens beter gaat) kregen na tig jaar een perma.

Dus de onduidelijkheid bestaat al, evenals onrust.
Alle reacties Link kopieren
Er zijn ook mensen geband vanwege geinen. Omdat de moderators echt met volstrekte willekeur bans in de rondte smeten.

Dus inderdaad; terugdraaien die hap.



Geinen gaf dit forum ooit juist de leuke pit. Die is er ondertussen bijna uitgeslagen en gedeind.
Alle reacties Link kopieren
quote:bliksemse_bende schreef op 06 februari 2012 @ 17:31:

[...]



Door de mods of door Vivaldis? nee, niet daardoor
Alle reacties Link kopieren
quote:pinks schreef op 06 februari 2012 @ 17:41:

Er zijn ook mensen geband vanwege geinen. Omdat de moderators echt met volstrekte willekeur bans in de rondte smeten.

Dus inderdaad; terugdraaien die hap.



Geinen gaf dit forum ooit juist de leuke pit. Die is er ondertussen bijna uitgeslagen en gedeind.Eens
Alle reacties Link kopieren
quote:bunnerbobbelien schreef op 06 februari 2012 @ 17:32:

Wat ik me nu afvraag is of de forummers die bij de klankbordmeeting zijn geweest wel een goede afspiegeling van het forum zijn geweest. De mods hebben immers niet zomaar zelf bedacht dat dubbelnicken niet meer mag, de forummers die aanwezig waren bij de meeting hebben aangegeven dat men zich onveilig voelt door dubbelnickers en daarom is nu de beslissing genomen dat het niet meer mag. Nu blijkt dat zoveel mensen hierover vallen, kan je dan zeggen dat deze leden van de klankbordmeeting een goede afspiegeling waren?Ik vind het ook rete-irritant, al die nicks voor dezelfde forummerT, maar de nieuwe regel is volgens mij lastig te handhaven.
If none of us is prepared to die for freedom, then all of us will die under tyranny.

Geen dubbele nicks meer.... jeetje Viva, zal dàt me een hoop "gebruikers" schelen...
quote:merano schreef op 06 februari 2012 @ 17:42:

[...]





Ik vind het ook rete-irritant, al die nicks voor dezelfde forummerT, maar de nieuwe regel is volgens mij lastig te handhaven.



Onmogelijk lijkt mij, want niet iedereen gaat toestemming vragen voor een tweede nick. Dat is nu eenmaal de realiteit.



Allemaal leuke ideeën, maar niet realistisch.
Alle reacties Link kopieren
Ik zie overigens echt niet ikn wat er 'onveilig' zou zijn aan forummers die op de sekspijler een andere nick willen dan de nick waaronder ze appeltaartrecepten delen. Of die voor een enkel, herkenbaar probleem een andere nick willen. Dit forum is rete-googlebaar dus ik heb echt wel eens wat ik niet meteen met de loep wil verbinden aan de rest van mn postgeschiedenis.



En onveilig is een drogreden, want je weet natuurlijk nooit met wie je te doen hebt, dat is nou juist het idee van anonieme nicks!



Een verbod op dubbelnicken in één topic is logisch, anders gaan mensen 8 nicks aanmaken om zichzelf bij te vallen. Maar een verbod om verschillende nicks voor verschillende onderwerpen te gebruiken is van de zotte.,
Alle reacties Link kopieren
Overigens val ik niet zo over dat niet meer dubbelnicken.. maar ik heb nog nooit een andere nick gebruikt om een topic te openen wat ik niet onder mijn eigen nick wilde.
anoniem_145606 wijzigde dit bericht op 06-02-2012 17:47
Reden: Toch maar even weg
% gewijzigd
quote:borrie2 schreef op 06 februari 2012 @ 17:43:

Geen dubbele nicks meer.... jeetje Viva, zal dàt me een hoop "gebruikers" schelen...Vet jammer in de stats, waar viva kon schermen met al haar honderduizenden 'unieke' gebruikers.
Alle reacties Link kopieren
Eens met oa nelly en bunnebobelien!



Zet het nieuwe beleid qua bans in maar met generaal pardon want er zijn er geband om futiliteiten waar in normale forumtijden echt geen ban voor was uitgedeeld.
Mods, ik ben van mening dat als jullie zelf vinden dat er het afgelopen jaar te strikt gemodereerd is, jullie daar ook de conclusie aan moeten verbinden dat een pardon op zijn plek is voor degenen die geen hele vervelende dingen hebben gedaan.
Alle reacties Link kopieren
Hoe willen jullie dat trouwens gaan controleren, of iemand meer dan 1 nick heeft? Hoe doe je dat met meerder mensen in één huis die beide op het forum willen zitten onder een eigen nick? En hoe bepaal je met welke nick er doorgeforumt mag worden?



*bizarre regel *
Alle reacties Link kopieren
Mod, haal het Bijentopic deel één en deel twee dan maar weg, ivm zonder assieblieft te vragen dubbelnicken.Dan kunnen de argelozen niet per ongeluk door kwaadwillenden gestaft en gestraft worden.
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
quote:bliksemse_bende schreef op 06 februari 2012 @ 17:46:

[...]



Vet jammer in de stats, waar viva kon schermen met al haar honderduizenden 'unieke' gebruikers.



Dat was ook precies waarom ik die opmerking plaatste



Naja; scheelt weer irritante banners hoop ik
quote:Ikbenanoniem schreef op 06 februari 2012 @ 17:47:

Mods, ik ben van mening dat als jullie zelf vinden dat er het afgelopen jaar te strikt gemodereerd is, jullie daar ook de conclusie aan moeten verbinden dat een pardon op zijn plek is voor degenen die geen hele vervelende dingen hebben gedaan.Amen!
Alle reacties Link kopieren
quote:bijrol schreef op 06 februari 2012 @ 17:26:

[...]





Was geen vraag aan jou, hoor.

.Dat weet ik, maar ik vermoed dat de Mods aan een dessert zitten as we speak..
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
quote:flowerbombje schreef op 06 februari 2012 @ 17:47:

Hoe willen jullie dat trouwens gaan controleren, of iemand meer dan 1 nick heeft? Hoe doe je dat met meerder mensen in één huis die beide op het forum willen zitten onder een eigen nick? En hoe bepaal je met welke nick er doorgeforumt mag worden?



*bizarre regel *Precies wat ik me ook afvraag. Ik heb ook maar een mailtje over gestuurd. Ik ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
mods, ik heb nog een vraag. Ik heb afgelopen weekend geleerd dat er zoiets als een dynamisch ip bestaat. Heeft dat perma bannen en anti dubbel nicken dan wel zin? Want hoe kan je dat dan in die gevallen controleren?
Alle reacties Link kopieren
quote:blijfgewoonbianca schreef op 06 februari 2012 @ 17:47:

Mod, haal het Bijentopic deel één en deel twee dan maar weg, ivm zonder assieblieft te vragen dubbelnicken.Dan kunnen de argelozen niet per ongeluk door kwaadwillenden gestaft en gestraft worden.

En iets zegt me dat dit wellicht precies de bedoeling was...



Want kom op...

WIE is er bang voor een dubbelnicker?

Namen wil ik
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Mod, als iemand voor 1 maart nog zijn derde ban krijgt dan hoeft diegene ook niet meer op kwijtschelding te rekenen, begrijp ik dat goed?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:flowerbombje schreef op 06 februari 2012 @ 17:47:

Hoe willen jullie dat trouwens gaan controleren, of iemand meer dan 1 nick heeft? Hoe doe je dat met meerder mensen in één huis die beide op het forum willen zitten onder een eigen nick? Dus we moeten afscheid gaan nemen van Xan OF Erwt?
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
quote:bunnerbobbelien schreef op 06 februari 2012 @ 17:32:

Wat ik me nu afvraag is of de forummers die bij de klankbordmeeting zijn geweest wel een goede afspiegeling van het forum zijn geweest. De mods hebben immers niet zomaar zelf bedacht dat dubbelnicken niet meer mag, de forummers die aanwezig waren bij de meeting hebben aangegeven dat men zich onveilig voelt door dubbelnickers en daarom is nu de beslissing genomen dat het niet meer mag. Nu blijkt dat zoveel mensen hierover vallen, kan je dan zeggen dat deze leden van de klankbordmeeting een goede afspiegeling waren?

Ja hoor, daar gaan we. De mods doen niet wat verwacht wordt/gewenst is en nu krijgt de klankbordgroep de schuld?



Ga s.v.p. niet aan de hand van wat Viva/Sanoma schrijft over de beslissingen die ZIJ naar áánleiding van de klankbordmeeting hebben genomen, concluderen wat de daar aanwezig forummers wel of niet gezegd hebben.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven